Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Tiesībsargs izsludina konkursu ''Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2018'' 05.10.2018.

Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību ''Apeirons'' rīko konkursu ''Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2018''. Visās nominācijās ir iespēja pieteikt gan nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumus), gan ikvienu cilvēku, atbalsta grupu vai uzņēmumu (tai skaitā, sociālos uzņēmējus), kuri pēdējā gada (Lasīt visu)

 
 
"Otrā elpa" projektu stipendiju konkurss 05.10.2018.

Labdarības veikals "Otrā Elpa" piedāvā iespēju pieteikties 2018. gada pēdējam sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000 Eur lielu finansiālo atbalstu savas idejas realizēšanai. Stipendiju konkursam tiek meklētas organizācijas un idejas, kuru mērķi saistās ar sociāli mazaisargāto grupu labklājības celšanu, vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes (Lasīt visu)

 
 
Jaunajā rudens "Cepumā" - par karavīra dzīvi un ikdienu 05.10.2018.

Tuvojoties Latvijas simtgadei, laiks izzināt patriotiskākos notikumus un profesiju aizkulises arī sarunu ciklā ''Cepums ar Slavenību''. Atsākot rudens sezonu, uz pirmo ''Cepumu'' jaunieši tiek aicināti tikties ar karavīru, vienu no diviem Nacionālo Bruņoto spēku mediju fotogrāfiem, kā arī grupas ''AUĻI'' mūziķi – virsseržantu GATI INDRĒVICU. Iedvesmojošas sarunas  par karavīra (Lasīt visu)

 
 
Pilsētvides spēle jauniešiem – ''Time to move – iekustinām Rīgas centru!'' 01.10.2018.

3. oktobrī plkst. 14:00 jaunieši no 16 līdz 30 gadu vecumam tiek aicināti piedalīties interaktīvā "Eurodesk" pilsētvides spēlē "Time to move – iekustinām Rīgas centru!". Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā. Spēles laikā jauniešiem būs (Lasīt visu)

 
 
Aicina uz publisku diskusiju par brīvprātīgo darbu 28.09.2018.

Lai aktualizētu brīvprātīgā darba un labdarības nozīmi, biedrība ''Sadarbības platforma'' ceturtdien, 2018. gada 11. oktobrī plkst. 11.00 ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) aicina uz publisku diskusiju. Kā galvenās diskusijai izvirzītas šādas tēmas: brīvprātīgā darba iespējas un nozīme, brīvprātīgais darbs kā viena no labdarības formām un brīvprātīgais (Lasīt visu)

 
 
Jaunie ES programmas "Eiropa pilsoņiem" projektu iesniegšanas termiņi 25.09.2018.

Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra ir mainījusi datumus projektu iesniegšanas termiņiem 2019.-2020.gadam.
1.darbība ''Eiropas vēstures piemiņas pasākumi'' (European Remembrance)
Projektu iesniegšanas termiņš: 1.februāris
Projektu aktivitāšu uzsākšanas laiks: no pieteikumu iesniegšanas termiņa gada (Lasīt visu)