Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai 20.02.2018.

28.februārī plkst. 16.00 – 18.00 iespēja apmeklēt pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes rīkotu pasākumu, kurā ne vien runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk. Pieteikšanās obligāta šeit: (Lasīt visu)

 
 
Bizness var būt vienkāršs 16.02.2018.

Š.g. 22. februārī pkst. 16.00 Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju iela 8) notiks projekta ''Mentorings jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam, BONUS LT-LV” meistarklase ''Bizness var būt vienkāršs”, kuru vadīs uzņēmēja, starptautisku izglītības projektu vadītāja Aija Vanaga. Meistarklases procesā jauniešiem būs iespēja radīt biznesa ideju - produktu no materiālu pārpalikumiem, kas radušies ražošanas (Lasīt visu)

 
 
Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā ''Jaunieši Eiropā:kas 15.02.2018.

Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni. Šī aptauja ir daļa no Strukturētā dialoga - Eiropas Savienības procesa, kas veicina jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmē diskusijas par tēmām, kas ir aktuālas jauniešiem un ietekmē viņu un Eiropas nākotni. Uzzināt vairāk par Strukturētā dialoga norisēm Latvijā (Lasīt visu)

 
 
Beidzot var iegādāties ČEKAS MAISUS! 14.02.2018.

Beidzot var iegādāties ČEKAS MAISUS! Iegādājoties un nēsājot ikdienā šo iepirkuma maisiņu, Tu demonstrē un apliecini, ka esi cilvēks, kuram pieder valsts suvenrēnā vara un kura vietā nav jādomā! Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kritiskās domāšanas veicināšanai! Iniciatīva radusies Zemgales NVO Centrā. Padalies ar šo informāciju arī tālāk! Spied ŠEIT, lai iegādātos.  (Lasīt visu)

 
 
“Kafija ar politiķiem” – vai Tev nav bail? 14.02.2018.

''Mums ir svarīgi, ka nevienam nav bail no iepazīšanās apļiem!'': sākot diskusiju teica Rasma Pīpiķe, Jelgavas novada strukturētā dialoga diskusijas ''Kafija ar politiķiem'' moderatore. Tieši iepazīšanās aplī divi jaunieši atrada iespējams savu pirmo darba vietu tūrsima nozarē, viena jauniete iepazinās ar puisi, kurš bija gatavs uzdāvināt viņai savu ģitāru, lai viņa iemācīties to spēlēt, savukārt Jelgavas novada senioru nometnei (Lasīt visu)

 
 
EuroDesk ziņu lapa janvārī 26.01.2018.

Aicinām iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem brīvprātīgajam darbam Eiropā. Iepazīsties ar organizācijām un projektiem, kas meklē brīvprātīgos darbiniekus. Tā ir lieliska iespēja apceļot Eiropu, iepazīties ar citu valstu kultūrām, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamu pieredzi, darbojoties visdažādākajās jomās. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids,  (Lasīt visu)