Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Jēkabpils pilsētas svētkos 2017 piedāvāja ''Brīvprātīgo sajūtu laboratoriju'' 18.07.2017.

Par tradīciju Jēkabpils pilsētas svētkos veidojas biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' un tās biedrorganizāciju piedāvātās aktivitātes laukumā pie lūša strūklakas. Šogad teltī ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorija'' un pie tās varēja iepazīt Eiropu ar sajūtu palīdzību - saskatot, sataustot, sasmaržojot, izgaršojot un ieklausoties. Grūti noteikt precīzu  ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorijas'' (Lasīt visu)

 
 
STRUKTURĒTĀ DIALOGA VI CIKLA ATKLĀŠANAS KONFERENCE 11.07.2017.

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome'' (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks š.g. 25. jūlijā viesnīcā Līva, Lielajā ielā 11, Liepājā. (Lasīt visu)

 
 
Biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties mākslas meistarklasēm Aknīstē 11.07.2017.

Mākslas biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties bērnus un jauniešus mākslas meistarklasēm, kas notiks 21., 22., un 23. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Augšzemes ielā 35 Aknīstē. Aknīstes pilsētas un novada bērniem tiek piedāvātas 4 radošās mākslas meistarklases profesionālu, starptautisku atzinību guvušu mākslinieku vadībā. Ikvienam bērnam vecumā no 9 līdz (Lasīt visu)

 
 
Ozolnieku roņi uzsāk Brīvdabas peldbaseina labiekārtošanu 07.03.2017.

Biedrība ''Ozolnieku roņi''  ieguva Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansiālu atbalstu projekta ''Brīvdabas peldbaseina izveide Ozolnieku ezerā'' realizēšanai. Projekta ietvaros tiks izveidota 25m gara 4 celiņu peldvieta, kurai apkārt novietotas 4 laipas ar nožogojumu, cilvēku drošībai. Laipas tiks ierīkotas uz pontoniem un aprīkotas ar (Lasīt visu)

 
 
Ar Evalda Liepiņa piemiņas balvas izcīņu atklās Ozolnieku brīvdabas peldbaseinu 29.06.2017.

Svētdien, 9. jūlijā pulksten 12 Ozolniekos tiks atklāts brīvdabas peldbaseins. Peldbaseins tapis pēc ziemas peldēšanas biedrības Ozolnieku roņi iniciatīvas, ar Lauku atbalsta dienesta, ES fondu un Ozolnieku pašvaldības finansiālu atbalstu. Peldbaseinu apsaimniekos biedrība Ozolnieku roņi un tas būs izmantojams arī ziemā, gan ziemas peldēšanas treniņiem, gan sacensību rīkošanai. (Lasīt visu)

 
 
Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus 06.07.2017.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu. Kopdarba rezultātā 2018. gadā tiks izveidota elektroniska Latvijas ainavu dārgumu krātuve "Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt", kurā būs (Lasīt visu)