Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Finansēšanas iespējas sadarbībai starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu ierēdņiem

Ievietots 22.02.2017
 

2016. gada rudenī, mobilitātes programmas vadības grupa ir sniegusi pozitīvu novērtējumu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai, novērtējot to kā noderīgu instrumentu, lai apmainītos starpvalstu pieredzē un stiprinātu demokrātiju reģionālā un Eiropas līmenī. Vadības grupa ir ieteikusi turipināt mobilitātes programmu, izmantojot pašreizējos finanšu instrumentus un esošos nosacījumus.

Pieteikumus ierēdņi un citi valsts sektora darbinieki, Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai var iesniegt līdz 2017. gada 30. martam. Lūdzu, nemiet vērā, var iesniegt tikai vienu pieteikumu gadā.

Lai iegūtu finansējumu, projektā ir jāiesaista partneri vismaz no 3 valstīm. Ziemeļvalstu pretendentiem ir jāapmeklē vismaz divas Baltijas valstis, savukārt Baltijas valstu pretendentiem ir jāapmeklē vismaz divas Ziemeļvalstis.

Kāpēc pieteikties:

Jūsu kolēģiem citās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs ir idejas, plāni un pieredze, ko būtu vērts apspriest ar citiem partneriem;

Pieteikšanās un ziņošana lietotajam ir viegli un saprotami aizpildāma tiešsaistē: http://www.nb8grants.org/

2016.gada pieredze

2016. gadā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā apstiprināti 68 pieteikumi ar kopējo piešķirto finansējumu 341289 EUR, iesaistot 390 ierēdņus.

Pieteikšanās

  • Elektroniskā pieteikšanās sistēma ir pieejama no 2017. gada 16. janvāra;
  • Lūdzu, uzmanīgi izlasiet noteikumus un laicīgi meklējiet projekta partnerus;
  • Reģistrējaties vai ielogojaties, ja Jūs jau esat mobilitātes programmas lietotājs un sāciet aizpildīt pieteikumu, lūdzu ņemiet vērā, ka pieteikumu soli pa solim jūs varat aizpildīt līdz pat termiņa beigām;
  • Neaizmirstiet iesniegt savu pieteikumu pirms termiņa beigām – 2017. gada 30. martam.

 

Vairāk informācijas šeit.