Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Jauniešu diskusija "Kāda jēga kaut ko darīt?'' Jēkabpilī 25.10.2017.

Biedrība "Jēkabpils NVO resursu centrs" 31. oktobrī aicina uz noslēdzošo projekta ''Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās'' diskusiju "Kāda jēga kaut ko darīt?", kuru vadīs biedrība "Ascendum" (Rīga) valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce. Diskusija notiks kafejnīcas "Lauku šiks" 2. stāvā, sākums plkst. 16.00. Īpaši aicināti jaunieši un jaunatnes (Lasīt visu)

 
 
Gada brīvprātīgais 2017 25.10.2017.

Katru gadu 5. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena, tādēļ Nodarbinātības valsts aģentūra, Valmieras novada fonds, Izglītības un zinātnes ministrija, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pilsētas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, biedrība ''Latvijas Jaunatnes padome'' un Jaunatnes (Lasīt visu)

 
 
Jauniešu izaugsmes forums ''Solis 2017'' 19.10.2017.

Biedrība ''Latvijas Jauno zemnieku klubs'' jau sesto gadu rīko jauniešu izaugsmes forumu, motivētiem jauniešiem, ''Solis 2017''. Mēs meklējam jauniešus, kuri tic saimniekošanas iespējām laukos, kuri nebaidās uzņemties atbildību, būt radoši un inovatīvi.  Nebaidies uzdrīkstēties un līdz 22. oktobrim piesakies! Forums norisinās no 3. līdz 5. novembrim Ventspils novada (Lasīt visu)

 
 
NOBĪSTIES JELGAVĀ 2017 19.10.2017.

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas, tuvojoties visu svēto vakaram jeb Helovīniem 27. oktobrī, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs rīkos piedzīvojumu orientēšanās pasākumu jauniešiem ''Nobīsties Jelgavā 2017''. Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas ar vienu pieaugušo sastāvā. Katram būs (Lasīt visu)

 
 
Pasākums ''Baltkrievu dvielis'' 17.10.2017.

Jēkabpils baltkrievu biedrība ''Spatkanne'' sadarbībā ar Jēkabpils pensionāru apvienību ''Sasaiste'', Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Meklesīm, salīdzīnasīm, saglabāsīm Latvijai'' ietvaros 2017. gada 19. oktobrī Jēkabpilī, Jaunā iela 39.i plkst. 11.00  organizē tematisko pasākumu ''Baltkrievu dvielis''. Pasākums veltīt tautas rakstiem un Baltkrievu dvielim. Pasākuma mērķis (Lasīt visu)

 
 
Aktuālie piedāvājumi brīvprātīgajam darbam Eiropā 12.10.2017.

Aicinām iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem no Eiropas organizācijām, kas meklē brīvprātīgos. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, iedzīvotāju iesaistei sabiedriskajā dzīvē tās pārveidē. Tas arī palīdz uzlabot savu un apkārtējo dzīves kvalitāti. Šīs lieliskās programas dod iespēju darboties gan valsts iestādēs, gan nevalstiskās organizācijās, kā arī (Lasīt visu)