Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aktuālie piedāvājumi brīvprātīgajam darbam Eiropā 06.09.2017.

Laiks pārmaiņām un jaunai pieredzei! Vienreizējas iespējas piedalīties aktuālajos projektos no dažādām Eiropas Savienības organizācijām, kas meklē atvērtus, pozitīvus un atbildīgus brīvprātīgos. Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids kā uzlabot dzīves līmeni gan sev, gan saviem līdzcilvēkiem, kā arī fenomenāla iespēja aktīvi iesaistīties dzīves kvalitātes uzlabošanā. Brīvprātīgajam (Lasīt visu)

 
 
Debašu līderu skola 2017/2018 - piesakies un iepazīsti pasauli! 05.09.2017.

Latvijas skolu vecuma jauniešiem no 15 līdz 19 gadu vecumam ir aicināti pieteikties jaunajā  Debašu līderu skolā (DLS) 2017/2018 līdz 10. septembrim. Debates un ar tām saistītās aktivitātes ir lielisks veids, kā iepazīt jaunus cilvēkus, uzzināt par aktuālāko pasaulē, tajā pašā laikā pilnveidojot un attīstot tādas  prasmes kā argumentāciju, publisko runu, kritisko domāšanu, mediju pratību, politiku, (Lasīt visu)

 
 
Projekta ''Jelgava jauniešiem'' rezultāti 05.09.2017.

2017. gada 12. septembrī plkst. 14:00 JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē jaunieši, speciālisti darbā ar jauniešiem, nozaru speciālisti un NVO pārstāvji, kuru mērķauditorija ir jaunieši, skolu direktori un administrācija, ka arī citi interesenti var piedalīties  projekta ''Jelgava jauniešiem'' noslēguma aktivitātē ''Projekta rezultātu apkopojums un prezentēšana''. Projektu īstenoja (Lasīt visu)

 
 
Pieejams finansiāls atbalsts īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai 30.08.2017.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš - 2017. gada 28. septembrisfinansiālajam atbalstam īstermiņa sadarbības tīklu veidošanai. Sadarbības tīklu veidošanas pamatā ir ideja veicināt jaunu partnerību rašanos, pieredzes apmaiņu, jaunu zināšanu un prasmju apgūšanu, kā arī attīstīt kopīgus (Lasīt visu)

 
 
Apmācības ''Social Innovation HUB'' 30.08.2017.

Lietuvā no 27. septembra līdz 4. oktobrim notiks apmācības jaunatnes darbiniekiem ''Social Innovation HUB''. Apmācībām aicinātas pieteikties personas, kas strādā ar jauniešiem (jo īpaši ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām), partnerorganizāciju pārstāvji, jaunatnes politikas un jaunatnes darbā ieinteresētās personas. Apmācību mērķis ir apmācīt jaunatnes darbiniekus, (Lasīt visu)

 
 
Latvijas vides aizsardzības fonda projektu konkurss 22.08.2017.

Līdz 2017. gada 15. septembrim ir iespēja iegūt finansējumu, iesniedzot projektu Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas izsludinātajā projektu konkursā ''Latvijas vides un dabas vērtību apzināšana un izcelšana gaidot Latvijas valsts pastāvēšanos simtgadi''. Projektu konkursa mērķis ir īstenot aktivitātes, kuras stiprinātu Latvijas sabiedrības valsts gribu, piederības (Lasīt visu)