Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Labdarības veikalu "Otrā elpa" sociālo projektu ideju konkurss 04.04.2017.

Līdz 23. aprīlim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu "Otrā Elpa" sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- Eur lielu finansiālo atbalstu. Stipendijas ieguvēju 3000 EUR apmērā nosaka pircēju un ziedotāju balsojums. Par katru pirkumu, kura vērtība pārsniedz vienu eiro, pircējs saņem kuponu, kurš darbojas kā balsošanas žetons, turklāt balsot var arī mantu (Lasīt visu)

 
 
Jauno līderu akadēmija 04.04.2017.

Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā izsludina pieteikšanos uz ''Jauno līderu akadēmiju''. Programmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos potenciālos Latvijas politiķus un sabiedrības līderus vecumā no 18 līdz 25 gadiem. Ja saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem (Lasīt visu)

 
 
Finansējuma piesaistes iespējas senioru biedrībām 28.03.2017.

Senioru biedrībām ir iespēja pieteikties Latvijas Kopienu iniciatívu fonda izsludinātajā programmas ''Atbalsts senioriem'' projektu konkursā. Programmas mērķis ir veicināt senioru iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē caur sporta, izglītības un sociālām aktivitātēm. Priekšroka tiks dota tām biedrībām, kuru iesniegtais projekts veicinās jaunu biedru iesaistīšanos biedrības (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu skolu vai Jauniešu centru un piedalies iniciatīvā ''Vēlies vēlēt'' 24.03.2017.

Tev ir interese par sabiedrībā notiekošajiem procesiem? Ikdienā strādā ar jauniešiem? Esi sasniedzis 18 gadu vecumu un jūnijā pirmo reizi Tev ir iespēja piedalīties vēlēšanās? Vēlies uzzināt vairāk par pašvaldību vēlēšanām un kāpēc ir svarīgi tajās piedalīties? Tev nav ne mazākās intereses par politiku? Tev liekas, ka Latvijā ir zema jauniešu līdzdalība, t.sk. jauniešu (Lasīt visu)

 
 
Jaunatnes darbinieki no dažādām valstīm tiekas seminārā par neformālo izglītību 21.03.2017.

Jelgavas novadā laikā no 23. līdz 30.martam  norisināsies starptautisks mācību seminārs par neformālo izglītību pulcējot kopā 30 jaunatnes darbiniekus no 8 dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Slovēnijas, Slovākijas, Horvātijas, Polijas, Turcijas, Igaunijas un Lietuvas. Astoņas dienas Zaļenieku muižas pilī dalībnieki apgūs un radīs metodes, kā pamatā ir neformālā (Lasīt visu)

 
 
Auces novada pašvaldība izsludina pieteikšanos finansiāla atbalsta saņemšanai 21.03.2017.

Piesakies finansiāla atbalsta saņemšanai kultūras un sporta projektiem Auces novadā. Projekta pieteikumu iesniegšana līdz 2017.gada 3.aprīlim. Ar projektu konkursa Nolikumu ''Par finansiāla atbalsta piešķiršanas kārtību kultūras un sporta projektiem Auces novadā''  var iepazīties ŠEIT, Auces novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļā Raiņa ielā 12 (2. stāvā) un Auces (Lasīt visu)