Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties mākslas meistarklasēm Aknīstē

Ievietots 11.07.2017
 

Mākslas biedrība ''Octopus art projects'' aicina pieteikties bērnus un jauniešus mākslas meistarklasēm, kas notiks 21., 22., un 23. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Augšzemes ielā 35 Aknīstē. Aknīstes pilsētas un novada bērniem tiek piedāvātas 4 radošās mākslas meistarklases profesionālu, starptautisku atzinību guvušu mākslinieku vadībā. Ikvienam bērnam vecumā no 9 līdz 16 gadiem ir iespēja bezdalības maksas piedalīties daudzveidīgās radošajās darbnīcās, kā arī saņemt konsultācijas, padomus, apgūtjaunas prasmes un gūt jaunus priekšstatus par profesionālu mākslu. Meistarklasēs varēs iegūt vai papildinātprasmes atšķirīgu mākslas veidu un tehniku pielietojumā. Visas radošās meistarklases notiks 4 stundas dienā.

Tiek piedāvātas 4 meistarklases:

 1. Animācijas veidošanas meistarklase pie Justīnes Lūces.
  Mākslinieces Justīnes Lūces ''Animācijas darbnīcā'' tiks veidota animācijas filma par ''Skaisto Latvijas dabu''. Darbnīcas dalībnieki iejutīsies scenārista, režisora, mākslinieka un skaņotāju profesijās.
 2. Tēlniecības un veidošanas meistarklase pie Laura Vītoliņa.
  Tēlniecības darbnīcas pamatā būs veidošana no māla un dažādu formu liešana ģipsī. Bērni varēs iepazītveidošanas un formēšanas pamatus, kā arī to, kādi instrumenti ir nepieciešami, lai to darītu. Bērni apgūsģipša liešanu formās un formas pēcapstrādi.
 3. Kolāžu veidošanas meistarklase pie Andas Poikānes.
  Meistarklasē paredzēta dažādu zīmēšanas materiāluizmēģināšana, skiču un zīmējuma izgatavošana, pievienojot jaunas izgatavotas krāsainas detaļas no presesizdevumu lapām, krāsainiem papīriem un uz vietas dabā atrastiem materiāliem.
 4. Glezniecības meistarklase pie Pētera Sidara.
  Laikmetīgas mākslas meistarklasē paredzēti laikmetīgās mākslas definīciju skaidrojumi, sarunas, tendenčukonstatējumi, diskusijas, dažādu materiālu izmēģināšana, pielietojums, kā arī starpdisciplināru projektuideju attīstība.

 

Visu meistarklašu ietvaros paredzēti dažādi praktiski uzdevumi gan grupās, gan individuāli, kā arī diskusijas armeistarklašu vadītājiem un dalībniekiem. Plānotajās sarunās tiks diskutēti teorētiski un praktiski mākslasaspekti, iegūstot pasniedzēja komentārus un viedokli. Meistarklašu dalībnieki pieredzēs visas mākslas darbaradīšanas un attīstības fāzes: no idejas rašanās līdz idejas realizācijai, jo īpaši akcentējot dažādu tehniku apguvi.

 Organizatori nodrošina telpas un nepieciešamos materiālus meistarklasēm.

Ēdināšana dalībniekiem netiek nodrošināta.

Bērniem, kas vēlas piedalīties meistarklasēs, nav jābūt priekšzināšanām mākslas jomā.

Pieteikšanās līdz 2017.gada 15.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu un to nosūtot pa e-pastu: info@octopusartprojects.eu

Projekts tiek īstenots ''Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2017'' ietvaros ar Valstskultūrkapitāla fonda un Zemgales Plānošanas reģiona atbalstu.