Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Valsts kultūrkapitāla fonds pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā 03.04.2017.

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz 21. aprīlim pulksten 12.00 vai sūtot pa pastu - līdz 18. aprīlim (pasta zīmogs) pieņem pieteikumus šā gada 2. projektu konkursā: Literatūras, Mūzikas un dejas mākslas, Teātra mākslas, Filmu mākslas, Vizuālās mākslas, Kultūras mantojuma, Dizaina un arhitektūras, Tradicionālās kultūras  un Starpdisciplināru projektu nozarēs. (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pieteikties Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas projektu konkursā 13.04.2017.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina pieteikties Interreg Latvija – Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam (programma) otrajā projektu konkursā. Pieteikumus var iesniegt līdz 2017. gada 31.maija plkst. 12:00. Projektus aicinām iesniegt programmas 4 prioritātēs: ilgtspējīga un tīra vide, nodarbinātības un darbaspēka (Lasīt visu)

 
 
Latvijas mazākumtautību forums Rēzeknē un Daugavpilī 30.03.2017.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs aicina pieteikties Latvijas tautu (mazākumtautību) forumam Rēzeknē un Daugavpilī, kas notiks š.g. 5. - 6. maijā. Foruma dalībnieki: Latvijas mazākumtautību pārstāvji, biedrības, pašvaldību kontaktpersonas darbam ar mazākumtautībām un citi interesenti. Forums notiek 2 dienas! Dalībniekiem tiek nodrošināta viesnīca, ēdināšana, kā arī (Lasīt visu)

 
 
Konkurss ''Jelgavas jauniešu talanti 2017'' 12.04.2017.

Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas ''PilnveidojiES'' jaunieši piekto gadu organizē konkursu ''Jelgavas jauniešu talanti''. Konkursa mērķis - Jelgavas talantīgo jauniešu apzināšana, savukārt uzdevumi - jauniešu pašapziņas celšana un jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgos no visas Latvijas aicina uz apmācībām ''Brīvprātīgo līderu skola''! 07.04.2017.

Biedrība ''Patvērums ''Drošā māja'''' aicina brīvprātīgā darba līderus, organizatorus un brīvprātīgosno visas Latvijas piedalīties apmācībās ''Brīvprātīgo līderu skola'', kas notiksšā gada 22. un  23. aprīlī viesnīcā Rixwell Hotel, Minsterejas ielā 8/10, Rīgā. Mācību mērķis ir attīstīt aktīvo brīvprātīgo spēju piesaistīt sekotājus integrācijas aktivitāšu īstenošanai un stiprināt (Lasīt visu)

 
 
27.aprīlī tiekamies NVO Tehnoloģiju laikmetā! 07.04.2017.

Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia jau septīto gadu organizē forumu ''NVO Tehnoloģiju laikmets''. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem. Ieeja forumā ir bez maksas.  (Lasīt visu)