Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Sociālās uzņēmējdarbības forums 2018 11.04.2018.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un Fonds atvērtai sabiedrībai ''DOTS'' ielūdz Jūs uz “Sociālās uzņēmējdarbības forumu 2018” šī gada 16.maijā plkst.9:00 ''RISEBA'' Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Šī gada Foruma tēma - INVESTĪCIJU PIESAISTE. Pievienojieties, lai izzinātu visu par investīcijām, diskutētu un kopā meklētu idejas, kādam ir jābūt sociālajam (Lasīt visu)

 
 
"OTRĀS ELPAS" stipendiju konkurss 10.04.2018.

Līdz 30.aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' 2018.gada otrajam sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3’000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Ja TEV un tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; (Lasīt visu)

 
 
Zemgales Projektu Programma 2018. 09.04.2018.

Šī gada 6. martā Zemgales NVO Centrs izsludināja Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Līdz projekta pieteikuma termiņam (5. aprīlis) saņemti 34 projektu pieteikumi. (Lasīt visu)

 
 
LM izsludina konkursu bērnu tiesību aizsardzības un vardarbības prevencijas jomā 01.04.2018.

Labklājības ministrija (LM) aicina pašvaldības un nevalstiskās organizācijas no 23. marta līdz 6. aprīlim piedalīties projektu konkursā bērnu tiesību aizsardzības un vardarbības prevencijas jomā. Projekta konkursa mērķis ir bērniem, īpaši pirmsskolas un sākumskolas vecumā, un speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar bērniem (pedagogi, sociālie pedagogi, sociālie (Lasīt visu)

 
 
Jauniešu forums "Mēs radām Jelgavas novadam" 22.03.2018.

Projekta “Jaunieši Jelgavas novadam” 29.martā laikā notiks jauniešu forums “Mēs radām Jelgavas novadam”. Tā mērķis ir pulcēt kopā Jelgavas novada jauniešus (13-25 gadi), jaunatnes darbiniekus un vietējo lēmējvaru, lai kopā radītu priekšlikumus par tēmām, kas jaunatnes jomā ir prioritātes. Pasākuma norises vieta Jelgavas novada dome, lielā zāle. Dalībnieku pieteikšanās: ŠEIT (Lasīt visu)

 
 
Patērētāji aicina lauksaimniekus un ražotājus kopīgi cīnīties par OIK atcelšanu 16.03.2018.

Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponente (OIK) ir kļuvusi par ārkārtīgi lielu un netaisnīgu slogu daudzām elektroenerģijas patērētāju grupām, tādēļ Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) aicina lauksaimniekus, ražotājus un citus uzņēmējus apvienot spēkus un kopīgi cīnīties par šī maksājuma atcelšanu. Šodien Eiropas Savienības mājā Rīgā LPIAA rīkoja Starptautiskajai (Lasīt visu)