Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Bērnu teārta studijas ''Veselka'' priekšnesums ''Sarkangalvīte'' 07.12.2016.

Jelgavas Ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu teātra studija ''Veselka'' laipni aicina ikvienu interesentu uz projekta ''Mēs esam dažādi, bet vienoti!'' pasākumu ''Sarkangalvīte'' (pēc rakstnieka Šarļa Perro pasakas motīviem), kas notiks 11. decembrī plkst. 13:00 Jelgavas Amatu vidusskolas Aktu zālē, Akadēmijas ielā, 8, Jelgavā. Projekta mērķis: organizēt aktivitātes kultūras (Lasīt visu)

 
 
Paaudžu satikšanās pēcpusdiena 17.11.2016.

Aktivitāšu centrā ''Zemgale'' 10.decembrī plkst.14:00 Glūdas pagasta biedrība ''Attīstības centrs – Dzīvo gudri'' projekta ''Vairojam lepnumu par piederību Latvijai!'' ietvaros organizē paaudžu satikšanās pēcpusdienu ''Latvija tie esam mēs, mūsu pagātne, tagadne, nākotne!''. Tiksimies, lai izstāstītu savu vai sev tuva cilvēka stāstu par ceļu uz Latvijas neatkarību! Stāstīsim, (Lasīt visu)

 
 
Meistaklase "Burvju roka: izmantojam roku kā šablonu zīmēšanai" 16.11.2016.

2016. gada 25. novembrī JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Sarmas ielā 4, Jelgavā) Jelgavas krievu biedrība ''Istok'' organizē meistarklasi "Burvju roka: izmantojam roku kā šablonu zīmēšanai". Plaukstu zīmēšanas metodiku N.Aļeksejeva  (Pleskava, Krievija) 2005. gadā izstrādāja un aprobēja pirmsskolas un sākumskolas izglītības iestādēs Pleskavā, apmācot (Lasīt visu)

 
 
Iecavā aicina uz Nāciju kultūras dienu 08.11.2016.

Sestdien, 12. novembrī Iecavā notiks Nāciju kultūras diena, kurā ikviens interesents aicināts iepazīt Latvijā dzīvojošo tautu kultūru un tradīcijas. Nāciju kultūras dienas pasākumu programma paredzēta plaša un daudzveidīga – tā būs kā dāvana, sagaidot Latvijas 99. gadadienu.  Pasākumi notiks Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (Grāfa laukums 1)  no plkst. 12.00 dienā līdz plkst. 20.00 (Lasīt visu)

 
 
Piedalies projekta "Sēlijas pilskalnu vilinājums" aktivitātēs! 24.10.2016.

Biedrība ''Vides un tūrisma attīstības Klubs ''Sēlija'''' sadarbībā ar Elkšņu pagasta pārvaldi un kultūras namu un Viesītes muzeju ''Sēlija'' 26. un 27.oktobra ielūdz piedalīties pasākumos Sēlijā Kņāvu pilskalnā biedrības realizētā un Kultūras ministrijas finansētā projektā "Sēlijas pilskalnu vilinājums"! Projekts veicina lokālpatriotismu un pilsoniskas sabiedrības uzturēšanas (Lasīt visu)

 
 
Projekta ''Tautība=vērtība'' pirmā aktivitāte noslēgusies 18.10.2016.

13.oktobrī notika Zemgales NVO projektu programmā atbalstītā starpkultūru jomas projekta ''Tautība=vērtība'' pirmā aktivitāte ''Neformāla tikšanās cittautiešu un jauktajām ģimenēm'', kuras laikā Aizkraukles jauktās un cittautiešu ģimenes apdrukāja ģimenes kreklus un auduma maisiņus sietspiedes tehnikā. Pasākums izdevās labs, darbošanās patika visiem (Lasīt visu)