Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Kurzemes un Zemgales pašvaldību vadītāji diskutēs par labu pārvaldību 09.02.2017.

Sabiedrība par atklātību – Delna aicina apmeklēt priekšvēlēšanu konferenci ''Kurzemes un Zemgales pašvaldību pārvaldība'', kas notiks šī gada 18.februārī plkst. 11.00-15.00, Saldus mākslas skolā, Avotu ielā 12a. Konferences mērķis ir radīt platformu savstarpējās pieredzes apmaiņai un jaunu risinājumu meklēšanai, lai uzlabotu pašvaldību politiku un veicinātu sadarbību (Lasīt visu)

 
 
Biedrība ''Ascendum'' izsludina pieteikšanos 2017.gada granta konkursam 01.02.2017.

Biedrība "Ascendum" izsludina ikgadējo granta konkursu, kurā iespējams iegūt 3000 eiro nekomerciālu un Latvijas augšupeju veicinošu projektu realizācijai. Iepriekšējos gados biedrība ''Ascendum'' ar grantu ir finansiāli atbalstījusi dažādus projektus, no kuriem zināmākie ir dziedātāja Goran Gora albuma "Hold Me Close When It Comes" izdošana, ISSP rīkotās (Lasīt visu)

 
 
Starpskolu konkurss ''Gudrie enerģijas patērētāji'' 01.02.2017.

Patērētāju klase ("Consumer Classroom") piedāvā 2016./2017. mācību gada starpskolu konkursu ''Gudrie enerģijas patērētāji''. Konkurss paredzēts 12-18 gadus veciem Eiropas Savienības vidusskolu skolēniem, tas norisinās līdz 2017. gada 17. marta (pusnaktij pēc Centrāleiropas laika). Piedalieties ceturtajā starpskolu konkursā par tēmu: ''Gudrie enerģijas patērētāji''. (Lasīt visu)

 
 
10 iespējas paplašināt kompetences darbā ar jaunatni 31.01.2017.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jaunatnes darbiniekus un ikvienu, kurš ikdienā strādā ar jauniešiem, pieteikties starptautiskām apmācībām, kurās tiks padziļinātas starptautisku projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes, kā arī prasmes, kas būs noderīgas arī turpmākajā darbā ar jauniešiem. Pašlaik dalībnieku atlase norisinās 10 apmācībām. Ieskaties, varbūt jau (Lasīt visu)

 
 
Seminars "Stastu speks" 31.01.2017.

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) atzīmē 20 darbības gadus un savā jubilejā dāvina īpašu dzimšanas dienas pasākuma ciklu. 8.februārī no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 notiks otrs bezmaksas pasākums - praktisks seminārs ''Stāstu spēks'', uz kuru ZRKAC aicina pieteikties pedagogus, karjeras konsultantus, jaunatnes lietu speciālistus. Semināru vadīs (Lasīt visu)

 
 
Pie mums ir iespēja apgūt dažādas valodas! 24.01.2017.

Tev šogad ir apņemšanās apgūt  kādu jaunu valodu vai pilveidot esošās svešvalodas prasmes? Piesakies! Zemgales NVO atbalsta Centrā šobrīd ir iespēja apgūt: angļu, vācu, spāņu, itāļu, norvēģu un krievu valodu, kā arī piedalītes angļu valodas kluba tikšanās valodas praktiskai lietošanai neformālā gaisotnē. Zemāk ir iespēja iepazīties ar valodu kursu grafiku (Lasīt visu)