Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
"Vienoti daudzveidībā" 29.08.2018.

Jēkabpils Pensionāru apvienība "Sasaiste" turpina Zemgales NVO projektu programmas ietvaros Zemgales NVO un Kultūras ministrijas atbalstītā projekta "Vienoti daudzveidībā" īstenošanu. 2018.gada 28.augustā uz tikšanos ar Jēkabpils pensionāriem un pirmspensijas vecuma iedzīvotājiem bija ieradušies pārstāvji no 12 partijām un apvienībām, kuras reģistrējušās dalībai (Lasīt visu)

 
 
Aicina pieteikties bezmaksas apmācībām Latvijas kultūras vēstnieku nometnē 27.08.2018.

Lai kopīgās mācībās pilnveidotu savas zināšanas par kultūras daudzveidību, identitāti un sabiedrības saliedēšanu, dažādu vietējo kopienu kultūras līderi – latvieši un īpaši mazākumtautību pārstāvji no visas Latvijas, - aicināti piedalīties apmācību ciklā “Latvijas kultūras vēstnieku nometne”. Apmācības notiks no 2018. gada 13. līdz 16. (Lasīt visu)

 
 
Zināms EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta operators Latvijā! 27.08.2018.

Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu* birojs Briselē nolēmis 2014.-2021. gadu periodam 8,5 milj. eiro vērtās programmas “NVO fonds” operatora funkcijas turpmāk uzticēt nevalstisko organizāciju (NVO) konsorcijam, kuru veido 6 reģionāla un nacionāla līmeņa pilsoniskās sabiedrības organizācijas. (Lasīt visu)

 
 
27.augustā Jelgavā notiks Informācijas centra iebraucējiem Atvērto durvju diena! 20.08.2018.

Lai iepazīstinātu ar Informācijas centra iebraucējiem (ICI) Jelgavā darbību un sniegtajiem pakalpojumiem, šā gada 27.augustā no plkst. 11:00 – 14:00, Cukura ielā 22 - 101, Jelgavā, notiks Atvērto durvju diena! Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja neformālā gaisotnē klātienē satikt ICI vadības pārstāvjus, klientu konsultantus, (Lasīt visu)

 
 
#DARĪTĀJU NOTIKUMS – tiekamies nākamgad 16.08.2018.

Veiksmīgi aizvadīts #darītājunotikums - Zemgales NVO forums” Biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš pēc #darītājunotikums  - NVO foruma Zemgalē atzīst: „Jau otro gadu, organizējot Zemgales darītāju notikumu saprotam, cik daudz zināšanu un varēšanas ir mūsu novadā! Varam būt gandarīti, ka šogad forumam pievienojās (Lasīt visu)

 
 
Atrodi šodien savu vakanci akcijā ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'' 14.08.2018.

Strauji tuvojās biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' brīvprātīgā darba akcija ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'', kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv! Izvēlies kādu no 16 vakancēm sev interesējošā organizācijā. Iespēja iesaistīties Jēkabpils reģionālās slimnīcas, biedrības ''Par ķepām'' (Lasīt visu)