Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
No idejas līdz savam biznesam 17.11.2016.

Latvijas Pieaugušo izglītības apvienība sadarbojoties ar Lauku konsultāciju un izglītības centru un pieredzējušiem uzņēmējdarbības konsultantiem, piedāvā maksas kursus ''No idejas līdz savam biznesam'' sava biznesa uzsācējiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem. Mācības organizētas dažādas Latvijas vietās.Vienkārši sakot, šo kursu mērķis ir palīdzēt reāli uzsākt savu (Lasīt visu)

 
 
Brīvprātīgā darba iespējas Čehijā! 16.11.2016.

3 vakances Eiropas brīvprātīgā darba projektā Čehijā! Darbs saistīts ar vides izglītību un vides saglabāšanu - vairāk par projektu un organizāciju skatīt šeit. Brīvprātīgā darba projekta datumi: 12 mēneši, 2017.gada oktobris - 2018.gada septembris. Pieteikumus (CV un motivāciju angļu valodā) jāsūta uz uldis@zemgalei.lv un apkopotā veidā sūtīsim uzņēmējorganizācijai. (Lasīt visu)

 
 
Norvēģu valodas kursi sākot no 21.novembra 16.11.2016.

Zemgales NVO atbalsta Centrā no š.g. 21. novembra sākas intensīvi norvēģu valodas kursi. Nodarbības tiks organizētas divreiz nedēļā - pirmdienās un trešdienās dienas laikā. Katrā dienā notiks 3 akademiskās nodarbības. Kopējais kursa ilgums - 60 mācību stundas. Mācību materiāli iekļauti cenā. Pieteikšanās: T. 29751732  vai www.zemgalei.lv/valodas(Lasīt visu)

 
 
Ikgadējā RAŽAS BALLE 2016 ir klāt! 16.11.2016.

Biedrības "Latvijas Jauno zemnieku klubs" š.g. 26.novembrī LLU ESAF zālē, Svētes ielā 18, Jelgavā organizē ikgadējo ražas balli. Ar nemazums pārsteigumiem, kas sagatavoti tieši priekš Jums! Vēl mazu brīdi arī noslēpumā tiek turēti vakara galvenie deju iekustinātāji - mūziķi, bet ziniet, tas tikai lielākai intrigai! JZK ļoti priecāsies redzot ikvienu no Jums, lai kopīgi atskatītos uz gada notikumiem, (Lasīt visu)

 
 
Noslēdzies LKIF pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgas attīstības spēcināšanas projekts 16.11.2016.

Latvijas Kopienu iniciatīvas fonds (LKIF)  ir apkopojis tikko pabeigtā projekta ''Spēks un rūpes: izaugsmei un atbalstam'' rezultātus, un tā skaitliskie rādītāji ir bijuši augstāki nekā iepriekš plānots. Pavisam apmācīti vairāk nekā 80 četru novadu – Madonas, Krāslavas, Ventspils un Limbažu -  biedrību aktīvisti. Šajos novados notikusi arī diskusija par iespējami labāko modeli novadu kopienu iniciatīvu (Lasīt visu)

 
 
Meklē brīvprātīgos no ASV dalībai Pateicības dienas svinēšanā 15.11.2016.

Dobeles Valsts ģimnāzijā no 21. - 25. novembrim norisināsies svešvalodu nedēļa, kuras ietvaros skolēni būs gatavojuši dažādus priekšnesumus un citus radošus uzdevumus kādā no svešvalodām, kuras viņi apgūst skolā. Šajā sakarā skolotāja Ieva Vaivode aicina atsaukties brīvprātīgos no ASV, kas vēlētos piedalītos Pateicības dienai veltītā pasākumā ceturtdien 24.11. (Lasīt visu)