Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Pieejams finansiāls atbalsts īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai 30.08.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš - 2017. gada 28. septembrisfinansiālajam atbalstam īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai. Sadarbības tīklu veidošanas pamatā ir ideja veicināt jaunu partnerību rašanos, pieredzes apmaiņu, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu, kā arī attīstīt kopīgus (Lasīt visu)

 
 
Apmācības ''Social Innovation HUB'' 30.08.2017.

Lietuvā no 27. septembra līdz 4. oktobrim notiks apmācības jaunatnes darbiniekiem ''Social Innovation HUB''. Apmācībām aicinātas pieteikties personas, kas strādā ar jauniešiem (jo īpaši ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām), partnerorganizāciju pārstāvji, jaunatnes politikas un jaunatnes darbā ieinteresētās personas. Apmācību mērķis ir apmācīt jaunatnes darbiniekus, (Lasīt visu)

 
 
Latvijas vides aizsardzības fonda projektu konkurss 22.08.2017.

Līdz 2017. gada 15. septembrim ir iespēja iegūt finansējumu, iesniedzot projektu Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas izsludinātajā projektu konkursā ''Latvijas vides un dabas vērtību apzināšana un izcelšana gaidot Latvijas valsts pastāvēšanos simtgadi''. Projektu konkursa mērķis ir īstenot aktivitātes, kuras stiprinātu Latvijas sabiedrības valsts gribu, piederības (Lasīt visu)

 
 
''Liepas'' iecavniekiem piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas 22.08.2017.

Šo sestdien, 26. augustā plkst.11:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē ar krievu patvāru jeb samovaru tējas priekšpusdienu aizsāksies Iecavas sieviešu kluba ''Liepas'' projekts ''Nacionālie tējas pasākumi Zemgalē'', kas tiek īstenots Zemgales NVO projektu programmas ietvaros. Kopīgi ar Glūdas pagasta folkloras kopas ''Slavjanočki'' dalībniecēm radošajā darbnīcā mācīsimies gatavot oberegus (Lasīt visu)

 
 
Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām 18.08.2017.

Realizējot projektu ''Kopīgi soļi'', biedrība ''Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija'' aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni. Pārgājiens sāksies (Lasīt visu)

 
 
Akcija ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'' 17.08.2017.

No 21. līdz 25. augustam Jēkabpils NVO resursu centrs rīko akciju "Brīvprātīgais uz 1 dienu", kas pērn guva lielu atsaucību un atzinību. Akcija paredz brīvprātīgo dalību pasākumos, dažāda veida īslaicīgu darbu veikšanu. Pasākums notiek projekta "Pilsoniskās sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās" ietvaros. Šogad brīvprātīgos gaida: Jēkabpils pašvaldības (Lasīt visu)