Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Zemgales NVO Forums ''DARĪTĀJU NOTIKUMS - ZEMGALEI''

Ievietots 18.05.2017
 

Teika vēsta, ka reizi piecos gados visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā Zemgales NVO Forumā. Esam patiesi gandarīti ielūgt Jūs uz gada lielāko DARĪTĀJU NOTIKUMU ZEMGALĒ. 2017. gada 15.-16. jūnijā, Kokneses novadā ''Rančo Randevu'' notiks Zemgales NVO Forums, kurā aicinām PIETEIKTIES ŠEIT visus tos cilvēkus, kuri vēlas redzēt aktīvu un spēcīgu Zemgales pilsonisko sabiedrību. Gaidīsim arī draugus un atbalstītājus no citiem novadiem! 

✓ Mums būtiski ir runāt par mērķiem un pieredzi, par sadzīvi un padarīto, par labo un parkļūdām. To darīsim kopā ar saviem sadarbības partneriem no citiem reģioniem – Rīgas reģiona, Kurzemes reģiona, Vidzemes reģiona, Latgales reģiona.

✓ Mums būtiski būs izcelt to, cik nozīmīgs ir cilvēks ikvienā lietā, kas notiek mūsu reģionā – Zemgalē, cik nozīmīgs ir Tavas organizācijas spoguļtēls katrā kopienā mūsu reģionā. Mums nozīmīgi būs izcelt to, ka bez līdzdalības nav īstenības mūsu reģiona attīstībai un ne mazāk nozīmīgi atraisīt radošumu katrā no mums. To mēs darīsim kopā ar latvijā un pasaulē atzītiem zinošiem cilvēkiem.

✓ Mūsu pienākums ir pozitīvi Jūs uzlādēt jaunam darba cēlienam un uzlādēties pašiem. Nav svarīgi, kādu organizāciju Tu pārstāvi, svarīgi ir būt kopā un spēcināties, dalīties ar savu pieredzi, iepazīties un plānot Zemgales attīstību. Tas ir tas, ko mēs darīsim!

Forumam pieteikties aicināti 1-2 personas no organizācijas. Pieteikumus dalībai, lūdzam aizpildīt šeit. Pieteikšanās ilgst līdz 10. jūnijam. Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājumu dalībai pasākumā. Dalība forumā ir bezmaksas, bet vietu skaits - ierobežots.

Leģenda vēsta, ka Namejs dzīvojis Zemgalē un visiem zināmā liecība bizē sapītais gredzens ir spēka un izturības simbols, kas atgādina parvienotību. Piesakies forumam, lai varam veidot spēcīgu mūsu Zemgales reģionu!'

 

Pasākuma programma

Pasākums notiek biedrības Zemgales NVO Centrs projekta ''Kompleksi pasākumi Zemgales NVO darbības stiprināšanai'' ietvaros. Projektu finansē Latvijas valsts budžeta programma ''NVO fonds'', kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds, Nr.2017.LV/NVOF/DAP/MAC/044.