Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Ar projektu pieredzes apmaiņas semināru Latvijā sākas ''Time to Move'' kampaņa 21.09.2017.

Lai informētu jauniešus par plašajām mobilitātes iespējām, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu ''Time to Move''. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, kas aicina jauniešus apmeklēt bezmaksas pieredzes apmaiņas semināru ''Es piedalījos/īstenoju ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' projektu''. (Lasīt visu)

 
 
Dzejoļu kopkrājuma "Zemgales Vācelītes 2017" atvēršanas svētki 21.09.2017.

Šo sestdien, 23. septembrī plkst. 17:30 Jelgavas Kultūras namā svinēs dzejoļu kopkrājuma "Zemgales Vācelītes 2017" atvēršanas svētkus. Šogad krājums iznāks jau vienpadsmito gadu pēc kārtas. Krājumā publicējušies autori no Jelgavas novada, Jelgavas pilsētas un citām Latvijas vietām. Kopā krājumā šogad publicējies 41 autors. Aicinām Tevi uz pasākumu! (Lasīt visu)

 
 
Aicinām piedalīties konkursā – festivālā ''Mēs Latvijai 2017'' 21.09.2017.

Konkursu – festivālu ''Mēs Latvijai 2017'', kurā piedalīties aicināti dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši,  jau trešo gadu rīko biedrības ''Jaunatnes kultūras un estētiskās audzināšanas asociācija'' un ''Sadarbības platforma''. Konkursā – festivālā iesaistīties aicināti dažādu tautību bērni un jaunieši, lai veicinātu visu Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru (Lasīt visu)

 
 
''Kartupeļu vakarēšana'' 19.09.2017.

Jēkabpils baltkrievu biedrība ''Spatkanne'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Meklesīm, salīdzīnasīm, saglabāsīm Latvijai'' ietvaros aicina 2017. gada 23. septembrī plkst. 15.00 Jēkabpilī, Jauna ielā 39i zālē apmeklēt tematisko pasākumu ''Kartupeļu vakarēšana /(Бульба)'', kurš veltīts tautas ēdienu tradicijām. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar baltkrievu, latviešu un citu (Lasīt visu)

 
 
Radošā darbnīca ''Akmens stāsts'' un bērnu zīmējumu konkurss ''Mana Latvija'' 19.09.2017.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 23. septembrī plkst. 10:00 Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3, organizē radošo darbnīcu ''Akmens stāsts''. Pasākuma mērķis ir veicināt sabiedrības (Lasīt visu)

 
 
Seminārs par elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu 19.09.2017.

Aicinām Jūs piedalīties Labklājības Ministrijas īstenota projekta "Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku" ietvaros organizētajos reģionālajos semināros Valmierā un Jelgavā. Semināru mērķis ir veicināt informētību par darba un ģimenes līdzsvara politiku un principiem un rosināt paliekošu rīcības maiņu, daloties (Lasīt visu)