Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Finansējums Latvijas simtgades idejām Zemgalē 05.03.2018.

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar LR Kultūras ministriju izsludina Zemgales NVO Projektu Programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā 2018.gada konkursam pieejami 24 000 EUR, kas sadalīti 3 jomu atbalstam: (Lasīt visu)

 
 
Finansiālais atbalsts radošiem braucieniem 01.03.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts otrais šī gada pieteikšanās termiņš finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa (Lasīt visu)

 
 
Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzinā 21.02.2018.

No 2018. gada 5. līdz 9. martam ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas mācībās ''Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzināšanā''. (Lasīt visu)

 
 
Iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai 20.02.2018.

28.februārī plkst. 16.00 – 18.00 iespēja apmeklēt pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes rīkotu pasākumu, kurā ne vien runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk. Pieteikšanās obligāta šeit: (Lasīt visu)

 
 
Bizness var būt vienkāršs 16.02.2018.

Š.g. 22. februārī pkst. 16.00 Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju iela 8) notiks projekta ''Mentorings jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam, BONUS LT-LV” meistarklase ''Bizness var būt vienkāršs”, kuru vadīs uzņēmēja, starptautisku izglītības projektu vadītāja Aija Vanaga. Meistarklases procesā jauniešiem būs iespēja radīt biznesa ideju - produktu no materiālu pārpalikumiem, kas radušies ražošanas (Lasīt visu)

 
 
Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā ''Jaunieši Eiropā:kas 15.02.2018.

Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni. Šī aptauja ir daļa no Strukturētā dialoga - Eiropas Savienības procesa, kas veicina jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmē diskusijas par tēmām, kas ir aktuālas jauniešiem un ietekmē viņu un Eiropas nākotni. Uzzināt vairāk par Strukturētā dialoga norisēm Latvijā (Lasīt visu)