Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018
Jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju forums par jauniešu līdzdalības modeļiem ''Esam kopā!''

Jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju forums par jauniešu līdzdalības modeļiem ''Esam kopā!''

21. novembris, 2019

28.novembrī no pulksten15 līdz 18 Jelgavas Valsts ģimnāzijā, Mātera ielā 44, Jelgavā notiks Jauniešu forums ''Esam kopā!''

Jau divpadsmito reizi uz kopīgu sarunu un ciešāku sadarbības veidošanu tiek aicināti jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm un jauniešu organizācijām, studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas pilsētas domes deputāti un Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāvji, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un izvērtētu sarunas laikā saņemto informāciju un pielāgotu to Jelgavas pilsētas darbā ar jauniešiem. Foruma ietvaros kopīgiem spēkiem meklēsim iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem Jelgavas jauniešu ikdienā.

Jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju foruma par jauniešu līdzdalības modeļiem mērķis ir - noskaidrot jauniešu viedokļus, vajadzības, vēlmes un vērtējumu par jauniešu līdzdalības atbalstu Jelgavā, lai vēlāk izstrādātu vismaz divus jauniešu līdzdalības modeļus un piedāvājumus to realizēšanai.

Foruma pirmajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar atskatu par ''Jauniešu foruma 2018'' ideju realizāciju, pievēršot uzmanību konkrētām izmaiņām , kas paveiktas pagājušā gada foruma rezultātā. Foruma praktiskajā daļā, jaunieši, ar neformālas izglītības metožu palīdzību, stāstīs par savu personīgo pieredzi un viedokļiem jaunatnes lietās Jelgavā, piedalīsies atklātā sarunā ar uzrunātajām amatpersonām, uzdodot svarīgākos un aktuālākos jautājumus, kā arī sniegs dažādas idejas par jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanu Jelgavā un Latvijā kopumā.

Jauniešu forumā ''Esam kopā!'' īpaši aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuriem ir iespēja un vēlēšanās paust savu viedokli, jo katra jaunieša viedoklis ir ļoti svarīgs pilsētas attīstībai.

Aicinām pieteikties Forumam līdz 25.novembrim elektroniski - http://ejuz.lv/67wc. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Foruma programma

14:30 - 15:00  Dalībnieku reģistrācija

15:00 - 15:15  Foruma atklāšana: Jelgavas Pilsētas pašvaldības vadības pārstāvja uzruna 

15:15 - 15:30  Videofilmas prezentācija par Jauniešu foruma 2018. gada priekšlikumiem, rezultātiem un to īstenošanu 

Foruma darbība:

15:30 - 15:35 Ievads foruma saturā un koncepcijas skaidrošana 
15:35 - 17:30 Darbs darba grupās 
17:30 - 17:50 Darba grupu noslēguma prezentācijas  

17:50 - 18:00 Foruma noslēgums ar muzikālo priekšnesumu kopā ar Artūru Jenotu 

Forumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansētā projekta ''Jelgava jauniešiem II'' ietvaros.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.