Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
''Liepas'' iecavniekiem piedāvā iepazīt dažādu tautību tējas dzeršanas tradīcijas 22.08.2017.

Šo sestdien, 26. augustā plkst.11:00 Iecavas kultūras nama mazajā zālē ar krievu patvāru jeb samovaru tējas priekšpusdienu aizsāksies Iecavas sieviešu kluba ''Liepas'' projekts ''Nacionālie tējas pasākumi Zemgalē'', kas tiek īstenots Zemgales NVO projektu programmas ietvaros. Kopīgi ar Glūdas pagasta folkloras kopas ''Slavjanočki'' dalībniecēm radošajā darbnīcā mācīsimies gatavot oberegus (Lasīt visu)

 
 
"JAVIR" ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' 09.08.2017.

Jēkabpils ukraiņu kultūrizglitojošā biedrība ''JAVIR'' 26. augustā ielūdz uz pasākumu "Ukraiņu nokrāsās"- ''Барви Украiни'' Zasas pagastā ''Rūme'' amatniecību centrā plkst. 12:00. Pasākumā tiks organizētas radošās darbnīcas stiklu apgleznošanā un māla trauku veidošanā, kā arī paredzēta koncertprogramma ar plašu ukraiņu dziesmu klāstu un ukraiņu tautastērpu defilē. Pasākuma (Lasīt visu)

 
 
Siena skulptūras rotās Kaldabruņas Pļavas muzeja ābeļdārzu jau desmito gadu 30.06.2017.

Jūlija pirmajā nedēļā, šogad – no 4. līdz 8. jūlijam - Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņā notiks gadskārtējais siena skulptūru plenērs ''Siena dienas''. Desmitgade – tieši tik ilgi jau šajā Sēlijas ciematā rodas īpaša pasaule. Desmitgadei ir tās svaram atbilstoša tēma ''Pasaules radīšana''. Atgādināsim – 2015. gadā plenēra tēli atainoja Raiņa daiļradi, savukārt, 2016. gadā apspēlējām (Lasīt visu)

 
 
Projekts ''USB svētkiem!'' Pļaviņu novadā 23.05.2017.

Nevalstiskā organizācija ''Jauniešu biedrība – CENTRS'' uzsākusi projekta ''USB svētkiem!'' (Uzlādē savas baterijas Latvijas simtgades jubilejas svinībām) realizāciju Pļaviņu novadā. Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO Centra finansiālu atbalstu. Projekta ietvaros jaunieši mācīsies par pilsonisko līdzdalību, noorganizēs novada iedzīvotājiem tikšanās katrā (Lasīt visu)

 
 
Krāšņs multikulturāls pasākumu kopums ''Draudzības vainags'' 15.05.2017.

Ieskandinot Jelgavas pilsētas svētku nedēļu un atzīmējot starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu. Biedrība ''Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija''  un tās mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības, kopā ar draugiem aicina visus jelgavniekus un pilsētas viesus 21. maijā uz krāšņu multikulturālu pasākumu kopumu ''Draudzības (Lasīt visu)

 
 
Sezonas noslēgumā ''CEPUMS'' ļaujas lidojumam 10.05.2017.

Pavasaris ir ceļojumu un jaunu emociju laiks, kad gribas redzēt, sajust, piedzīvot vairāk! Tieši tādēļ, atzīmējot sarunu cikla ''Cepums ar slavenību'' 2016./2017. sezonas noslēgumu, ļausimies lidojumam kopā ar aviokompānijas ''airBaltic'' izciliem stjuartiem – MARLĒNU ZANERIBU un VIKTORU VEIDI. Jaunieši aicināti uz tikšanos un Iedvesmojošām sarunām par dzīvi (Lasīt visu)