Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Tiek meklētas Latvijas Goda ģimenes 22.06.2018.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros ir iecerējusi ģimenēm, kurās aug vismaz pieci bērni, piešķirt brīvbiļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. ''Esam priecīgi, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Biļešu komisija atbalstīja ''Latvijas Goda ģimenes gada'' (Lasīt visu)

 
 
Fonds LAIKaMETS 21.06.2018.

Fonds LAIKaMETS izsludina projektu konkursus nevalstiskajām organizācijām - nevalstisko organizāciju darbības efektivitātes paaugstināšanai, kā arī sabiedrības informētības paaugstināšanai jautājumos par nabadzības un       sociālās atstumtības novēršanu. Nevalstisko organizāciju darbības efektivitātes paaugstināšanai aicināts veidot projektus "NVO (Lasīt visu)

 
 
Nevalstiskās organizācijas Jēkabpils pilsētas svētkos 2018 22.06.2018.

Ko mēs katrs gaidām no savas pilsētas, kurā dzīvojam? Kādā rakstā mēs tajā ierakstāmies? Ko mums nozīmē pilsētas svētki, kas gadā svinami vienreiz? Vai mēs vispār piedalāmies savas pilsētas sejas radīšanā? Mēģinot atbildēt uz šiem dažiem jautājumiem, Jēkabpils pilsētas svētkiem 2018.gada jūnijā bija izvēlēts sauklis ''Radi Jēkabpilī!'' – piedāvājot gan (Lasīt visu)

 
 
Ideju skatuve zaļākai Latvijai - Esi LAMPĀ un dalies dzīvē! 22.06.2018.

Laba ideja ir tā, kas tiek pausta skaļi un aizrauj vēl kādu. Katrā no mums ir inovators, kurš var pozitīvi ietekmēt Latviju un tās vides kvalitāti, vai tā būtu plastmasas aizstāšana ar vaskadrānu, jaunas šķirošanas urnas izveide vai saules enerģijas kolektors. Piesaki savu ideju atvērtajai skatuvei ''Ideju skatuve zaļākai Latvijai'', uz skatuves sarunu festivālā LAMPA 30. jūnijā plkst.18.00-19.30 izsaki (Lasīt visu)

 
 
Jēkabpils pilsētas svētku pasākums ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorija "Radi Jēkabpili' 14.06.2018.

Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' 16.jūnijā no plkst.10:00 līdz 15:00, pie TC ''Sēlija'', Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, aicina uz Erasmus+ projektu programmas brīvprātīgo jauniešu organizētām aktivitātēm. Piedalīsies brīvprātīgais no Francijas, kas savu projektu realizē biedrībā ''Ūsiņš'' Jēkabpils novadā, bet būs arī citās Latvijas pilsētās dzīvojošie Eiropas brīvprātīgā (Lasīt visu)

 
 
Aicina Saeimas deputātus balsot pret pašvaldību referenduma likuma novilcināšanu 14.06.2018.

14.jūnija Vakar, 13. jūnijā astoņas sabiedriskās organizācijas izsūtīja elektronisku vēstuli visiem Saeimas deputātiem, aicinot plenārsēdē balsot pret ierosinājumu novilcināt Pašvaldību referendumu likuma izskatīšanu. Saeimas darba kārtībā ievietots lēmumprojekts "Par priekšlikumu iesniegšanas termiņa pagarināšanu likumprojekta ''Vietējo pašvaldību (Lasīt visu)