Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Iespēja pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei

Ievietots 27.04.2017
 

Aicina pieteikties projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konferencei par imigrantu krīzi, integrācijas procesiem un turpmākiem jautājumu risinājumiem, vienotas Eiropas saglabāšanas kontekstā. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrācijas procesiem un pastāvošajām problēmām sabiedrībā pērn Latvijā norisinājās Eiropas Savienības projekts ''PASSWORLD'', kura ietvaros tika organizēti dažādi pasākumi, lai veicinātu  pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrācijas procesiem sabiedrībā.

Š.g. 9.maijā – Eiropas dienā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā, B telpā, plkst. 9.30 norisināsies projekta ''PASSWORLD'' noslēguma konference, kuras laikā uzstāsies lektori no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Bosnijas un Hercegovinas, Horvātijas un Vācijas, lai dalītos savā pieredzē un secinājumos par projekta laikā īstenoto un iegūto pieredzi.

Konferencē piedalīties aicināti Latvijas pašvaldību pārstāvji, kā arī citi interesenti, lai uzklausītu projekta laikā īstenoto un iepazītos ar: 

  • Projektā iesaistīto dalībvalstu pārstāvju pieredzi imigrantu integrācijas pasākumu īstenošanā; 
  • Diskutētu un dalītos ar saviem vērtējumiem par imigrantu integrācijas procesu ietekmi uz Eiropas Savienības nākotni; 
  • Iepazītos ar projektā iesaistīto dalībvalstu secinājumiem par projekta laikā īstenoto. 

 

Konferences programma sastāvēs no prezentāciju bloka un ekspertu apaļā galda diskusijas konferences noslēgumā. 

Plašāka informācija par konferences ''PASSWORLD 2017 LATVIJA'' programmu un lektoriem sekos drīzumā. 

Par dalību konferencē dalībniekiem tiks izsniegti sertifikāti.

Apstiprinājumu dalībai konferencē līdz 3. maijam lūdzam sūtīt uz e-pastu: balkansflowers@gmail.com.  

Dalība konferencē ir bez maksas!

Tālrunis informācijai + 371 26334378 (Astra Ozola, projekta vadītāja).

PAR PROJEKTU

2016.gada jūlijā Latvijā tika uzsākts  Eiropas Savienības projekts ''PASSWORLD'' (Gaining experience in the European Union's refugee migration problem issues, case studies and integration tools development), kas paredzēja pieredzes apmaiņu starp dažādām valstīm par imigrantu integrāciju sabiedrībā procesiem un problēmām, meklējot risinājumus un savstarpēji atbalstu pašvaldību starpā.

Projekta ietvaros kopumā tika organizēti 7 pasākumi (konferences, diskusijas, patvērumu meklētāju un bēgļu izmitināšanas centru apmeklējumi). Trīs no projekta pasākumiem notika Latvijā, bet pārējie norisinājās katrā no projektā iesaistītajām dalībvalstīm: Lietuvā, Igaunijā, Horvātijā un Vācijā.

Ar gūto pieredzi un secinājumiem dalīsimies noslēguma konferencē. Tāpat ceram sagaidīt interesantu ekspertu diskusiju par nākotnes redzējumu saistībā ar integrācijas procesiem un bēgļu krīzes pārvarēšanu Eiropas Savienībā kopumā