Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Seminārs par pieteikumu sagatavošanu ''Latvijas valsts mežu atbalstītajai Zemgales ku 16.03.2017. Zemgales plānošanas reģiona administrācija 2017. gada martā uzsākusi jaunu kultūras projektu pieteikumu pieņemšanu... (Lasīt visu)
 
 
Mobilitātes programmā ''Kultūra'' ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš 08.03.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis (Lasīt visu)

 
 
Sākusies Latvijas valsts mežu finansētā Zemgales kultūras programma 2017 07.03.2017.

Zemgales Plānošanas reģions ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Valsts akciju sabiedrības Latvijas valsts meži finansējumu izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales kultūras programmai, kas paredzēta dažādu Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanas, popularizēšanas, attīstības un pieejamības nodrošināšanas projektiem. (Lasīt visu)

 
 
Patērētāju asociācija: Ātro kredītu kompānijām ir jāatlīdzina zaudējumi 01.03.2017.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) savā tīmekļa vietnē www.ptac.gov.lv publicējis informāciju par uzlikto naudas sodu astoņām patērētāju kreditēšanas kompānijām kopsummā 211 000 EUR apmērā par Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteikto kreditēšanas kopējo izmaksu ierobežojumu neievērošanu laika posmā no 2016.gada 1.janvāra līdz rudenim saistībā ar kredītu (Lasīt visu)

 
 
Sabiedrības integrācijas fonda padome apstiprina 39 projektus programmā "NVO fonds" 22.02.2017.

Šodien, 22. Programmas mērķis ir veicināt iedzīvotāju līdzdalību un sadarbību sabiedriskajos procesos, uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un stiprināt demokrātiju un pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību Latvijā, finansiāli atbalstot pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, nodrošināt demokrātisku valsts pārvaldību un plašākas sabiedrības iesaisti sabiedrībai (Lasīt visu)

 
 
Piesakies un pilnveido savas kompetences starptautiskā vidē 22.02.2017.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jaunatnes darbiniekus un ikvienu, kurš ikdienā strādā ar jauniešiem, pieteikties starptautiskām apmācībām, kurās tiks padziļinātas starptautisku projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes, kā arī prasmes, kas būs noderīgas arī turpmākajā darbā ar jauniešiem. Pašlaik dalībnieku atlase norisinās vairākām apmācībām. Ieskaties, varbūt (Lasīt visu)