Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Kompleksi pasākumi sociālās uzņēmējdarbības izglītības veicināšanai 01.04.2015.

Projekts SEED - Kompleksi pasākumi sociālās uzņēmējdarbības izglītības veicināšanai - tiek īstenots ar Eiropas Komisijas programmas Erasmus+ atbalstu. Projekts ilgs divus gadus, sākot no 2014.gada 1.septembra līdz 2016.gada 31.augustam. Projekta SEED mērķis ir attīstīt kompleksus pasākumus sociālās uzņēmējdarbības izglītības attīstībai (Lasīt visu)

 
 
Projekta uzsākšanas sanāksme Rīgā 02.04.2015.

Pirmā projekta sanāksme tika rīkota Rīgā, 2014.gada 29.oktobrī. Sanāksmē projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar organizācijām, tika apspriesti tuvākie darbi - sociālās uzņēmējdarbības apmācību nepieciešamības analīze, administratīvie un finansiālie projekta vadības jautājumi. Tā kā sociālās uzņēmējdarbības situācija partneru valstīs ir atšķirīga (Lasīt visu)

 
 
SEED ziņu lapa #1-2015 01.05.2015.

SEED PROJEKTS :: Projekta mērķis ir attīstīt kompleksus pasākumus sociālās uzņēmējdarbības izglītības attīstībai. Sociālā uzņēmējdarbība veicina izmaiņas, ievieš inovatīvus risinājumus sociālām problēmām. Tā piemēro biznesa vides iestrādnes, lai sasniegtu rezultātus kopējai labklājībai, kas balstītas uz solidaritāti un sabiedrības attīstību, kā arī radītu iespējas personām (Lasīt visu)