Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Atbalstīsim Zemgales NVO centra darbinieku ceļā uz Āfriku 10.11.2017.

Pašlaik Zemgales NVO Centra darbinieks Sandris Krūmiņš ir meties piedzīvojumā un jau 5 mēnešus apceļo pasauli. Par Sandra ceļošanas pieredzi skaitļi runā paši par sevi - kopumā līdz šim pabūts 54 valstīs, no kurām 6 valstis ir apceļotas pēdējo 5 mēnešu laikā. Tajā pašā laikā ne jau skaitļi ir svarīgākais. Radot dažādas perspektīvas, pārvarot robežas, mācoties darot, baudot (Lasīt visu)

 
 
Izsludināts Nordplus programmas projektu konkurss 08.11.2017.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2018. gada 1. februārim iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmās. Nordplus programma sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības (Lasīt visu)

 
 
NOVEMBRĪ ''CEPUMS'' APCEĻO LATVIJU KOPĀ AR DINU VECĀNU UN ''1836'' 08.11.2017.

Patriotisma mēnesī  sarunu cikls ''Cepums ar Slavenību'' aicina apceļot, apmīļot un iepazīt Latviju kopā ar projekta ''1836'' idejas autoru Enriko Podnieku un arhitektu, maratonistu Dinu Vecānu. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par sekošanu saviem sapņiem, darot darbus ar pievienoto vērtību, jau 14. novembrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez (Lasīt visu)

 
 
Iespēja atbalstīt interneta žurnāla "Satori.lv" darbību 07.11.2017.

Satori.lv ir kultūras un patstāvīgas domas interneta žurnāls, kas pieder biedrībai ''Ascendum'' un tas publicē rakstus un esejas par aktuālām sociālpolitiskām un kultūrpolitiskām problēmām, recenzijas un pārdomas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, intervijas ar literātiem, mūziķiem, režisoriem un citiem radošiem cilvēkiem, kā arī prozas un dzejas (Lasīt visu)

 
 
Tējas pēcpusdiena svecīšu gaismā 03.11.2017.

Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' un biedrība ''Sadarbības platforma'' aicina jelgavniekus uz sarunu un sadziedāšanās pasākumu Pasākumā radoša darbnīca ar svečturīšu pagatavošanu un koncerts, kurā piedalīsies dzejnieks Guntars Račsuzstāsies Iecavas folkloras kopa ''Tarkšņi'', ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu studija ''Džerelce'', Jelgavas 5. vidusskola deju kolektīvs ''Ija'' un (Lasīt visu)

 
 
ES savienības māja izsludina skatloga noformēšanas konkursu 02.11.2017.

Eiropas Savienības māja konkursa kārtībā meklē skolēnu vai studentu grupu, kas pasniedzēja vadībā mācību procesa ietvaros veiktu ES mājas skatloga dekorēšanu pieciem svētkiem 2017. un 2018. gadā: Ziemassvētkiem, Lieldienām, Eiropas dienai 9. maijā, Jāņiem un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai 18. novembrī. Šī konkursa mērķis ir Izvēlēties izglītības iestādi, kuras skolēniem/ (Lasīt visu)