Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
ERASMUS⁺ pēcpusdiena Jelgavas Jauniešu centrā 19.09.2018.

Otrdien, 2018.gada 25.septembrī, pulksten 16:00 Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8, norisināsies neformālā tikšanās „Eiropas brīvprātīgais darbs. Kāpēc doties?” par programmas ERASMUS⁺  iespējām. ERASMUS⁺  programma dod iespēju gūt vērtīgu neformālo izglītību, valodas un kultūras pieredzi brīvprātīgi strādājot citās Eiropas valstīs. Lara un Valentīns, brīvprātīgie (Lasīt visu)

 
 
Senioru patērētāju kritiskās domāšanas veicināšana Zemgales reģionā! 19.09.2018.

Jelgavas dzīvokļu īpašnieku biedrība ir noslēgusi projektu ''Senioru patērētāju kritiskās domāšanas veicināšana Zemgales reģionā!'' Projekta ''Senioru patērētāju kritiskās domāšanas veicināšana Zemgales reģionā'' mērķis ir stiprināt senioru patērētāju kritiskās domāšanas līmeni un celt mediju pratību un savu kā patērētāju interešu aizstāvību. Projekta ietvaros notika (Lasīt visu)

 
 
Iestājamies pret vēlmi ierobežot pilsonisko sabiedrību Latvijā 18.09.2018.

Reaģējot uz pēdējo gadu notikumiem, kā arī iepriekšējā nedēļā vienpadsmit Saeimas deputātu vēršanos pret Latvijas pilsonisko sabiedrību, Latvijas Pilsoniskā alianse aicina būt vērīgiem pret šo negatīvo tendenci, kas ir pilsoniskās telpas sašaurinājums un demokrātisku vērtību apdraudējums Latvijā. Aktīva un stipra pilsoniskā sabiedrība ir (Lasīt visu)

 
 
Projekts „Valoda. Kultūra. Integrācija.” 12.09.2018.

RDC ''Svētelis'' 2018.gadā no aprīļa – septembrim īsteno Zemgales NVO projektu programmas projektu Līguma NR.02/KMS, ''Valoda. Kultūra. Integrācija'', ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra finansiālo atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt pilsoniskās līdzdalības formu stiprināšanu, diskriminācijas mazināšanu, interešu aizstāvības prasmju attīstību, (Lasīt visu)

 
 
Izsludināts konkurss jaunajiem filmu veidotājiem 10.09.2018.

Eiropas Komisija informatīvajā kampaņā #EUandME piedāvā jaunajiem filmu veidotājiem uzņemt savu īsfilmu. Pieci uzvarētāji katrs saņems 7500 eiro lielu finansējumu un Eiropas vadošo režisoru padomus idejas realizēšanai. Informatīvās kampaņas #EUandME mērķis ir sniegt jauniešiem visaptverošu informāciju par viņu iespējām Eiropā un mudināt tās izmantot. Kampaņas (Lasīt visu)

 
 
Ēnosim - mācīsimies, izpratīsim un iegūsim 10.09.2018.

Darbojoties sociālajā jomā jau vairāk, kā 17 gadus, esmu pamanījusi, ka tikai retais izprot, saprot un apjauš to pasauli, kas atrodas aiz aprūpes centru, pansionātu, veco ļaužu māju durvīm. Tikai retais ir bijis aiz tām, ir pārkāpis šo centru slieksni, ja vien šajos centros nav kāds no ģimenes locekļiem. Arī tas nav tas skatu punkts, lai izprastu centra ikdienu un cilvēku pasauli tajā, kā arī (Lasīt visu)