Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
BJMK Rokskola un Bērnu un jauniešu mūzikas klubs šogad svin 15 un 10 gadu jubilejas 04.09.2018.

Savu 15. darbības sezonu šajā rudenī uzsāk Biedrība ''Bērnu un jauniešu mūzikas klubs''. Biedrības pamatmērķis visus šos gadus ir bijis padarīt mūzikas apguvi pieejamu gan bērniem, gan jauniešiem jebkurā vecumā un neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes. (jo jaunietis taču var būt, cik ilgi pats vēlas!) Savukārt 10. mācību gads šajā rudenī sāksies Biedrības ''Bērnu un (Lasīt visu)

 
 
Izveidota rokasgrāmata sociālajiem darbiniekiem 31.08.2018.

Plaši atzīts, ka sociālā atstumtība izraisa ilgstošu negatīvu ietekmi uz dzīves kvalitāti un nākotnes iespējām. Saskaņā ar Eurostat datiem aptuveni trīs no desmit jauniešiem Eiropā piedzīvo sociālo atstumtību. Šī problēma ir svarīga arī Baltijas valstīs. Daudzi jaunieši dzīvo ģimenēs, kas saskaras ar nabadzības risku. Viens no sociālās atstumtības iemesliem ir nespēja (Lasīt visu)

 
 
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma 31.08.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts otrais pieteikšanās termiņš finansiālajam atbalstam īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai. No 2018.gada 27.augusta var pieteikties finansiālajam atbalstam īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai. Sadarbības tīklu veidošanas pamatā ir ideja veicināt jaunu partnerību rašanos, (Lasīt visu)

 
 
Jaunā ''PilnveidojiES'' sezona jauniešiem - iegūsti zināšanas savai dzīvei! 31.08.2018.

No 2018.gada 26. septembra līdz 2019.g. 17. aprīlim septiņpadsmit atbildīgiem un motivētiem Jelgavas jauniešiem (15.-25.g.v.) tiks piedāvāts bez maksas apgūt Neformālās izglītības programmu '''PilnveidojiES'' (30% teorija un 70% prakse), ko organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde, (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''Ukraina - Latvija'' 30.08.2018.

''Ukrainas atbalsta biedrības'' un ''Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības'' kopīgais projekts ''Ukraina-Latvija: Par Jūsu un Mūsu brīvību'', kas tiek īstenots ar Zemgales NVO atbalstu, ir veltīts Latvijas simtgadei un Ukrainas revolūcijas simtgadei.
2018. gada 15. septembrī, projekta ietvaros, Bauskā notiks tematiski kultūrmāksliniecisks pasākums un izstādes atklāšana, veltītu (Lasīt visu)

 
 
Labklājības ministrija aicina uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci 30.08.2018.

26. septembrī Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci (Likums. Grants. Pieredzes stāsti.). Konference ir simbolisks veltījums Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei, jo tieši šogad stājās spēkā Sociālā uzņēmuma likums un ir sākusies aktīva sociālo uzņēmumu reģistrācija. Sociālās uzņēmējdarbības konference  būs (Lasīt visu)