Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Erasmus+: Jaunatne darbībā 04.01.2018.

Lai attīstītu un pilnveidotu darbu ar jaunatni katrā Latvijas reģionā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību un valsts iestādes, nevalstiskā sektora biedrības un organizācijas izmantot visas programmas ''Erasmus+: Jaunatne darbībā'' sniegtās iespējas. 2018. gadā ''Erasmus+'' jaunatnes jomas projektus varēs iesniegt trīs reizes: līdz 15. (Lasīt visu)

 
 
Organizācijas un eksperti var pieteikties BAFF finansējumam sadarbībai ar ASV 02.01.2018.

Līdz 2018. gada 1. februārim bezpeļņas organizācijas, biedrības un izglītības iestādes (skolas, augstskolas un institūti), kā arī jomu profesionāļi aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas piedāvā finansējumu zināšanu apmaiņas veicināšanai starp Latviju un ASV.  Divpusējās programmas ietvaros:- dažādu jomu nevalstiskās organizācijas, (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Itālijā 02.01.2018.

Vienreizēja iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam Sicīlijā. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev dzīvē ir svarīgs, izaicināt sevi pamēģināt to, ko vienmēr esi vēlējies, iemācīties jaunu valodu un iegūt draugus visā Eiropā. Vairāk par projektu lasi šeit un jautājumu gadījumā saznies ar mums (Lasīt visu)

 
 
Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija – starpkultūru dialogam un sadarbībai 29.12.2017.

Lai aktivizētu Latvijas kultūras vēstniekus sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām, veicinātu starpkultūru dialogu un mazākumtautību integrāciju, no 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada marta beigām biedrība ''Sadarbības platforma'' īsteno projektu ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija''. Galvenās aktivitātes ''Latvijas kultūras vēstnieku akadēmijā'' būs apmācību cikls ''Pieci (Lasīt visu)

 
 
Eurodesk ziņu lapa decembrī 18.12.2017.

Aicinām iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem brīvprātīgajam darbam Eiropā. Iepazīsties ar organizācijām un projektiem, kas meklē brīvprātīgos darbiniekus. Tā ir lieliska iespēja apceļot Eiropu, iepazīties ar citu valstu kultūrām, pilnveidot savas prasmes un gūt neaizmirstamu pieredzi, darbojoties visdažādākajās jomās. Brīvprātīgais darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgais darbs Austrijā, Forarlbergā 15.12.2017.

Iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam Austrijā, Forarlbergā. Norādītajā saitē atradīsi sarakstu ar projektiem, kas uz doto brīdi meklē brīvprātīgos darbiniekus. Ja vēlies pieteikties kādam no projektiem, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu: info@zemgalei.lv. Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas.  (Lasīt visu)