Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Brīvprātīgos no visas Latvijas aicina uz apmācībām ''Brīvprātīgo līderu skola''!

Ievietots 07.04.2017
 

Biedrība ''Patvērums ''Drošā māja'''' aicina brīvprātīgā darba līderus, organizatorus un brīvprātīgosno visas Latvijas piedalīties apmācībās ''Brīvprātīgo līderu skola'', kas notiksšā gada 22. un  23. aprīlī viesnīcā Rixwell Hotel, Minsterejas ielā 8/10, Rīgā. Mācību mērķis ir attīstīt aktīvo brīvprātīgo spēju piesaistīt sekotājus integrācijas aktivitāšu īstenošanai un stiprināt brīvprātīgo kustības ilgtspējību visā Latvijā.

Divu dienu mācību kursa ietvaros plānots izglītot kopumā 20 brīvprātīgos no Latvijas reģioniem un Rīgas, kuri šobrīd darbojas vai arī nākotnē plāno savas aktivitātes saistīt ar starpkultūru vidi.

Pieteikšanās apmācībām notiks līdz 13. aprīlim, aizpildot pieteikumu šeit. Dalība tiks apstiprināta visiem personīgi līdz 2017. gada 15. aprīlim.

Ar teoriju un praksi pasākuma dalībniekus iepazīstināspieredzējušas jomas speciālistes Gunta Kelle un Linda Ūzuliņa.

''Brīvprātīgo līderu skola'' apmācības ir bezmaksas, dalībniekiem no Latvijas reģioniem tiks segti transporta izdevumi nokļūšanai apmācību norises vietā, nodrošināta ēdināšana un naktsmītne.

Ja rodas jautājumi vai ir nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar brīvprātīgo koordinatori Laumu Bušu, tālr.: 26244773, e-pasts: lauma.busa@gmail.com.

Pasākuma programma

Mācības tiek īstenotas Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstīta projekta ''Informācijas centrs imigrantiem'' ietvaros. Projektu īsteno biedrība ''Patvērums ''Drošā māja''''. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. GrantalīgumsNr. PMIF/12/2016/1/1.