Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus aicina uz Tradīciju dienu Latvijas Etnogrāfiskajā br 13.03.2018.

Lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar Latvijas kultūru un gadskārtu tradīcijām, 2018. gada 1. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' ietvaros notiks Tradīciju diena. Tajā aicināti piedalīties trešo valstu valstspiederīgie un imigranti - projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' dalībnieki no Rēzeknes, Jelgavas, Daugavpils, Liepājas un Rīgas. (Lasīt visu)

 
 
Starptautiskajai Patērētāju dienai veltīts seminārs 13.03.2018.

Katru gadu 15. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā patērētāju diena ar mērķi pievērst uzmanību patērētāju interešu un tiesību ievērošanai un pieprasīt šo tiesību ievērošanu un aizsardzību. Šogad Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) Starptautiskās patērētāju dienas kontekstā esam aicinājuši patērētāju interešu aizstāvības tīkla organizācijas (Lasīt visu)

 
 
ES mājā nodarbība par pārdošanu digitālajās platformās 12.03.2018.

Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, 20. martā no plkst. 15 līdz 18 apmeklēt bezmaksas nodarbību ''Kā sākt pārdot digitālajās platformās? Etsy piemērs''. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Lai efektīvi izmantotu interneta platformas savu izstrādājumu pārdošanai, nepieciešamas labas digitālās prasmes. (Lasīt visu)

 
 
Finansējums Latvijas simtgades idejām Zemgalē 05.03.2018.

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar LR Kultūras ministriju izsludina Zemgales NVO Projektu Programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā 2018.gada konkursam pieejami 24 000 EUR, kas sadalīti 3 jomu atbalstam: (Lasīt visu)

 
 
Finansiālais atbalsts radošiem braucieniem 01.03.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa (Lasīt visu)

 
 
Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzinā 21.02.2018.

No 2018. gada 5. līdz 9. martam ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas mācībās ''Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzināšanā''. (Lasīt visu)