Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

27.aprīlī tiekamies NVO Tehnoloģiju laikmetā!

Ievietots 07.04.2017
 

Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia jau septīto gadu organizē forumu ''NVO Tehnoloģiju laikmets''. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem. Ieeja forumā ir bez maksas. 

Kā norāda biedrības Latvijas Pilsoniskās alianses direktora pilnvaru izpildītājaKristīne Zonberga: ''Nevalstiskās organizācijas ejot līdzi laikam ļoti aktīvi izmanto dažādus e-rīkus, lai uzlabotu savu darbu un pārsteigtu savus sadarbības partnerus un biedrus. Forums ikgadu sniedz dažādas idejas, kuras veicina un optimizē nevalstisko organizāciju darbu.''

''Jau septīto gadu pēc kārtas Microsoft Latvia kopā ar sadarbības partneriem rīko Tehnoloģiju konferenci NVO pārstāvjiem, jo tieši nevalstiskās organizācijas veicina sabiedrībai svarīgu jautājumu un izaicinājumu risināšanu. Microsoft līdz šim ir sniedzis atbalstu vairāk kā 250 organizācijām visā Latvijā, piešķirot finansējumu, programmatūru un nodrošinot pakalpojumus. Esam gandarīti, ka Latvijā ir organizācijas, kuras, gudri un jēgpilni izmantojot tehnoloģijas, attīstās un gadu no gada sasniedz lielāku atbalstu sabiedrībai. Šogad konferencē stāstīsim par jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām, īpašu uzsvaru liekot uz mākoņtehnoloģiju potenciālu, ko globāli izmanto jau vairāk kā 71 000 nevalstiskās organizācijas,'' saka Renāte Strazdiņa, Microsoft Latvia vadītāja, uzsverot, ka Microsoft programmatūra un mākoņpakalpojumi NVO ar sabiedriskā labuma statusu arvien ir pieejami bez maksas.

Trešdien, 27. aprīlī, no plkst. 9:30 līdz 15:00 Microsoft Latvia birojā Zaļā ielā 1, 4.st., Rīgā, notiks  ''NVO tehnoloģiju laikmets 2017''. Pasākuma programma  šeit.

Foruma ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzzināt reālus nevalstisko organizāciju labās prakses piemērus moderno tehnoloģiju izmantošanā foruma divās tematiskajās daļās:

  1. Tehnoloģijas un sabiedrības līdzdalība, kurā varēs uzzināt par  iesaistes iespējām izmantojot dažādus e-rīkus.
  2. Praktiski padomi un labās prakses piemēri, šajā daļā varēs uzzināt, kur un kā papildināt savas zināšanas par jaunākajiem e-risinājumiem, kā arī ļoti praktiski iepazīties ar Office 365 un Azureplašajām iespējām, tāpat klātesošieiepazīsiesar  NVO un uzņēmumu pieredzi dažādu tehnoloģiju izmantošanā.

 

Konferencē darbosies arī tehnoloģiju izstāde, kurā interesentiem tiks sniegta iespēja iepazīties ar jauninājumiem moderno tehnoloģiju jomā.

Forumu būs iespēja vērot tiešsaistē NVOTV.

Interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 24. aprīlim rakstot uz sintija@nvo.lv vai zvanot pa tālruni 67846464.

Par biedrību Latvijas Pilsoniskā alianse
Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) ir neatkarīga bezpeļņas nevalstiskā organizācija - biedrība, kuras mērķis ir stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā, atbalstot Latvijas nevalstisko organizāciju kopējās intereses un veidojot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai. eLPA šobrīd apvieno 125 biedrus (biedrības, nodibinājumus un privātpersonas). eLPA aktīvi darbojas kā NVO sektora interešu aizstāvis, sekojot līdzi lēmumu pieņemšanai valsts pārvaldē, kā arī aicinot Latvijas NVO aktīvi līdzdarboties un aizstāvēt savas intereses. Tās pārstāvji regulāri piedalās Ministru Kabineta un ministriju darba grupās, iknedēļas valsts sekretāru sanāksmēs, kā arī LR Saeimas komisiju sēdēs ar mērķi nodrošināt NVO kā ieinteresētās puses līdzdalību politikas dokumentu un tiesību aktu izstrādē un izmaiņu ieviešanā. Vairāk informācijas: www.nvo.lv

Par Microsoft Latvia
Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā, un 2017. gadā kompānijai no gandrīz 360 partneriem ir 87 zelta un sudraba sertificēti partneri, kuri kopā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts IKP. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk kā 17 gadu nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Jāuzsver, ka Microsoft Latvijā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Informāciju sagatavoja:
Anita Īvāne, Biroja vadītāja
Biedrība ''Latvijas Pilsoniskā alianse''
Tel. 67 84 64 64, alianse@nvo.lv