Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Apmācības jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai ''TAVA BALSS'' 17.01.2017.

Ko nozīmē būt aktīvam pilsonim? Kas ir līdzdalība un kā Tu vari iesaistīties? Kā politiskie procesi ietekmē Tavu ikdienas dzīvi? Ja vēlies uzzināt atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem, piedalies apmācībās jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai ''TAVA BALSS'', kas notiks no 2017. gada 27. līdz  29. janvārim viesu namā ''Ezernieki'',  Līgatnes novadā. (Lasīt visu)

 
 
Aktīvi darbojies 2016. gadā - piesakies Local Up Balvai! 11.01.2017.

Lai gan mazās pilsētiņās un ciemos bieži vien tiek realizētas interesantas un vērtīgas iniciatīvas, ir diezgan grūti atrast informāciju par tām. Local Up Balva vēlas darīt zināmus vietējos varoņus un viņu realizētos projektus plašākai sabiedrībai. Local Up Balva ir vietējo aktīvistu izdarītā apbalvošana un iedrošinājums turpināt iesākto darbu, dodot aktīvistiem jaunas prasmes un padarot (Lasīt visu)

 
 
Noslēdzies Nordplus projekts par teātra metožu lietošanu 10.01.2017.

Ar apmācības semināru par teātra metožu lietošanu 2016. gada decembrī noslēdzās Nordplus  Pieaugušo izglītības projekts Nr. NPAD-2015/10036 ''Teātris - mēģinājums veiksmīgai integrācijai darba tirgū'', ko īstenoja biedrība ''Izglītības inovāciju pārneses centrs'' sadarbībā ar četrām organizācijām no Lietuvas, Igaunijas un Islandes. Projekta mērķis - stiprināt saikni starp pieaugušo izglītību (Lasīt visu)

 
 
Labdarības veikals "Otrā elpa" izsludināja pirmo šī gada sociālo projektu konkursu 10.01.2017.

Līdz 29. janvārim ir iespēja pieteikties labdarības organizācijas "Otrā Elpa" sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- Eur lielu atbalstu. Konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu Latvijas biedrībām un nodibinājumiem, kā arī citām juridiskām personām, kuru:  darbības mērķis ir sniegt sociālo palīdzību un nodrošināt sociālos pakalpojumus vietējās (Lasīt visu)

 
 
Piedzīvojumu pārgājiens ''100 soļi pretī Latvijas simtgadei'' 03.01.2017.

Biedrība ''Post Scriptum'' turpina ''Ledus takas'' tradīcijas nu jau 11. gadu pēc kārtas. ''Ledus taka'' ir aizraujošas ziemas orientēšanās un piedzīvojumu pārgājiens bērniem un jauniešiem, lai veicinātu sportisko garu jauniešu vidū. Trases garums gadu gaitā mainās, bet parasti stiepjas līdz 40 km garumam, kuras laikā jāspēj izdomāt labākā stratēģija kontrolpunktu sasniegšanā (Lasīt visu)

 
 
Izsludināts kultūras projektu finansēšanas konkurss 2017. gadam 03.01.2017.

Jelgavas pilsētas domes Kultūras padome izsludina kultūras projektu finansēšanas konkursu 2017. gadam, kura mērķis ir veicināt mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanu pilsētas kultūrvidē un plašas sabiedrības iesaistīšanu kultūras dzīvē, apzināt un saglabāt kultūras mantojumu, kā arī atbalstīt jaunrades procesus. Pieteikties var fiziska vai juridiska persona, iesniedzot ne vairāk (Lasīt visu)