Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma 22.01.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts pieteikšanās termiņš atbalstam mākslinieku rezidencēm. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa (Lasīt visu)

 
 
Kafija ar politiķiem 17.01.2018.

Strukturētā dialoga diskusija ''Kafija ar politiķiem'' JELGAVAS NOVADĀ 25.01.2018. no 14:00 līdz 18:00 JELGAVĀ JELGAVAS NOVADA DOMES LIELĀ ZĀLE. Uzaicinājums jauniešiem un pašvaldības lēmumu pieņēmējiem piedalīties strukturētā dialoga diskusijā “Kafija ar politiķiem” Diskusijas galvenās tēma ir “Jaunieši Eiropā – kas tālāk?”. Diksuijas jautājumi: (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Spānijā, Malagā 16.01.2018.

Piesakies tagad un brauc uz Malagu jau vasarā! Iniciatīva ''Internacional Joven'' meklē dažāda profila brīvprātīgos darbiniekus (sociālo mediju pārvaldītājus, animātorus, grafiskos dizainerus un organizatoriskos palīgus). Brīvprātīgā darbinieka pienākumos ietilps: praktiskais atbalsts radošajās darbnīcās, asistēšana programmas ''Info Europe'' reprezentēšanā, sevis veidoto (Lasīt visu)

 
 
Apmācības ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā'' 15.01.2018.

No 2018. gada 24. līdz 28. janvārim NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas apmācībās ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā''. Piecu dienu apmācību (Lasīt visu)

 
 
Konkurss mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai 10.01.2018.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Kultūras padome izsludina projektu konkursu mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai pilsētas kultūrvidē un plašas sabiedrības iesaistīšanai kultūras dzīvē, kultūras mantojuma apzināšanai un saglabāšanai, kultūras atjaunotnes un mākslas jaunrades procesu veicināšanai. Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 31.janvāra plkst 15:00. Sīkāka (Lasīt visu)

 
 
Informatīvais seminārs ''Erasmus+:Jaunatne darbībā'' 09.01.2018.

Kā katru gadu arī 2018. gada sākumā JSPA ikvienu jaunatnes darbā strādājošo aicina uz informatīvu bezmaksas semināru, kurā sniegs informāciju par programmas ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' jaunumiem. Seminārs notiks 22. janvārī no plkst. 10:30 līdz plkst. 16:00 viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga”. Pieteikšanās semināram tiešsaistē līdz 17. janvārim http://bit.ly/2CcjZmS. (Lasīt visu)