Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicinājums pieteikties darba vides izvērtēšanas pasākumiem 16.10.2018.

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF), lai nodrošinātu atbalsta pasākumus iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai Latvijā, aicina dažādu jomu, izmēra, mēroga un dažādu juridisko statusu organizāciju iesaistīšanos kustībā ​„Dažādībā ir spēks”​.  Kustības mērķis: Izveidot visaptverošu, atpazīstamu (Lasīt visu)

 
 
Baltā spieķa diena 15.10.2018.

Baltā spieķa dienu atzīmē ar darbiem, dziesmām, sarunām, par Sociālās uzņēmējdarbības iespējām ikvienam. Atzīmējot starptautisko ''Baltā spieķa dienu'', ikviens interesents aicināts apmeklēt svētku pasākumu 16. oktobrī plkst. 12:00 ZEMGALES REĢIONA KOMPETENČU ATTĪSTĪBAS CENTRĀ, lai vairāk iepazītu redzes invalīdu ikdienu, sirsnīgi padziedātu un kopā radītu (Lasīt visu)

 
 
Iedzīvotājus aicina diskutēt par Eiropas nākotni 12.10.2018.

Latvijā ir uzsākts dialogs ar iedzīvotājiem par Eiropas nākotni, ko ierosināja Francijas prezidents Emanuels Makrons, aicinot tieši un nepastarpināti uzklausīt Eiropas Savienības (ES) iedzīvotājus un apmainīties viedokļiem par Eiropas nākotnes modeli. Ārlietu ministrija aicina ikvienu piedalīties šajās diskusijās visā Latvijā tiešsaistes platformā un klātienē, un paust savu viedokli par apkārt notiekošo. (Lasīt visu)

 
 
Izsludina projektu konkursus jauniešu mācību motivācijas veicināšanai 12.10.2018.

No 2018. gada septembra 36 Latvijas pašvaldībās tiek organizēti jaunatnes iniciatīvu projektu konkursi darbam ar skolēniem, kuriem ir risks nepabeigt skolu. Projektu mērķis – veicināt jauniešu motivāciju turpināt izglītību, palielināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē, iesaistīt aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības. Projektu konkursi notiek (Lasīt visu)

 
 
Eurodesk aptauja jauniešiem par mobilitātes iespējām 11.10.2018.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrētais informācijas tīkls jauniešiem ''Eurodesk'' veic jauniešu (13 – 35 gadi) aptauju visā Eiropā, lai noskaidrotu, cik informēti viņi ir par mobilitātes iespējām un kāda ir viņu pieredze ārzemēs. Anketa pieejama arī latviešu valodā un tās aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes laika. Līdz 25.novembrim to var aizpildīt te: (Lasīt visu)

 
 
Integrācijas ideju laboratorija 08.10.2018.

LR Kultūras ministrija sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā organizē Integrācijas hakatonu jeb Integrācijas ideju laboratoriju, kur profesionālu mentoru vadībā būs iespēja radīt inovatīvus, ilgtspējīgus un uz modernajām tehnoloģijām balstītus projektus draudzīgākas un atvērtākas sabiedrības attīstībai, ko hakatona noslēgumā vērtēs starpdisciplināra un multikulturāla žūrija. (Lasīt visu)