Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Jauniešu organizāciju efektivitātes rokasgrāmata "SECRET of Democracy" izveidota ar mērķi uzlabot līdzdalības līmeni jauniešu organizācijās vietējā, reģionālā, valstiskā un starptautiskā līmenī. Rokasgrāmata dod būtisku ieskatu trīs galvenajās ievirzēs: Stratēģijas plānošana, Resursi un Taktika. Efektivitātes rokasgrāmatu izstrādāja 18 vairāku Eiropas valstu speciālisti darbā ar jaunatni un organizāciju vadību. Priekšlikumi un ierosinājumi tika apkopoti starptautiskā seminārā „SECRET of Democracy", kas norisinājās no 2008.gada 21. - 26.augustam Sārnatē, Latvijā. Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Šobrīd Jauniešu organizāciju efektivitātes rokasgrāmata pieejama 6 valodās: latviešu, angļu, vācu, itāļu, lietuviešu un slovāku. Izvēlieties sev piemērotāko un iesakiet rokasgrāmatu savām partnerorganizācijām visā Eiropā!

„SECRET of Democracy" komandas vārdā mēs ceram, ka efektivitātes rokasgrāmata Jums un Jūsu organizācijai tuvākajā nākotnē palīdzēs veidot efektīvāku un uz konkrētu stratēģiju bāzētu darbu. Labu veiksmi!

Lejupielādēt šeit:
EN   DE   IT   LT   LV   SK