Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Aicinājums - DOMĀ GUDRĀK! 15.11.2016.

Ar  darbnīcu ''Domā gudrāk'' 22. novembrī Jēkabpilī, kafejnīcā ''Bar&Food Studio Klasse'' plkst. 11.20 turpināsies Latvijas Jaunatnes padomes organizēto darbnīcu ''DOMĀ GUDRĀK!” cikls, kas aicinās to dalībniekus ne tikai padomāt par to, kā mēs patērējam informāciju, bet mācīs pielietot metodes, ar kuru palīdzību spēt paskatīties uz apkārtējo pasauli  kritiski. (Lasīt visu)

 
 
Noslēdzies jauniešu izaugsmes forums ''Solis 2016'' 15.11.2016.

No 28. – 30. oktobrim Iecavā, viesu namā ''Iecupes'' notika Latvijas Jauno zemnieku kluba organizētais jauniešu izaugsmes forums ''Solis 2016''. Forumā piedalījās 65 dalībnieki, vecumā no 18 līdz 31 gadam, kas pārstāvēja gandrīz visus Latvijas novadus. Foruma dalībnieki bija gan studenti, kas studē LLU, LU, BA Turība, RSU, gan jaunie lauksaimnieki, gan jaunieši, kas strādā (Lasīt visu)

 
 
Informatīvie materiāli par rīcību ārkārtas situācijās 15.11.2016.

Ikdienā ikviens no mums saskaras vai var saskarties ar dažādiem apdraudējumiem, kas var ietekmēt mūsu dzīvību un veselību. Evakuācijas trauksmes, sadūmojums, ugunsgrēks ir biežākās ārkārtas situācijas, kad briesmas var draudēt gan darbiniekiem, gan darba devējiem, gan citām personām. Lai mazinātu iespējamās sekas, kaitējumu, apdraudējumus, ikvienā (Lasīt visu)

 
 
Apmācības par Erasmus+ Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu ''Projektu darbnīca'' 10.11.2016.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā ''Turbas'', Ikšķiles novadā. Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12.novembrim šeit. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada (Lasīt visu)

 
 
Apmācības Igaunijā: "Formula-2". Piesakies! 11.11.2016.

Tev ir idejas un vēlies tās pārvērst starptautiskā jauniešu projektā? Nezini, ar ko sākt un kam lūgt atbalstu projekta rakstīšanas un īstenošanas procesā? Tev būtu interesanti uzzināt, kā projektam piesaistīt finansējumu? Vai tev ir jau izveidota līdzīgi domājošo komanda, ar kuru kopā būtu gatavs šo projektu īstenot? Ja uz visiem jautājumiem atbildēji ar "Jā", tad uzaicinām jūsu komandu (Lasīt visu)

 
 
Piesaki savu projektu valsts budžeta finansētā programmā ''NVO fonds'' 09.11.2016.

Šodien, 9.novembrī Sabiedrības integrācijas fonds izsludināja atklātu projektu iesniegumu konkursu 2017.gadā īstenotajiem projektiem Latvijas valsts budžeta finansētās programmas ''NVO fonds" ietvaros. Programmas ietvaros plānots atbalstīt projektus trīs darbības virzienos: NVO darbības stiprināšana, Atbalsts NVO pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm, NVO interešu aizstāvības (Lasīt visu)