Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Iespēja atbalstīt interneta žurnāla "Satori.lv" darbību 07.11.2017.

Satori.lv ir kultūras un patstāvīgas domas interneta žurnāls, kas pieder biedrībai ''Ascendum'' un tas publicē rakstus un esejas par aktuālām sociālpolitiskām un kultūrpolitiskām problēmām, recenzijas un pārdomas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, intervijas ar literātiem, mūziķiem, režisoriem un citiem radošiem cilvēkiem, kā arī prozas un dzejas (Lasīt visu)

 
 
Tējas pēcpusdiena svecīšu gaismā 03.11.2017.

Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' un biedrība ''Sadarbības platforma'' aicina jelgavniekus uz sarunu un sadziedāšanās pasākumu Pasākumā radoša darbnīca ar svečturīšu pagatavošanu un koncerts, kurā piedalīsies dzejnieks Guntars Račsuzstāsies Iecavas folkloras kopa ''Tarkšņi'', ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu studija ''Džerelce'', Jelgavas 5. vidusskola deju kolektīvs ''Ija'' un (Lasīt visu)

 
 
ES savienības māja izsludina skatloga noformēšanas konkursu 02.11.2017.

Eiropas Savienības māja konkursa kārtībā meklē skolēnu vai studentu grupu, kas pasniedzēja vadībā mācību procesa ietvaros veiktu ES mājas skatloga dekorēšanu pieciem svētkiem 2017. un 2018. gadā: Ziemassvētkiem, Lieldienām, Eiropas dienai 9. maijā, Jāņiem un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai 18. novembrī. Šī konkursa mērķis ir Izvēlēties izglītības iestādi, kuras skolēniem/ (Lasīt visu)

 
 
Starptautiskais partnerības seminārs ''Creative Dialog'' 31.10.2017.

Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Radošās Eiropas birojs Latvijā aicina piedalīties starptautiskā partnerības seminārā ''Creative Dialog'', kas norisināsies viesnīca ''Alberts, Konferenču telpa, Rīga, Dzirnavu iela 33 no 22. līdz 23. novembrim. Dalības pieteikšanas termiņš 2017. gada 3. novembris. Creative Dialog mērķis ir veicināt sinerģiju starp ES programmu ''Radošā (Lasīt visu)

 
 
Atklāts projektu konkurss valsts budžeta finansētajā programmā ''NVO fonds'' 26.10.2017.

Sabiedrības integrācijas fonds(SIF) izsludināja atklātu projektu iesniegumu konkursu 2018. gadā īstenojamiem projektiem Latvijas valsts budžeta finansētās programmas ''NVO fonds'' ietvaros. Programmas mērķis ir veicināt iedzīvotāju līdzdalību un sadarbību sabiedriskajos procesos, uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un stiprināt demokrātiju un pilsoniskās sabiedrības (Lasīt visu)

 
 
VKKF izsludina pieteikšanos četru mērķprogrammu konkursiem un mūža stipendijai 26.10.2017.

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) izsludinājis pieteikšanos četru mērķprogrammu konkursos un mūža stipendijai. Pieteikšanās atklāta mērķprogrammu konkursos ''Latvijai – 100'', ''Valstiski nozīmīgi pasākumi'', ''Daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centros Latvijas reģionos'', ''Profesionālu nevaldības (Lasīt visu)