Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
SafeLabs projekta apmācības Portugālē 02.11.2016.

Biedrība ''Sociālās Inovācijas Centrs'' starptautiskajā projekta ''Datorklases – droša vieta personām ar garīgās attīstības traucējumiem'' ietvaros meklē divus projekta dalībniekus apmācībām Portugālē (20.- 24.02.2017.). Apmācībās dalībnieki tiks izglītoti par nacionāliem treneriem/sertificēšanas speciālistiem Latvijā, lai konstatētu, ka datorklase, kurā darbojas personas ar intelektuālās (Lasīt visu)

 
 
Reģionālie semināri par ES programmu ''Eiropa pilsoņiem'' 02.11.2016.

Kultūras ministrijas ES programmas ''Eiropas pilsoņiem'' informācijas punkts organizē 4 bezmaksas informatīvos seminārus Latvijas reģionos. Programmā ''Eiropas pilsoņiem'' pašvaldībām, NVO un citiem interesentiem ir iespēja saņemt finansējumu dažādām aktivitātēm. Aicinājums interesentiem pieteikties semināriem, jo nākamie reģionālie (Lasīt visu)

 
 
Veiksmīgākais prakses piemērs aktuālās informācijas izplatīšanai 02.11.2016.

Biedrība ''Izglītības iniciatīvu centrs'' projekta ''Demokrātijas un dialoga kultūra: ekspertu līdzdalības nodrošināšana valsts pārvaldē reģionu NVO interešu aizstāvībai'' ietvaros izanalizēja, kādus veidus un metodes izmanto reģionālās nevalstiskās organizācijas, lai izplatītu NVO aktuālu informāciju. Par vienu no veiksmīgākajiem prakses piemēriem tika atzīta Jēkabpils NVO (Lasīt visu)

 
 
NVO līdzdalības labās prakses piemēri 02.11.2016.

Biedrība "Izglītības projekti'' realizēja projektu ''Pilsoniska aktivitāte un atbildība – vienlīdzības un demokrātijas principu īstenošanas pamats'' ar mēŗki stiprināt NVO un iedzīvotāju pašiniciatīvu grupu pilsonisko atbildību un attīstīt vienlīdzības un demokrātijas īstenošanas principus sociālā riska grupu vajadzību aizstāvībai. Projekta ietvaros biedrība pēc veiktās aptaujas reģionālajā (Lasīt visu)

 
 
Grozījumi Invaliditātes likumā 02.11.2016.

Labklājības ministrijas mājas lapā ir ievietota informācija par izstrādes stadijā esošiem Grozījumiem Invaliditātes likumā. Aicinām  iepazīties ar tiem un līdz 18.novembrim  izteikt viedokli/priekšlikumus par minēto projektu. Priekšlikumus lūdzu sūtiet uz e-pastu Egita.Skibele@lm.gov.lv. Aktuālos grozījumus citos likumos var apskatīties šeit. (Lasīt visu)

 
 
Filmu mēnesis domātājiem ''Ko sēsi, to pļausi'' Jelgavas novadā 31.10.2016.

4. novembrī plkst. 13.00 Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkā 1. stāvā, lielajā zālē, Pasta ielā 37, Jelgavā aicinām skolēnus, studentus un ikvienu aktīvu un attīstībā ieinteresētu personu uz filmu mēneša domātājiem ''Ko sēsi, to pļausi'' pasākumu. Tā laikā tiks demonstrēta dokumentālā filma ''Cilvēks bez ietekmes'' (No Impact Man). Filma tiks rādīta angļu valodā, ar subtitriem (Lasīt visu)