Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Brīvprātīgais darbs Spānijā, Malagā 16.01.2018.

Piesakies tagad un brauc uz Malagu jau vasarā! Iniciatīva ''Internacional Joven'' meklē dažāda profila brīvprātīgos darbiniekus (sociālo mediju pārvaldītājus, animātorus, grafiskos dizainerus un organizatoriskos palīgus). Brīvprātīgā darbinieka pienākumos ietilps: praktiskais atbalsts radošajās darbnīcās, asistēšana programmas ''Info Europe'' reprezentēšanā, sevis veidoto (Lasīt visu)

 
 
Internetā bāzēti uzdevumi izglītības attīstībai – T-Challenge 15.01.2018.

Projekta T-Challenge (Entrepreneurship education using challenge-based learning - no angļu val. Izaicinājumos balstīta uzņēmējdarbības izglītība) mērķis ir radīt interneta vidē bāzētus uzdevumus (WebQuest), lai ieinteresētu apmācāmos papildināt savas zināšanas mācību priekšmetā, ko tie studē. Ar šī veida aktīvo mācīšanos, kas piedāvā sensoro pieredzi, (Lasīt visu)

 
 
Apmācības ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā'' 15.01.2018.

No 2018. gada 24. līdz 28. janvārim NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas apmācībās ''Etniskās un reliģiskās saskarsmes loma starpkultūru komunikācijā''. Piecu dienu apmācību (Lasīt visu)

 
 
Myself & EUROPE 10.01.2018.

Myself&Europe ir projekts, kura galvenie mērki ir veicināt sociālo, pilsonisko un starpkultūru kompetenču attīstību, iespējot mediju lietotprasmi un kritisko domāšanu ar izglītības un apmācību palīdzību, kā arī veicināt aktīvu Eiropas pilsonību jauniešiem ar ierobežotām iespējām un no dažādām vidēm.  Myself&Europe projekta ietvaros ir paredzētas aktivitātes sociālās iekļaušanas horizontālajām prioritātēm un (Lasīt visu)

 
 
Zemgales NVO Centrs īsteno Erasmus+ projektu 10.01.2018.

Zemgales NVO Centrs īsteno brīvprātīgā darba projektu, kura ietvaros Zemgales NVO Centram palīdz 3 brīvprātīgie - Mei Ling no Vācijas, Maria no Baltkrievijas un Davide no Itālijas, kuri ikdienā strādā Jelgavas un Jelgavas novada jauniešu centros, iepazīstinot vietējos jauniešus ar savām kultūrām veidojot prezentācijas par savām valstīm, mācot savu pārstāvēto valstu (Lasīt visu)

 
 
Konkurss mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai 10.01.2018.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Kultūras padome izsludina projektu konkursu mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanai pilsētas kultūrvidē un plašas sabiedrības iesaistīšanai kultūras dzīvē, kultūras mantojuma apzināšanai un saglabāšanai, kultūras atjaunotnes un mākslas jaunrades procesu veicināšanai. Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 31.janvāra plkst 15:00. Sīkāka (Lasīt visu)