Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Finansējuma piesaistes iespējas senioru biedrībām 28.03.2017.

Senioru biedrībām ir iespēja pieteikties Latvijas Kopienu iniciatívu fonda izsludinātajā programmas ''Atbalsts senioriem'' projektu konkursā. Programmas mērķis ir veicināt senioru iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē caur sporta, izglītības un sociālām aktivitātēm. Priekšroka tiks dota tām biedrībām, kuru iesniegtais projekts veicinās jaunu biedru iesaistīšanos biedrības (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu skolu vai Jauniešu centru un piedalies iniciatīvā ''Vēlies vēlēt'' 24.03.2017.

Tev ir interese par sabiedrībā notiekošajiem procesiem? Ikdienā strādā ar jauniešiem? Esi sasniedzis 18 gadu vecumu un jūnijā pirmo reizi Tev ir iespēja piedalīties vēlēšanās? Vēlies uzzināt vairāk par pašvaldību vēlēšanām un kāpēc ir svarīgi tajās piedalīties? Tev nav ne mazākās intereses par politiku? Tev liekas, ka Latvijā ir zema jauniešu līdzdalība, t.sk. jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Jaunatnes darbinieki no dažādām valstīm tiekas seminārā par neformālo izglītību 21.03.2017.

Jelgavas novadā laikā no 23. līdz 30.martam  norisināsies starptautisks mācību seminārs par neformālo izglītību pulcējot kopā 30 jaunatnes darbiniekus no 8 dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Slovēnijas, Slovākijas, Horvātijas, Polijas, Turcijas, Igaunijas un Lietuvas. Astoņas dienas Zaļenieku muižas pilī dalībnieki apgūs un radīs metodes, kā pamatā ir neformālā (Lasīt visu)

 
 
Auces novada pašvaldība izsludina pieteikšanos finansiāla atbalsta saņemšanai 21.03.2017.

Piesakies finansiāla atbalsta saņemšanai kultūras un sporta projektiem Auces novadā. Projekta pieteikumu iesniegšana līdz 2017.gada 3.aprīlim. Ar projektu konkursa Nolikumu ''Par finansiāla atbalsta piešķiršanas kārtību kultūras un sporta projektiem Auces novadā''  var iepazīties ŠEIT, Auces novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļā Raiņa ielā 12 (2. stāvā) un Auces (Lasīt visu)

 
 
Jaunieši var saņemt pašvaldības atbalstu savas idejas realizēšanai 14.03.2017.

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas pilsētas dome izsludinās jauniešu iniciatīvu projektu konkursu ''Jaunieši var!''. Tajā var piedalīties Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas (vismaz divi jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem) un iegūt finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai. Kopējais projektā paredzētais finansējums ir 3 500 eiro. (Lasīt visu)

 
 
Mobilitātes programmā ''Kultūra'' ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš 08.03.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis (Lasīt visu)