Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Mobilitātes programmas ''Kultūra'' ir izsludināts trešais pieteikšanās termiņš 01.08.2017.

No 2017. gada 21. jūlija Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā ''Kultūra'' ir atvērta pieteikšanās finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Pieteikumus var iesniegt profesionāli mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji visās mākslas un kultūras jomās, lai dotos radošā braucienā uz kādu no Baltijas valstīm vai Ziemeļvalstīm (brauciena ilgums (Lasīt visu)

 
 
Atskats uz Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferenci 01.08.2017.

25. jūlijā Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017 – Liepājā – notika Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konference, kuru rīkoja Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Liepājas pilsētas domi. Konferencē, vienojot vairāk kā 60 dalībniekus, iepazīstināja ar Strukturētā dialoga norisēm Latvijā un Eiropā, kā arī veicināja diskusijas (Lasīt visu)

 
 
Raidījumu cikls ''Kaimiņu būšana Latvijā'' 01.08.2017.

Latvijas Pilsoniskā alianse Latvijas valsts budžeta finansētā mērķprogrammas ''Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai, mazākumtautībām un personām ar invaliditāti'' ietvaros īsteno sadarbības projektu ar  Latvijas Reģionu Televīziju ''Re:TV''. Šī projekta ietvaros jūlijā, augustā un septembrī tiks veidots un pārraidīts sešu raidījumu cikls (Lasīt visu)

 
 
Organizācijas un eksperti var pieteikties BAFF finansējumam sadarbībai ar ASV 25.07.2017.

Līdz 2017. gada 1. septembrim nevalstiskās organizācijas, biedrības un izglītības iestādes, kā arī jomu eksperti aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV. Pieteikties ''Baltijas-Amerikas Dialogs'' programmas stipendijai var līdz 1. septembrim, (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''USB svētkiem!'' Pļaviņu novadā 23.05.2017.

Nevalstiskā organizācija ''Jauniešu biedrība – CENTRS'' uzsākusi projekta ''USB svētkiem!'' (Uzlādē savas baterijas Latvijas simtgades jubilejas svinībām) realizāciju Pļaviņu novadā. Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO Centra finansiālu atbalstu. Projekta ietvaros jaunieši mācīsies par pilsonisko līdzdalību, noorganizēs novada iedzīvotājiem tikšanās katrā (Lasīt visu)

 
 
Jēkabpils pilsētas svētkos 2017 piedāvāja ''Brīvprātīgo sajūtu laboratoriju'' 18.07.2017.

Par tradīciju Jēkabpils pilsētas svētkos veidojas biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' un tās biedrorganizāciju piedāvātās aktivitātes laukumā pie lūša strūklakas. Šogad teltī ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorija'' un pie tās varēja iepazīt Eiropu ar sajūtu palīdzību - saskatot, sataustot, sasmaržojot, izgaršojot un ieklausoties. Grūti noteikt precīzu  ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorijas'' (Lasīt visu)