Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Jēkabpils NVO resursu centrs saņem pateicību par dalību akcijā ''Izrotā savu egli'' 23.01.2018.

Nupat aizvadīto Ziemassvētku laikā un Sagaidot Jauno - 2018. gadu, Jēkabpilī tika izsludināts konkurss par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu un pirmo reizi pilsētas vēsturē akcija ''Izrotā savu egli'', kurā savu egli rotāja Jēkabpils NVO resursu centra darbinieki un brīvprātīgie. Konkursa un akcijas dalībnieki janvāra vidū tika aicināti uz (Lasīt visu)

 
 
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma 22.01.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts pieteikšanās termiņš atbalstam mākslinieku rezidencēm. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa (Lasīt visu)

 
 
Kafija ar politiķiem 17.01.2018.

Strukturētā dialoga diskusija ''Kafija ar politiķiem'' JELGAVAS NOVADĀ 25.01.2018. no 14:00 līdz 18:00 JELGAVĀ JELGAVAS NOVADA DOMES LIELĀ ZĀLE. Uzaicinājums jauniešiem un pašvaldības lēmumu pieņēmējiem piedalīties strukturētā dialoga diskusijā “Kafija ar politiķiem” Diskusijas galvenās tēma ir “Jaunieši Eiropā – kas tālāk?”. Diksuijas jautājumi: (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Spānijā, Malagā 16.01.2018.

Piesakies tagad un brauc uz Malagu jau vasarā! Iniciatīva ''Internacional Joven'' meklē dažāda profila brīvprātīgos darbiniekus (sociālo mediju pārvaldītājus, animātorus, grafiskos dizainerus un organizatoriskos palīgus). Brīvprātīgā darbinieka pienākumos ietilps: praktiskais atbalsts radošajās darbnīcās, asistēšana programmas ''Info Europe'' reprezentēšanā, sevis veidoto (Lasīt visu)

 
 
Internetā bāzēti uzdevumi izglītības attīstībai – T-Challenge 15.01.2018.

Projekta T-Challenge (Entrepreneurship education using challenge-based learning - no angļu val. Izaicinājumos balstīta uzņēmējdarbības izglītība) mērķis ir radīt interneta vidē bāzētus uzdevumus (WebQuest), lai ieinteresētu apmācāmos papildināt savas zināšanas mācību priekšmetā, ko tie studē. Ar šī veida aktīvo mācīšanos, kas piedāvā sensoro pieredzi, (Lasīt visu)

 
 
Apmācības ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā'' 15.01.2018.

No 2018. gada 24. līdz 28. janvārim NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas apmācībās ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā''. Piecu dienu apmācību (Lasīt visu)