Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Ideju skatuve zaļākai Latvijai - Esi LAMPĀ un dalies dzīvē! 22.06.2018.

Laba ideja ir tā, kas tiek pausta skaļi un aizrauj vēl kādu. Katrā no mums ir inovators, kurš var pozitīvi ietekmēt Latviju un tās vides kvalitāti, vai tā būtu plastmasas aizstāšana ar vaskadrānu, jaunas šķirošanas urnas izveide vai saules enerģijas kolektors. Piesaki savu ideju atvērtajai skatuvei ''Ideju skatuve zaļākai Latvijai'', uz skatuves sarunu festivālā LAMPA 30. jūnijā plkst.18.00-19.30 izsaki (Lasīt visu)

 
 
Jēkabpils pilsētas svētku pasākums ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorija "Radi Jēkabpili' 14.06.2018.

Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' 16.jūnijā no plkst.10:00 līdz 15:00, pie TC ''Sēlija'', Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, aicina uz Erasmus+ projektu programmas brīvprātīgo jauniešu organizētām aktivitātēm. Piedalīsies brīvprātīgais no Francijas, kas savu projektu realizē biedrībā ''Ūsiņš'' Jēkabpils novadā, bet būs arī citās Latvijas pilsētās dzīvojošie Eiropas brīvprātīgā (Lasīt visu)

 
 
Aicina Saeimas deputātus balsot pret pašvaldību referenduma likuma novilcināšanu 14.06.2018.

14.jūnija Vakar, 13. jūnijā astoņas sabiedriskās organizācijas izsūtīja elektronisku vēstuli visiem Saeimas deputātiem, aicinot plenārsēdē balsot pret ierosinājumu novilcināt Pašvaldību referendumu likuma izskatīšanu. Saeimas darba kārtībā ievietots lēmumprojekts "Par priekšlikumu iesniegšanas termiņa pagarināšanu likumprojekta ''Vietējo pašvaldību (Lasīt visu)

 
 
''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' – iespēja jaunatnes darbiniekiem 11.06.2018.

Lai attīstītu un pilnveidotu darbu ar jaunatni programmā ''Erasmus+: Jaunatne darbībā” pamatdarbībā ''Personu mobilitāte mācību nolūkos'' (mobilitātes veids ''Jaunatnes darbinieku mobilitāte''), jaunatnes darbiniekiem ir iespēja iegūt jaunas zināšanas un pieredzi, apmeklējot dažāda veida apmācības gan Latvijā, gan citās valstīs Eiropā. Apmācībās "DIG-IT up!", (Lasīt visu)

 
 
Apmaiņas skolēna uzņemšana – starptautiska pieredze tepat Latvijā! 07.06.2018.

Vidusskolēnu apmaiņas organizācija YFU Latvija aicina pieteikties viesģimenes apmaiņas skolēniem no Vācijas, Šveices un Igaunijas.Vasaras beigās Latvijā ieradīsies skolēni no Vācijas, Šveices un Igaunijas. Viņi turpmāko apmaiņas laiku aizvadīs, dzīvojot viesģimenēs un apmeklējot vietējo skolu, lai iepazītu mūsu zemes kultūru un valodu. ''Šobrīd meklējam kopumā 10 ģimenes, kuras (Lasīt visu)

 
 
Aicinām pieteikties atbalstam 06.06.2018.

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātēs ''Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība", "Ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību dažādošana" un "Tūrisma aktivitāšu veicināšana" Trešās kārtas pieejamais publiskais finansējums: 1.1.  aktivitātēm "Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību (Lasīt visu)