Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Apaļā galda diskusiju cikls ''Par un ap Jaunatnes jomu'' 08.05.2017.

Šī gada 12. maijā Rīgā, Pils ielā 21, Konferenču zāle, 1.stāvā notiks biedrības "Solis tuvāk" rīkotā diskusija "Par un ap jaunatnes jomu". Apaļā galda diskusijas ''Par un Ap Jaunatnes Jomu'' tiek organizētas ar mērķi: sekmēt jaunatnes jomas attīstību vietējā, reģionālā, nacionālā un Eiropas līmenī; stiprināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu kapacitāti; veicināt sociālo kapitālu (Lasīt visu)

 
 
Piedalies 3.Latvijas Lauku kopienu parlamentā "VISAI LATVIJAI JĀDZĪVO!" 03.05.2017.

Biedrība ''Latvijas Lauku forums'' aicina līdzdarboties, dalīties ar savu viedokli un pieredzi, piedaloties 3.Latvijas Lauku kopienu parlamentā "Visai Latvijai jādzīvo!", kas šogad notiks no 15. līdz 18.jūnijam Kandavā! 2013. gadā mēs dzirkstošām acīm, ievirzījām Lauku kopienu parlamenta kustību dzīvē, 2015. gadā parlaments ietvēra Latvijas prezidentūras ES padomē nozīmīgus (Lasīt visu)

 
 
Starptautiskā jauniešu neformālās izglītības programma ''Bridge it'' 03.05.2017.

Starptautiskā jauniešu neformālās izglītības programma "Bridge it" piedāvā četru etapu palīdzību jaunieti iedrošināt un atbalstīt realizēt savu personisko vai grupas sociālo projektu. Etapi: 1)iepazīšanās seminārs; 2)projektu tikšanās; 3)projektu realizācija (nodrošināts mentorings); 4)projektu izvērtēšana/ aizstāvēšana/ sertifikātu izsniegšana. (Lasīt visu)

 
 
Aicinām jauniešus uz ideju darbnīcu ''Plānojam jauniešiem kopā ar jauniešiem'' 03.05.2017.

Jelgavas pilsētas pašvaldība sāk īstenot projektu ''Jelgava jauniešiem'', lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā ir paredzētas dažādās aktivitātēs: (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei 27.04.2017.

Aicina pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei par imigrantu krīzi, integrācijas procesiem un turpmākiem jautājumu risinājumiem, vienotas Eiropas saglabāšanas kontekstā. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrācijas procesiem un pastāvošajām problēmām sabiedrībā pērn Latvijā norisinājās Eiropas (Lasīt visu)

 
 
Papildini savas zināšanas starptautiskā vidē 19.04.2017.

Lai stiprinātu darbu ar jaunatni un sniegtu atbalstu jaunatnes darbā strādājošajiem, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra arī šomēnes aicina pieteikties starptautiskām apmācībām par jaunatnes darbā aktuālām tēmām. Pašlaik iespējams pieteikties uz 6 dažādām mācībām un semināriem. Aicinam iepazīties ar pašlaik aktuālajām starptautiskajām apmācībām (Lasīt visu)