Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Biedrība ''LAPAS'' aicina NVO uz apmācībām attīstības sadarbības projektu izstrādē! 11.10.2017.

''Latvijas Platforma attīstības sadarbībai'' sadarbībā ar Ārlietu ministriju nodarbību cikla ''NVO kapacitātes stiprināšanas attīstības sadarbības projektiem'' ietvaros, aicina 7. novembrī plkst. 13:00 Pils ielā 21, Rīgā uz otro nodarbību mācību ciklā nevalstiskajām organizācijām, kurām ir interese izstrādāt projektus attīstības sadarbības jomā un piedalīties ar tiem ĀM ikgadējā projektu (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu ideju! 11.10.2017.

Līdz 25. oktobrim ir iespēja pieteikties labdarības veikalu ''Otrā Elpa'' sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- EUR lielu finansiālo atbalstu. Ja TEV un tavai organizācijai ir projekta ideja, kuras mērķis ir: sociāli mazaizsargāto grupu labklājības celšana; vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; sabiedriskā labuma veidošana; sociālās (Lasīt visu)

 
 
Radošā darbnīca ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana'' 10.10.2017.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 14. oktobrī Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3 plkst. 10:00 organizē radošo darbnīcu ''Tautu sadraudzības sienas dekora veidošana''. (Lasīt visu)

 
 
Septembra AKTUALITĀTES NVO un MK Memoranda padomes darbā 10.10.2017.

Biedrība ''Izglītības un iniciatīvu centrs'' un Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta padomes pārstāve Daiga Zaķe informē par septembra aktualitātēm NVO un MK Memoranda padomes darbā, ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu NVO ekspertu līdzdalību valsts pārvaldē, veicinot reģionālo NVO interešu aizstāvības stiprināšanu. (Lasīt visu)

 
 
Aicina ikgadējais Jēkabpils NVO forums 10.10.2017.

Reizi gadā Jēkabpils nevalstiskās organizācijas nu jau tradicionāli pulcējas NVO forumā, lai runātu par sev svarīgiem jautājumiem. Šogad pasākumam dots nosaukums "Aktīvs un nepieradināts", tas notiks 26. oktobrī Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē, sākums plkst.12.00, ierašanās reģistrācijai no 11.30. Pēc uzrunām un biedrības "TDK Pastalnieki" deju sveiciena biedrības (Lasīt visu)

 
 
''Cepums ar slavenību'' sezona ir klāt! 04.10.2017.

Tuvojoties rudenim, kad atsākušies darbi un rosīgas domas, ko darīt darba dienas vakaros, aicinām uz sarunu cikla ''Cepums ar Slavenību'' 5. Sezonas un Karjeras nedēļas 2017 atklāšanas pasākumu kopā ar grupas ''The Sound Poets'' solistu JĀNI AIŠPURU. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par talantu, mākslu, profesiju notiks pirmdien, 9. oktobrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču (Lasīt visu)