Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam 2017 19.09.2017.

Tiesībsargs aicina ikvienu paust savu atbalstu Latvijas nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti un veicinājušas viņu izglītošanos, nodarbinātību vai vienkārši iestājušas par viņu vajadzībām un interesēm. Nevalstiskās organizācijas var nominēt Gada balvai personu ar invaliditāti atbalstam kādā no septiņām nominācijām līdz 5. oktobrim (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas pilsētas NVO sporta spēles 2017 18.09.2017.

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI ''Sporta servisa centrs'' aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2017. gada 24. septembrī plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Sporta hallē (Mātera iela 44a). Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu (Lasīt visu)

 
 
Aicinām uz bagātu nedēļas nogali Sēlijā - Kaldabruņā! 13.09.2017.

Šo sestdien, 16. septembrī plkst. 14:00 Kaldabruņas skolā biedrība ''Ūdenzīmes'' sadarbībā ar radošo apvienību ''Trīspadsmitais kurss'' projekta ''Būvējam kopienu'' ietvaros organizē dzejas un mūzikas pasākumu ''Atrasties/Ierasties atspulgos''. Dzejas atspulgos: Lauma Kazaka, Anita Ozoliņa, Ginta Gerbašvska, Alise Mētra, Dainis Deigelis, Ivars Vācers, Kaspars Cīrulis, Dita Putniņa, (Lasīt visu)

 
 
Bezmaksas kursi Latvijā dzīvojošiem ārvalstniekiem 13.09.2017.

Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku -  trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu - iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, projekta ''Integrācijas ABC – 2017'' ietvaros laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2018. gada decembrim Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē notiks bezmaksas apmācības – integrācijas kursi. Apmācību valoda – latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības (Lasīt visu)

 
 
Aicinām jelgavniekus uz dabasgāzes tirgus atvēršanas semināru 12.09.2017.

Mājsaimniecībām līdz 2019. gadam ir nodrošināta iespēja dabasgāzi pirkt no publiskā tirgotāja par regulētu cenu, tomēr pēc tam situācija mainīsies, tādēļ patērētājiem ir svarīgi saprast, ka dabasgāzes cena tirgū veidojas konkurences rezultātā. Dabasgāzes cenas ir atkarīgas no dabasgāzes piegādes līgumu nosacījumiem, par kādiem katrs dabasgāzes tirgotājs  ir vienojies ar (Lasīt visu)

 
 
Ukraiņu tējas pēcpusdiena 12.09.2017.

Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' turpina piedāvāt iepazīt dažādu tautību tradīcijas pie tējas tasītes. Šo sestdien, 16.septembrī  no plkst. 14:00 līdz plkst. 18:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē visiem interesentiem būs iespēja iepazīt ukraiņu kultūru tējas pēcpusdienā. Pasākumā ar Jelgavas pilsētas ukraiņu kultūras centra "Džerelo" pārstāvjiem radošajā darbnīcā būs iespēja iemācīties (Lasīt visu)