Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
"Otrā elpa" aicina Tevi pieteikties stipendijai 17.07.2018.

Līdz 29. jūlijām ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' 2018. gada trešajam sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000 EUR lielu atbalstu. Ja TEV un Tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana;  sabiedriskā labuma veidošana; sociālās (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS ZEMGALĒ „Zemgales NVO forums” 29.06.2018.

Teika vēsta, ka reizi gadā visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā darītāju notikumā. Esam patiesi gandarīti ielūgt Jūs uz gada lielāko DARĪTĀJU NOTIKUMU ZEMGALĒ, kas notiks no 9. -10.augustam, Viesu namā ''Lizari'' Vircavas pagastā Jelgavas novadā. Pasākumam aicinām pieteikties visus tos cilvēkus, kuri vēlas redzēt aktīvu un spēcīgu Zemgales pilsonisko sabiedrību. (Lasīt visu)

 
 
Iespēja piedalīties bezmaksas radošās rakstīšanas nodarbībā Pokaiņos 22.06.2018.

Atzīmējot Latvijas simtgadi un ar Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstu biedrība Piepildīto sapņu istaba aicina Jūs pieteikties bezmaksas radošās rakstniecības meistarklasei Dabā Būt, kas notiks 2018. gada 14. jūlijā no pulksten 12:00 līdz 17:00 Pokaiņu mežā, Naudītes pagastā.  Meistarklases vadītājas Linda Skranda un Inese Priedīte iepazīstinās dalībniekus (Lasīt visu)

 
 
Tiek meklētas Latvijas Goda ģimenes 22.06.2018.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros ir iecerējusi ģimenēm, kurās aug vismaz pieci bērni, piešķirt brīvbiļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. ''Esam priecīgi, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Biļešu komisija atbalstīja ''Latvijas Goda ģimenes gada'' (Lasīt visu)

 
 
Fonds LAIKaMETS 21.06.2018.

Fonds LAIKaMETS izsludina projektu konkursus nevalstiskajām organizācijām - nevalstisko organizāciju darbības efektivitātes paaugstināšanai, kā arī sabiedrības informētības paaugstināšanai jautājumos par nabadzības un       sociālās atstumtības novēršanu. Nevalstisko organizāciju darbības efektivitātes paaugstināšanai aicināts veidot projektus "NVO (Lasīt visu)

 
 
Nevalstiskās organizācijas Jēkabpils pilsētas svētkos 2018 22.06.2018.

Ko mēs katrs gaidām no savas pilsētas, kurā dzīvojam? Kādā rakstā mēs tajā ierakstāmies? Ko mums nozīmē pilsētas svētki, kas gadā svinami vienreiz? Vai mēs vispār piedalāmies savas pilsētas sejas radīšanā? Mēģinot atbildēt uz šiem dažiem jautājumiem, Jēkabpils pilsētas svētkiem 2018.gada jūnijā bija izvēlēts sauklis ''Radi Jēkabpilī!'' – piedāvājot gan (Lasīt visu)