Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Beidzot var iegādāties ČEKAS MAISUS! 14.02.2018.

Beidzot var iegādāties ČEKAS MAISUS! Iegādājoties un nēsājot ikdienā šo iepirkuma maisiņu, Tu demonstrē un apliecini, ka esi cilvēks, kuram pieder valsts suvenrēnā vara un kura vietā nav jādomā! Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kritiskās domāšanas veicināšanai! Iniciatīva radusies Zemgales NVO Centrā. Padalies ar šo informāciju arī tālāk! Spied ŠEIT, lai iegādātos.  (Lasīt visu)

 
 
“Kafija ar politiķiem” – vai Tev nav bail? 14.02.2018.

''Mums ir svarīgi, ka nevienam nav bail no iepazīšanās apļiem!'': sākot diskusiju teica Rasma Pīpiķe, Jelgavas novada strukturētā dialoga diskusijas ''Kafija ar politiķiem'' moderatore. Tieši iepazīšanās aplī divi jaunieši atrada iespējams savu pirmo darba vietu tūrsima nozarē, viena jauniete iepazinās ar puisi, kurš bija gatavs uzdāvināt viņai savu ģitāru, lai viņa iemācīties to spēlēt, savukārt Jelgavas novada senioru nometnei (Lasīt visu)

 
 
EuroDesk ziņu lapa janvārī 26.01.2018.

Aicinām iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem brīvprātīgajam darbam Eiropā. Iepazīsties ar organizācijām un projektiem, kas meklē brīvprātīgos darbiniekus. Tā ir lieliska iespēja apceļot Eiropu, iepazīties ar citu valstu kultūrām, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamu pieredzi, darbojoties visdažādākajās jomās. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids,  (Lasīt visu)

 
 
Jēkabpils NVO resursu centrs saņem pateicību par dalību akcijā ''Izrotā savu egli'' 23.01.2018.

Nupat aizvadīto Ziemassvētku laikā un Sagaidot Jauno - 2018. gadu, Jēkabpilī tika izsludināts konkurss par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu un pirmo reizi pilsētas vēsturē akcija ''Izrotā savu egli'', kurā savu egli rotāja Jēkabpils NVO resursu centra darbinieki un brīvprātīgie. Konkursa un akcijas dalībnieki janvāra vidū tika aicināti uz (Lasīt visu)

 
 
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma 22.01.2018.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas ''Kultūra'' ietvaros ir izsludināts pieteikšanās termiņš atbalstam mākslinieku rezidencēm. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma ''Kultūra'' atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa (Lasīt visu)

 
 
Kafija ar politiķiem 17.01.2018.

Strukturētā dialoga diskusija ''Kafija ar politiķiem'' JELGAVAS NOVADĀ 25.01.2018. no 14:00 līdz 18:00 JELGAVĀ JELGAVAS NOVADA DOMES LIELĀ ZĀLE. Uzaicinājums jauniešiem un pašvaldības lēmumu pieņēmējiem piedalīties strukturētā dialoga diskusijā “Kafija ar politiķiem” Diskusijas galvenās tēma ir “Jaunieši Eiropā – kas tālāk?”. Diksuijas jautājumi: (Lasīt visu)