Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
NOBĪSTIES JELGAVĀ 2017 19.10.2017.

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas, tuvojoties visu svēto vakaram jeb Helovīniem 27. oktobrī, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs rīkos piedzīvojumu orientēšanās pasākumu jauniešiem ''Nobīsties Jelgavā 2017''. Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas ar vienu pieaugušo sastāvā. Katram būs (Lasīt visu)

 
 
Pasākums ''Baltkrievu dvielis'' 17.10.2017.

Jēkabpils baltkrievu biedrība ''Spatkanne'' sadarbībā ar Jēkabpils pensionāru apvienību ''Sasaiste'', Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Meklesīm, salīdzīnasīm, saglabāsīm Latvijai'' ietvaros 2017. gada 19. oktobrī Jēkabpilī, Jaunā iela 39.i plkst. 11.00  organizē tematisko pasākumu ''Baltkrievu dvielis''. Pasākums veltīt tautas rakstiem un Baltkrievu dvielim. Pasākuma mērķis (Lasīt visu)

 
 
Aktuālie piedāvājumi brīvprātīgajam darbam Eiropā 12.10.2017.

Aicinām iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem no Eiropas organizācijām, kas meklē brīvprātīgos. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, iedzīvotāju iesaistei sabiedriskajā dzīvē tās pārveidē. Tas arī palīdz uzlabot savu un apkārtējo dzīves kvalitāti. Šīs lieliskās programas dod iespēju darboties gan valsts iestādēs, gan nevalstiskās organizācijās, kā arī (Lasīt visu)

 
 
Biedrība ''LAPAS'' aicina NVO uz apmācībām attīstības sadarbības projektu izstrādē! 11.10.2017.

''Latvijas Platforma attīstības sadarbībai'' sadarbībā ar Ārlietu ministriju nodarbību cikla ''NVO kapacitātes stiprināšanas attīstības sadarbības projektiem'' ietvaros, aicina 7. novembrī plkst. 13:00 Pils ielā 21, Rīgā uz otro nodarbību mācību ciklā nevalstiskajām organizācijām, kurām ir interese izstrādāt projektus attīstības sadarbības jomā un piedalīties ar tiem ĀM ikgadējā projektu (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu ideju! 11.10.2017.

Līdz 25. oktobrim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- EUR lielu finansiālo atbalstu. Ja TEV un tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; sabiedriskā labuma veidošana; sociālās (Lasīt visu)

 
 
Radošā darbnīca ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana'' 10.10.2017.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 14. oktobrī Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3 plkst. 10:00 organizē radošo darbnīcu ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana''. (Lasīt visu)