Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
#DARĪTĀJU NOTIKUMS – tiekamies nākamgad 16.08.2018.

Veiksmīgi aizvadīts #darītājunotikums - Zemgales NVO forums” Biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs” valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš pēc #darītājunotikums  - NVO foruma Zemgalē atzīst: „Jau otro gadu, organizējot Zemgales darītāju notikumu saprotam, cik daudz zināšanu un varēšanas ir mūsu novadā! Varam būt gandarīti, ka šogad forumam pievienojās (Lasīt visu)

 
 
Atrodi šodien savu vakanci akcijā ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'' 14.08.2018.

Strauji tuvojās biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' brīvprātīgā darba akcija ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'', kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv! Izvēlies kādu no 16 vakancēm sev interesējošā organizācijā. Iespēja iesaistīties Jēkabpils reģionālās slimnīcas, biedrības ''Par ķepām'' (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS „Zemgales NVO forums” 07.08.2018.

Jau šonedēļ, 9. un 10. augustā, Viesu namā “Lizari” uz "Darītāju notikumu" - Zemgales nevalstisko organizāciju forumu, pulcēsies aktīvākās Zemgales un Latvijas nevalstiskās organizācijas, kuras, mainoties ar pieredzi un kopīgi sastrādājoties, plānos kā stiprināt Zemgales NVO vidi un attīstīt pilsonisko sabiedrību reģionā. Forumā apvienojot vairāk nekā 30 dažādu sfēru biedrības, (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''Valoda. Kultūra. Integrācija.'' 30.07.2018.

RDC „Svētelis” 2018.gadā no aprīļa – septembrim īsteno Zemgales NVO projektu programmas projektu Līguma NR.02/KMS, „Valoda. Kultūra. Integrācija”,  ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra finansiālo atbalstu. Projekta mērķis ir veicināt pilsoniskās līdzdalības formu stiprināšanu, diskriminācijas mazināšanu, interešu aizstāvības prasmju attīstību, sabiedrības (Lasīt visu)

 
 
DARĪTĀJU NOTIKUMS - ZEMGAĻU FORUMS TUVOJAS 20.07.2018.

Jau pavisam drīz 9. augustā Jūs gaida gada lielākais DARĪTĀJU NOTIKUMS ZEMGALĒ - ZEMGAĻU FORUMS''. Teika vēsta, ka reizi gadā visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā darītāju notikumā, paspēj pieteikties arī Tu! Aizpildi anketu šeit. Satiksiemies Viesu namā ''Lizari'' Vircavas pagastā Jelgavas novadā, kur 9. augustā  kopā piepildīsim notikumu NO PIEREDZES TEV BŪS (Lasīt visu)

 
 
PROJEKTU SAGATAVOŠANA - VEIKSMĪGAM TU 16.08.2018. 26.06.2018.

Aicinām Jelgavas un Zemgales nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī interesentus bez īpašas organizāciju piederības apgūt projektu sagatavošanas iemaņas. Seminārs - apmācības notiks 16.08.2018. no 10:00 - 16:00 ar pārtraukumu plkst. 12:30 - 13:00, Jelgava, Lielā ielā 15-2. Semināra uzdevums ir attīstīt ideju izstrādes iemaņas un projektu sagatavošanas prasmes. (Lasīt visu)