Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
AKTUALITĀTES NVO 06.09.2017.

Izglītības un iniciatīvu centrs realizē projektu ''Demokrātija un dialogs: ekspertu līdzdalības nodrošināšana valsts pārvaldē reģionu NVO interešu aizstāvībai un pārstāvniecībai''. Projekta vispārējais mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu NVO ekspertu līdzdalību valsts pārvaldē, veicinot reģionālo NVO interešu aizstāvības stiprināšanu. Projekta ietvaros NVO un MK padomes (Lasīt visu)

 
 
Iespēja biedrību ierakstīt jaunatnes organizāciju sarakstā 06.09.2017.

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jūs izmantot iespēju, ierakstīt savu biedrību jaunatnes organizāciju sarakstā. Ierakstot savu biedrību jaunatnes organizāciju sarakstā jūs ne tikai iegūstat iespēju piedalīties valsts jaunatnes politikas veidošanas procesā, bet arī iespēju pretendēt uz valsts budžeta finansējumu projektu konkursos ikgadējās Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros. (Lasīt visu)

 
 
Zemgales NVO Centra valodu kursu rudens ēdienkarte 06.09.2017.

Tev šogad ir apņemšanās apgūt  kādu jaunu valodu vai pilveidot esošās svešvalodas prasmes? Piesakies! Zemgales NVO atbalsta Centrā šobrīd ir iespēja apgūt: angļu, vācu, itāļu, franču, norvēģu un krievu valodu, kā arī piedalītes angļu valodas kluba tikšanās valodas praktiskai lietošanai neformālā gaisotnē. Pasniedzēji - starptautiska komanda, labākie reģionā! Cenas (Lasīt visu)

 
 
Aktuālie piedāvājumi brīvprātīgajam darbam Eiropā 06.09.2017.

Laiks pārmaiņām un jaunai pieredzei! Vienreizējas iespējas piedalīties aktuālajos projektos no dažādām Eiropas Savienības organizācijām, kas meklē atvērtus, pozitīvus un atbildīgus brīvprātīgos. Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids kā uzlabot dzīves līmeni gan sev, gan saviem līdzcilvēkiem, kā arī fenomenāla iespēja aktīvi iesaistīties dzīves kvalitātes uzlabošanā. Brīvprātīgajam (Lasīt visu)

 
 
Debašu līderu skola 2017/2018 - piesakies un iepazīsti pasauli! 05.09.2017.

Latvijas skolu vecuma jauniešiem no 15 līdz 19 gadu vecumam ir aicināti pieteikties jaunajā  Debašu līderu skolā (DLS) 2017/2018 līdz 10. septembrim. Debates un ar tām saistītās aktivitātes ir lielisks veids, kā iepazīt jaunus cilvēkus, uzzināt par aktuālāko pasaulē, tajā pašā laikā pilnveidojot un attīstot tādas  prasmes kā argumentāciju, publisko runu, kritisko domāšanu, mediju pratību, politiku, (Lasīt visu)

 
 
Projekta ''Jelgava jauniešiem'' rezultāti 05.09.2017.

2017. gada 12. septembrī plkst. 14:00 JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē jaunieši, speciālisti darbā ar jauniešiem, nozaru speciālisti un NVO pārstāvji, kuru mērķauditorija ir jaunieši, skolu direktori un administrācija, ka arī citi interesenti var piedalīties  projekta ''Jelgava jauniešiem'' noslēguma aktivitātē ''Projekta rezultātu apkopojums un prezentēšana''. Projektu īstenoja (Lasīt visu)