Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Brīvprātīgais darbs Austrijā, Forarlbergā 15.12.2017.

Iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam Austrijā, Forarlbergā. Norādītajā saitē atradīsi sarakstu ar projektiem, kas uz doto brīdi meklē brīvprātīgos darbiniekus. Ja vēlies pieteikties kādam no projektiem, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu: info@zemgalei.lv. Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas.  (Lasīt visu)

 
 
NVO Ziemassvētki 14.12.2017.

Vecā gada beigas vai Jaunā gada sākums vienmēr ir īstais laiks, kad izvērtēt paveikto un nepagūto, visas ieceres un mērķus, bet pats galvenais – pateiktos un samīļotu tos cilvēkus, ar kuriem būts kopā, kā arī iedvesmotos jauniem darbiem 2018. gadā. Tieši tādēļ biedrība ''Kultūras un mākslas centrs ''Nātre''(KMC ''Nātre'') 2017. gada 27. decembrī pl. 14:00 ielūdz nevalstiskās organizācijas un sadarbības (Lasīt visu)

 
 
Aicinājums ziedot Latvijas pilsoniskajai aliansei (eLPA) 07.12.2017.

Organizācijas un cilvēki, kas sadarbojas ar Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) patiesi zina, cik izaicinošs ir mūsu komandas darbs ikdienā un ilgtermiņā, un, ka darba nepārtrauktībai nepieciešams regulārs finanšu atbalsts. Tāpēc 2017. gada nogalē mēs īpaši vēršamies pie savām biedru organizācijām un personīgi pie demokrātijas aizstāvjiem, aicinot atbalstīt eLPA darbu ar saviem (Lasīt visu)

 
 
ES mājā notiks radoša Igaunijas Ziemassvētku darbnīca 07.12.2017.

Lai iepazītu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas Igaunijā un gūtu svētku gaidīšanas prieku, aicinām ikvienu interesentu 20. decembrī plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā apmeklēt darbnīcu ''Igaunijas Ziemassvētki''. Par svētku tradīcijām Igaunijā stāstīs Aiva Plauča, Rīgas Igauņu pamatskolas skolotāja. Kopā ar skolēniem viņa vadīs arī (Lasīt visu)

 
 
Iespēja pievienoties "Homo Ecos'' veidotajām neformālās izglītības apmācībām 28.11.2017.

Vai esiet ko dzirdējuši par ''aprites ekonomiku'', 'ilgtspējīgu attīstību'', ''bezatkritumu principiem (zero waste)''? Izpratne par to, cik šie jēdzieni ir nozīmīgi un kādi ieguvumi no tiem ir ilgtermiņā, kā no efektīvām un vērtīgām alternatīvām pastāvošajai patēriņkultūrai, ir ļoti būtiska. Piedāvājam iespēju ne tikai uzzināt, kas tie īsti ir par zvēriem, bet arī attīstīt un īstenot radošas idejas savas (Lasīt visu)

 
 
Pievienojies brīvprātīgajiem 24.11.2017.

Ja Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi – šī iespēja ir domāta tieši Tev! Valsts probācijas dienests realizē iniciatīvu, kuras mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšanu darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts (Lasīt visu)