Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Esi pirmais/-ā!
Zemgales NVO Centrs veido 4 ziņu lapas, ko vairāku gadu laikā ir iecienījuši jau vairāk kā 2 000 tiešie saņēmēji. Iepazīstieties un reģistrējieties, lai savā e-pastā saņemtu jaunākās ziņas un aktualitātes bez maksas!

1. NVO Ziņas
Domāta nevalstiskajām organizācijām, pašvaldībām un ikvienam interesentam, kas vēlas saņemt NVO aktuālu informāciju (pasākumi, pieejamie fondi, likumdošana, partneru meklēšana utt.). Ziņas tiek izsūtītas vairākas reizes mēnesī. Pieteikties ziņu lapai varat www.zemgalei.lv lapas kreisajā pusē zem jautājuma.

2. Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK
Domāta jauniešiem, jauniešu organizācijām, jauniešu koordinatoriem, ikvienai institūcijai, kas strādā ar jauniešiem vecumā no 13-30 gadiem. Ziņu lapa iznāk vienu reizi mēnesī un apkopo aktuālākās iespējas Latvijas, Eiropas un pasaules līmenī (konkursi, stipendijas, semināri, apmācības, akcijas, valodu kursi utt.). Īpašs uzsvars ziņu sagatavošanā tiek likts uz to, ka aktivitātes ir bez maksas (vai arī nepieciešams neliels finansiāls ieguldījums). Pieteikties ziņu lapai varat www.zemgalei.lv lapas kreisajā pusē zem jautājuma.

3. Jauniešu apmaiņu piedāvājumi
Jauniešu organizācijas un grupas, kuras interesē piedalīties jauniešu apmaiņās programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros, var saņemt piedāvājumus no citām Eiropas valstīm kļūt par partneri un bez projekta rakstīšanas doties uz kādu no jauniešu apmaiņām Eiropā. Piedāvājumi tiek izsūtīti vairākas reizes mēnesī. Apmaiņu piedāvājumus ir viegli atšķirt starp citiem e-pastiem, jo to temats vienmēr sākas ar "APMAIŅA: ...". Pieteikties ziņu lapai varat www.zemgalei.lv lapas kreisajā pusē zem jautājuma.

4. Eiropas brīvprātīgā darba (EVS) projekti
Informācija ir nozīmīga tiem jauniešiem, kas meklē Eiropas brīvprātīgā darba uzņemšanas projektus Eiropas Savienības valstīs. Eiropas brīvprātīgais darbs norisinās programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros. Informācija tiek izsūtīta vairākas reizes mēnesī. Projektu piedāvājumus ir viegli atšķirt starp citiem e-pastiem, jo to temats vienmēr sākas ar "EVS: ...". Pieteikties ziņu lapai varat www.zemgalei.lv lapas kreisajā pusē zem jautājuma.

Atrakstīšanās
Ja vēlaties atrakstīties no kādas ziņu lapas, sūtiet e-pastu uz: info [at] zemgalei.lv ar temata tekstu "Atrakstīties" un norādiet, no kuras ziņu lapas vēlaties atrakstīties.