Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicinājums ziedot Latvijas pilsoniskajai aliansei (eLPA) 07.12.2017.

Organizācijas un cilvēki, kas sadarbojas ar Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) patiesi zina, cik izaicinošs ir mūsu komandas darbs ikdienā un ilgtermiņā, un, ka darba nepārtrauktībai nepieciešams regulārs finanšu atbalsts. Tāpēc 2017. gada nogalē mēs īpaši vēršamies pie savām biedru organizācijām un personīgi pie demokrātijas aizstāvjiem, aicinot atbalstīt eLPA darbu ar saviem (Lasīt visu)

 
 
ES mājā notiks radoša Igaunijas Ziemassvētku darbnīca 07.12.2017.

Lai iepazītu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas Igaunijā un gūtu svētku gaidīšanas prieku, aicinām ikvienu interesentu 20. decembrī plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā apmeklēt darbnīcu ''Igaunijas Ziemassvētki''. Par svētku tradīcijām Igaunijā stāstīs Aiva Plauča, Rīgas Igauņu pamatskolas skolotāja. Kopā ar skolēniem viņa vadīs arī (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pievienoties "Homo Ecos'' veidotajām neformālās izglītības apmācībām 28.11.2017.

Vai esiet ko dzirdējuši par ''aprites ekonomiku'', 'ilgtspējīgu attīstību'', ''bezatkritumu principiem (zero waste)''? Izpratne par to, cik šie jēdzieni ir nozīmīgi un kādi ieguvumi no tiem ir ilgtermiņā, kā no efektīvām un vērtīgām alternatīvām pastāvošajai patēriņkultūrai, ir ļoti būtiska. Piedāvājam iespēju ne tikai uzzināt, kas tie īsti ir par zvēriem, bet arī attīstīt un īstenot radošas idejas savas (Lasīt visu)

 
 
Pievienojies brīvprātīgajiem 24.11.2017.

Ja Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi – šī iespēja ir domāta tieši Tev! Valsts probācijas dienests realizē iniciatīvu, kuras mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšanu darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts (Lasīt visu)

 
 
Projekta ''Latvijas nākotne … Eiropā'' ietvaros tiek izsludināts eseju konkurss 21.11.2017.

Briselē: Vidzemnieks, mecenāts un starptautiskās organizācijas ''ONE'' Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs ir izsludinājis Latvijas mēroga eseju konkursu ''Latvijas nākotne … Eiropā''jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi  no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs (Lasīt visu)

 
 
Praktiska nodarbība ''Sargā sevi pats!'' par drošību internetā ik dienu 21.11.2017.

Eiropas Savienības (ES) māja 28. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 aicina ikvienu, kurš aktīvi izmanto internetam pieslēgtas ierīces, apmeklēt praktisku nodarbību ''Sargā sevi pats! ABC drošībai internetā ik dienu''. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Kāpēc nepieciešami programmu atjauninājumi un pretvīrusu programmas? Kādas ir drošas paroles? Kā nepieļaut (Lasīt visu)