Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
''Liepas'' iecavniekiem piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas 22.08.2017.

Šo sestdien, 26. augustā plkst.11:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē ar krievu patvāru jeb samovaru tējas priekšpusdienu aizsāksies Iecavas sieviešu kluba ''Liepas'' projekts ''Nacionālie tējas pasākumi Zemgalē'', kas tiek īstenots Zemgales NVO projektu programmas ietvaros. Kopīgi ar Glūdas pagasta folkloras kopas ''Slavjanočki'' dalībniecēm radošajā darbnīcā mācīsimies gatavot oberegus (Lasīt visu)

 
 
Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām 18.08.2017.

Realizējot projektu ''Kopīgi soļi'', biedrība ''Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija'' aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni. Pārgājiens sāksies (Lasīt visu)

 
 
Akcija ''Brīvprātīgais uz 1 dienu'' 17.08.2017.

No 21. līdz 25. augustam Jēkabpils NVO resursu centrs rīko akciju "Brīvprātīgais uz 1 dienu", kas pērn guva lielu atsaucību un atzinību. Akcija paredz brīvprātīgo dalību pasākumos, dažāda veida īslaicīgu darbu veikšanu. Pasākums notiek projekta "Pilsoniskās sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās" ietvaros. Šogad brīvprātīgos gaida: Jēkabpils pašvaldības (Lasīt visu)

 
 
Apmācību kurss "Spread the Word" 11.08.2017.

No 2017. gada 9. līdz 16. oktobrim Vācijas pilsētā Drēzdenē jaunatnes darbiniekiem, pasniedzējiem, koordinatoriem, nevalstiskās organizācijas pārstāvjiem un projektu vadītājiem ir iespēja piedalīties apmācībās "Spread the Word", kur pilveidot sevi un attīstīt savu turpmāko darbību. Apmācības ir vērstas uz to, lai pievērst uzmanību tam, cik svarīgi ir izstrādāt skaidrus (Lasīt visu)

 
 
"JAVIR" ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' 09.08.2017.

Jēkabpils ukraiņu kultūrizglitojošā biedrība ''JAVIR'' 26. augustā ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' Zasas pagastā ''Rūme'' amatniecību centrā plkst. 12:00. Pasākumā tiks organizētas radošās darbnīcas stiklu apgleznošanā un māla trauku veidošanā, kā arī paredzēta koncertprogramma ar plašu ukraiņu dziesmu klāstu un ukraiņu tautastērpu defilē. Pasākuma (Lasīt visu)

 
 
Aicinām Jelgavas iedzīvotājus izmantot bezmaksas konsultācijas patērētāju jautājumos 01.08.2017.

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru tupina piedāvāt bezmaksas konsultācijas un palīdzību patērētāju tiesību aizsardzības jautājumos Jelgavā. Konsultācijas notiek: Lielā iela 15-2, Jelgavā, pirmdienās no plkst. 10:00 līdz 13:00. Tie, kuriem nav iespējas saņemt konsultācijas un palīdzību klātienē, var vērsties pēc (Lasīt visu)