Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Projekts ''USB svētkiem!'' Pļaviņu novadā 23.05.2017.

Nevalstiskā organizācija ''Jauniešu biedrība – CENTRS'' uzsākusi projekta ''USB svētkiem!'' (Uzlādē savas baterijas Latvijas simtgades jubilejas svinībām) realizāciju Pļaviņu novadā. Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO Centra finansiālu atbalstu. Projekta ietvaros jaunieši mācīsies par pilsonisko līdzdalību, noorganizēs novada iedzīvotājiem tikšanās katrā (Lasīt visu)

 
 
Jēkabpils pilsētas svētkos 2017 piedāvāja ''Brīvprātīgo sajūtu laboratoriju'' 18.07.2017.

Par tradīciju Jēkabpils pilsētas svētkos veidojas biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' un tās biedrorganizāciju piedāvātās aktivitātes laukumā pie lūša strūklakas. Šogad teltī ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorija'' un pie tās varēja iepazīt Eiropu ar sajūtu palīdzību - saskatot, sataustot, sasmaržojot, izgaršojot un ieklausoties. Grūti noteikt precīzu  ''Brīvprātīgo sajūtu laboratorijas'' (Lasīt visu)

 
 
STRUKTURĒTĀ DIALOGA VI CIKLA ATKLĀŠANAS KONFERENCE 11.07.2017.

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome'' (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks š.g. 25. jūlijā viesnīcā Līva, Lielajā ielā 11, Liepājā. (Lasīt visu)

 
 
Biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties mākslas meistarklasēm Aknīstē 11.07.2017.

Mākslas biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties bērnus un jauniešus mākslas meistarklasēm, kas notiks 21., 22., un 23. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Augšzemes ielā 35 Aknīstē. Aknīstes pilsētas un novada bērniem tiek piedāvātas 4 radošās mākslas meistarklases profesionālu, starptautisku atzinību guvušu mākslinieku vadībā. Ikvienam bērnam vecumā no 9 līdz (Lasīt visu)

 
 
Ozolnieku roņi uzsāk Brīvdabas peldbaseina labiekārtošanu 07.03.2017.

Biedrība ''Ozolnieku roņi''  ieguva Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansiālu atbalstu projekta ''Brīvdabas peldbaseina izveide Ozolnieku ezerā'' realizēšanai. Projekta ietvaros tiks izveidota 25m gara 4 celiņu peldvieta, kurai apkārt novietotas 4 laipas ar nožogojumu, cilvēku drošībai. Laipas tiks ierīkotas uz pontoniem un aprīkotas ar (Lasīt visu)

 
 
Ar Evalda Liepiņa piemiņas balvas izcīņu atklās Ozolnieku brīvdabas peldbaseinu 29.06.2017.

Svētdien, 9. jūlijā pulksten 12 Ozolniekos tiks atklāts brīvdabas peldbaseins. Peldbaseins tapis pēc ziemas peldēšanas biedrības Ozolnieku roņi iniciatīvas, ar Lauku atbalsta dienesta, ES fondu un Ozolnieku pašvaldības finansiālu atbalstu. Peldbaseinu apsaimniekos biedrība Ozolnieku roņi un tas būs izmantojams arī ziemā, gan ziemas peldēšanas treniņiem, gan sacensību rīkošanai. (Lasīt visu)