Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018
Jauni instrumenti jauniešu kompetenču atzīšanai

Jauni instrumenti jauniešu kompetenču atzīšanai

29. marts, 2019

Vakar, 28.martā Jelgavas novada pašvaldības telpās tikās jaunatnes darbinieki, brīvprātīgie un citu jomu organizāciju pārstāvji, lai iepazītos ar Zemgales NVO Centra un trīs citu valstu organizāciju izstrādāto BADU digitālo sertifikātu sistēmu, kas ļauj piešķirt un izveidot jaunus digitālos sertifikātus, kas atzīst jauniešu iegūtās kompetences dažādās jomās. Sistēma, kas pieejama www.badge-badu.eu sniedz iespēju reģistrētiem dalībniekiem iegūt apliecinājumu viņu zināšanām vienpadsmit dažādās jomās:

1. Grupu un individuālais pasniedzējs;
2. Jaunatnes darba eksperts;
3. Pilsoniskās līdzdalības meistars;
4. Mediju eksperts;
5. Brīvprātīgo projektu eksperts;
6. Starpkultūru moderators jeb mediators;
7. Angļu valodas profesionālis;
8. Eiropas lietu speciālists;
9. Projektu vadītājs;
10. Komunikāciju “burvis”;
11. Jaunatnes apmaiņu guru.

Jaunizveidotā sistēma ļauj ne tikai piešķirt digitālos sertifikātus jau formulētās un definētās jomās, bet arī sniedz iespēju jaunatnes organizācijām vai organizācijām, kas izglīto jauniešus dažādās jomās izveidot savai nozarei atbilstošus digitālos sertifikātus.

Pasākuma laikā tika atklāts jauno talantu katalogs, kas sniedz iespēju iepazīties ar divdesmit trīs iedvesmojošiem stāstiem par jauniešiem no Vācijas, Spānijas, Itālijas un Latvijas, kuri jau reģistrējušies digitālajiem sertifikātiem un to, kādas izmaiņas ieguvusi viņu dzīve, saņemot digitālo sertifikātu un to, kādi ir viņu plāni turpinot apgūt prasmes, izmantojot neformālo izglītību.

Pasākuma dalībnieki iepazinās ar elektronisko sistēmu ka arī kopā ar Latvijas jaunajiem talantiem – Lieni Ekšu, Lieni Rotbergu, Valteru Kalvi Vitte un Agnesi Līvu Gilneri diskutēja par to, kā viņiem nācies pārvarēt izaicinājumus, kļūstot par aktīviem jauniešiem un to, kāds atbalsts jauniešiem nepieciešams, lai varētu atbalstīt citus un paši augt labvēlīgā vidē.

Mēs aicinām iepazīties ar BADU digitālo sertifikātu sistēmu, jo sistēmā iegūtos sertifikātus var publicēt sociālajos tīklos, kas sniedz pozitīvu pienesumu jauniešu karjeru attīstībā.

Zemgales NVO Centrs izsaka pateicību Kristinei Kodei un Jelgavas novada pašvaldībai par atbalstu pasākuma rīkošanā.

Pasākumu saturiski veidoja un vadīja Rasma Pipike.

Projekts: ‘‘Atvērtie digitālie sertifikāti jaunatnes darba atzīšanai’’(BADU)
Projekta Nr: 2016-3-DE04-KA205-014598

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja