Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Kritiskās domāšanas darbnīca - 24.novembrī Jelgavā 09.11.2016.

Ceturdien, 24. novembrī Jelgavas novada domes 5.stāva zālē plkst. 14:30 notiks ''Kritiskās domāšanas darbnīca''. Līdzīgi kā līdzšinējās projekta ''Strukturētā Dialoga'' aktivitātēs, šī darbnīca kopā savedīs gan jauniešus, gan lēmuma pieņēmējus un jaunatnes jomā strādājošos, lai kopīgi apspriestu jauniešiem nozīmīgus izaicinājums gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. (Lasīt visu)

 
 
Cepums ar slavenību aicina uz tikšanos Jelgavā ar Jāni Joņevu 09.11.2016.

Gadā, kad Jelgava kļuvusi par pirmo jauniešu galvaspilsētu Latvijā, arī uz sarunu ciklu ''Cepums ar slavenību'' ciemos nāk jelgavnieki. Rīt, 10. novembrī jaunieši aicināti uz tikšanos ar grāmatas ''Jelgava 94'' autoru Eiropas Savienības Gada balvas literatūrā ieguvēju rakstnieku Jāni Joņevu. Iedvesmojošas sarunas notiks kafejnīcas ''Silva'' konferenču zālē plkst. 18:00. Ieeja (Lasīt visu)

 
 
Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds aicina iesniegt projektu pieteikumus 08.11.2016.

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds izstrādāja jaunu mājas lapu www.iniciativa.lv, kas darbojas kā līdzekļu piesaistes instruments. Atrodi sadaļu "Iesniedz projektu" apraksti savu projekta ideju un aizpildi prasīto informāciju. Saņemot pieteikumu, mēs izvērtējam, vai projekts atbilst fonda darbības mērķiem. Iespējams, mēs jums piezvanīsim, lai precizētu detaļas (Lasīt visu)

 
 
Gada brīvprātīgais 2016 08.11.2016.

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai ''Gada brīvprātīgais 2016'', kas norisināsies decembra sākumā un kurā apbalvos gada labākos brīvprātīgā darba veicējus, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. (Lasīt visu)

 
 
Notiks diskusija ''Vai patērētājiem elektroenerģija būs lētāka?'' 04.11.2016.

Pirmdien, 7. novembrī, LBAS telpās Rīgā, Bruņinieku iela 29, tās sākums plkst. 12.00 notiks informatīva diskusijaLai skaidrotu, kā regulatora rosinātie grozījumi tarifu aprēķināšanas metodikā ietekmēs elektroenerģijas cenu, Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (LPIAA) kopā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) rīko informatīvu diskusiju ''Vai  patērētājiem (Lasīt visu)

 
 
IV Latvijas Mazākumtautību forums 07.11.2016.

Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija sadarbībā ar LR Kultūras ministriju aicina piedalīties IV Latvijas Mazākumtautību forumā ''Sabiedrības saliedētība Latvijā. Iespējas un izaicinājumi'', kas notiks 11. un 12.novembrī Jelgavā, Zemgales reģionālajā Kompetenču attīstības centrā (Svētes iela 33). Forumā aicinām piedalīties mazākumtautību organizācijas un (Lasīt visu)