Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Stažieru skola 2011: Personības attīstība jauniešiem

Ievietots 01.01.1970
 

IESAKĀM! Zemgales NVO Centrs uzsāk 6.personības attīstības programmu jauniešiem "Stažieru skola 2011", sniedzot iespēju papildināt praktiskās zināšanas un iemaņas. Programmas pamatideja ir sniegt jauniešiem tās iespējas un pieredzi, ko nepiedāvā formālā izglītība un kas ir būtiskas ikdienas dzīvē (iesaistoties organizācijā, meklējot darbu, komunicējot ar draugiem).

"Stažieru skola 2011":

  • norisināsies Zemgales NVO Centrā (Lielā iela 15, Jelgavā);
  • notiks 2 pilnas nedēļas nogales decembrī (š.g. 4., 5., 11., 12.decembrī)
  • programmas laikā paredzēts apmācīt 8 – 10 jauniešus.


Zemgales NVO Centrs bija viens no pirmajiem "Stažieru skolas" idejas aizsācējiem Latvijā un pirmo reizi to uzsāka 2000.gadā. Katru gadu Stažieru skolas ideja un koncepts mainās, ņemot vērā jauniešu vajadzības un apkārtējo sabiedrību.

Apmācības notiks, izmantojot inovatīvas un uz pieredzes bāzētas metodes. "Stažieru skola 2011" ietvaros jaunieši attīstīs gan komunikācijas, personības attīstības prasmes, gan praktiski izpratīs, kā darbojas nevalstiskās organizācijas un iegūs unikālu pieredzi topošajam darbam un ikdienas dzīvei.

Dalībnieku profils:

  • Jaunietis/-e vecumā no 17-25 gadiem;
  • Ir motivācija kāpt soli augstāk un iegūt praktisku pieredzi nevalstiskajā organizācijā;
  • Ir iespēja visas apmācību dienas nokļūt Jelgavā (apmācības notiks š.g. 4., 5., 11., 12. decembrī no plkst. 10 - 18). Nedēļas starpposmā dalībnieki veiks personības attīstības uzdevumus;
  • Var pieteikties interesenti neatkarīgi no pārstāvētā Latvijas reģiona. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina palikšanas iespējas Jelgavā apmācību programmas ietvaros;
  • Priekšroka tiek dota jauniešiem, kuriem nav vai ir neliela pieredze nevalstiskajā sektorā.


Pieteikšanās
Pieteikties uz „Stažieru skola 2011” var līdz š.g. 26.novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Stažieru skola 2011 tiek finansēta ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Stažieru skola 2011 plakāts
Pieteikuma anketa (elektroniski)