Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Myself & EUROPE 10.01.2018.

Myself&Europe ir projekts, kura galvenie mērki ir veicināt sociālo, pilsonisko un starpkultūru kompetenču attīstību, iespējot mediju lietotprasmi un kritisko domāšanu ar izglītības un apmācību palīdzību, kā arī veicināt aktīvu Eiropas pilsonību jauniešiem ar ierobežotām iespējām un no dažādām vidēm.  Myself&Europe projekta ietvaros ir paredzētas aktivitātes sociālās iekļaušanas horizontālajām prioritātēm un (Lasīt visu)

 
 
Zemgales NVO Centrs īsteno Erasmus+ projektu 10.01.2018.

Zemgales NVO Centrs īsteno brīvprātīgā darba projektu, kura ietvaros Zemgales NVO Centram palīdz 3 brīvprātīgie - Mei Ling no Vācijas, Maria no Baltkrievijas un Davide no Itālijas, kuri ikdienā strādā Jelgavas un Jelgavas novada jauniešu centros, iepazīstinot vietējos jauniešus ar savām kultūrām veidojot prezentācijas par savām valstīm, mācot savu pārstāvēto valstu (Lasīt visu)

 
 
Konkurss mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai 10.01.2018.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Kultūras padome izsludina projektu konkursu mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai pilsētas kultūrvidē un plašas sabiedrības iesaistīšanai kultūras dzīvē, kultūras mantojuma apzināšanai un saglabāšanai, kultūras atjaunotnes un mākslas jaunrades procesu veicināšanai. Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 31.janvāra plkst 15:00. Sīkāka (Lasīt visu)

 
 
Informatīvais seminārs ''Erasmus+:Jaunatne darbībā'' 09.01.2018.

Kā katru gadu arī 2018. gada sākumā JSPA ikvienu jaunatnes darbā strādājošo aicina uz informatīvu bezmaksas semināru, kurā sniegs informāciju par programmas ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' jaunumiem. Seminārs notiks 22. janvārī no plkst. 10:30 līdz plkst. 16:00 viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga”. Pieteikšanās semināram tiešsaistē līdz 17. janvārim http://bit.ly/2CcjZmS. (Lasīt visu)

 
 
Iespēja iegūt 3000 Eur lielu finansiālo atbalstu 07.01.2018.

Labdarības veikals Otrā Elpa rīko pirmo sociālo projektu stipendiju konkursu, kurā ir iespēja savai idejai iegūt 3 000 Eur lielu finansiālo atbalstu. Konkursā ir aicinātas piedalīties organizācijas, kuru mērķis ir sociāli mazaisargāto grupu labklājības celšana, vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana, sabiedriskā labuma veidošana vai socālās uzņēmējdarbības (Lasīt visu)

 
 
Aicina iepazīt latviešu, baltkrievu, vācu un ukraiņu maskošanās tradīcijas 04.01.2018.

Sestdien, 2018. gada 13. janvārī no plkst. 12.00 līdz 15.00 NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) notiks sarīkojums, kurā varēs iepazīt vairāku tautu ziemas karnevālu un maskošanās tradīcijas, svētku sagaidīšanas un svinēšanas ieražas. Trīs stundu garumā interesenti varēs iepazīt latviešu, baltkrievu, vācu un ukraiņu interesantākās masku izgatavošanas un nēsāšanas paradumus. Sarīkojuma pirmajā daļā klātesošajiem būs iespēja noskatīties (Lasīt visu)