Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Radošā darbnīca ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana'' 10.10.2017.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 14. oktobrī Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3 plkst. 10:00 organizē radošo darbnīcu ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana''. (Lasīt visu)

 
 
Septembra AKTUALITĀTES NVO un MK Memoranda padomes darbā 10.10.2017.

Biedrība ''Izglītības un iniciatīvu centrs'' un Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta padomes pārstāve Daiga Zaķe informē par septembra aktualitātēm NVO un MK Memoranda padomes darbā, ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu NVO ekspertu līdzdalību valsts pārvaldē, veicinot reģionālo NVO interešu aizstāvības stiprināšanu. (Lasīt visu)

 
 
Aicina ikgadējais Jēkabpils NVO forums 10.10.2017.

Reizi gadā Jēkabpils nevalstiskās organizācijas nu jau tradicionāli pulcējas NVO forumā, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem. Šogad pasākumam dots nosaukums "Aktīvs un nepieradināts", tas notiks 26. oktobrī Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē, sākums plkst.12.00, ierašanās reģistrācijai no 11.30. Pēc uzrunām un biedrības "TDK Pastalnieki" deju sveiciena biedrības (Lasīt visu)

 
 
''Cepums ar slavenību'' sezona ir klāt! 04.10.2017.

Tuvojoties rudenim, kad atsākušies darbi un rosīgas domas, ko darīt darba dienas vakaros, aicinām uz sarunu cikla ''Cepums ar Slavenību'' 5. Sezonas un Karjeras nedēļas 2017 atklāšanas pasākumu kopā ar grupas ''The Sound Poets'' solistu JĀNI AIŠPURU. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par talantu, mākslu, profesiju notiks pirmdien, 9. oktobrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču (Lasīt visu)

 
 
Vasaras izskaņas 26.09.2017.

Jēkabpils ukraiņu kultūrizglītojošā biedrība ''JAVIR'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta "Dzīves akordi" ietvaros 2017. gada 21. oktobrī plkst. 14:00 SIA ''Margret'' (''Gaļas nams'') jaunajā zālē (Viestura iela 35, Jēkabpils) ielūdz uz pasākumu ''Vasaras izskaņas''. Jūs sagaida foto izstāde, videofilmas sižetu prezentācija un arī koncerts. Laipni gaidīti visi interesenti! (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludināja projektu konkursu NVO 21.09.2017.

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludināja projekta konkursa ''Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma'' 2017. gadam 2. kārtu. Lai saņemtu finansējumu, biedrības, nevalstiskās un sabiedriskās organizācijas projektus aicinātas iesniegt līdz 13. oktobra pulksten 14. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, (Lasīt visu)