Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Latvijas iedzīvotājiem ir, ko teikt par Eiropas nākotni! 08.11.2018.

No oktorbra sākuma reģionālajās klātienes diskusijās un tīmekļa platformā https://manaeiropa.manabalss.lv tiek apkopotas Latvijas iedzīvotāju idejas Eiropas nākotnei. Balsošana, lai noteiktu populārākās idejas, turpināsies vēl līdz 9. novembrim, taču nozaru ekspertiem bija iespēja pirms balsošans noslēguma iepazīties ar #ManaEiropa digitālajā platformā apkopotaiem (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS „Zemgales NVO forums” 07.08.2018.

Jau šonedēļ, 9. un 10. augustā, Viesu namā “Lizari” uz "Darītāju notikumu" - Zemgales nevalstisko organizāciju forumu, pulcēsies aktīvākās Zemgales un Latvijas nevalstiskās organizācijas, kuras, mainoties ar pieredzi un kopīgi sastrādājoties, plānos kā stiprināt Zemgales NVO vidi un attīstīt pilsonisko sabiedrību reģionā. Forumā apvienojot vairāk nekā 30 dažādu sfēru biedrības, (Lasīt visu)

 
 
Open badges to validate Youth Work 01.08.2018.

Zemgales NVO Centrs aicina interesentus uz projekta "Open badges to validate Youth Work" rezultātu izplatīšanas pasākumu, kas norisināsies viesu namā Lizari (Jelgavas novadā) šī gada 10. augustā.  Projekta uzdevums ir veicināt Mozilla digitālo nozīmīšu (Mozilla Open Badges) izmantošanu, parādot neformāli un profesionāli iegūtās zināšanas digitālā vidē. (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''Valoda. Kultūra. Integrācija.'' 30.07.2018.

RDC „Svētelis” 2018.gadā no aprīļa – septembrim īsteno Zemgales NVO projektu programmas projektu Līguma NR.02/KMS, „Valoda. Kultūra. Integrācija”,  ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra finansiālo atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt pilsoniskās līdzdalības formu stiprināšanu, diskriminācijas mazināšanu, interešu aizstāvības prasmju attīstību, sabiedrības (Lasīt visu)

 
 
Atrodi šodien savu vakanci akcijā ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'' 14.08.2018.

Strauji tuvojās biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' brīvprātīgā darba akcija ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'', kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv! Izvēlies kādu no 16 vakancēm sev interesējošā organizācijā. Iespēja iesaistīties Jēkabpils reģionālās slimnīcas, biedrības ''Par ķepām'' (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS - ZEMGAĻU FORUMS TUVOJAS 20.07.2018.

Jau pavisam drīz 9. augustā Jūs gaida gada lielākais DARĪTĀJU NOTIKUMS ZEMGALĒ - ZEMGAĻU FORUMS''. Teika vēsta, ka reizi gadā visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā darītāju notikumā, paspēj pieteikties arī Tu! Aizpildi anketu šeit. Satiksiemies Viesu namā ''Lizari'' Vircavas pagastā Jelgavas novadā, kur 9. augustā  kopā piepildīsim notikumu NO PIEREDZES TEV BŪS (Lasīt visu)