Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018
Vai jaunieši ir gatavi #EiropasVēlēšanas2019?

Vai jaunieši ir gatavi #EiropasVēlēšanas2019?

2. aprīlis, 2019

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni, piedaloties vēlēšanās un izsakot savu viedokli. Ko par to domā jaunieši Jelgavā? Vai Eiropā tiek sadzirdēta visas Latvijas un arī Zemgales reģiona balss?

Nāc un piedalies Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu Atklātajās stundās Jelgavā 12. aprīlī:

  • Plkst. 10.55 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā --> “Kā darbojas ES pārvaldes mehānisms?”;
  • Plkst. 13.05 Jelgavas Valsts ģimnāzijā --> “Eiro optimismu. Eiro skepticismu.”

Atklātajās stundās skolēni:

  • piedalīsies arī vēlēšanu ģenerālmēģinājumā “#EiropasVēlēšanas2019”
  • Jauniešu debates vadīs Sintija Tarasova no Latvijas Debašu asociācijas "QUO Tu domā?"
  • Ar savu Eiropas stāstu un pieredzi dalīsies arī Zemgales NVO centra brīvprātīgie.

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, tostarp arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā un Jelgavas Valsts ģimnāzija, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk šeit.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit. Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu perspektīvu par Eiropas jautājumiem, lai tālāk motivētu, iedrošinātu arī sabiedrību savā pilsētā vai novadā apdomāt Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā un veicinātu iesaistīti 25. maijā notiekošajās Eiropas vēlēšanās.

Uz Atklātajām stundām ir aicināts ikviens interesents! Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, aicinām informēt par dalību pasākumā pa tālruni +371 29633009 vai e-pastu lauma.legzdina@vilands.lv.

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.

No 10. līdz 12.aprīlim ar Eiropas vēlēšanu informatīvu stendu viesosimies Latvijas Lauksaimniecības Universitātē! Nāc un uzzini vairāk par #EiropasVēlēšanas2019 --> uzrunāsim Jelgavas iedzīvotājus un atbildēsim uz jautājumiem par Eiropas vēlēšanām 25. maijā! Priecāsimies tikties klātienē!

ES Vēlēšanas 
Vēstnieku skola

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja