Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Sumina Vidusdaugavas reģiona brīvprātīgā darba veicējus 18.10.2016.

Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' 7.oktobrī Jēkabpils Tautas nama Lielajā zālē rīkoja brīvprātīgā darba veicēju godināšanas pasākumu ''Vidusdaugavas reģiona GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2016''. Šis gads bija jau trešais, kad NVO resursu centrs aicināja gan pašvaldību, gan valsts, gan nevalstiskās organizācijas pieteikt godināšanai tos cilvēkus, kuri savu laiku un enerģiju (Lasīt visu)

 
 
Notiks piektais Vidusdaugavas reģiona NVO forums 18.10.2016.

Biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' šogad - jau piekto gadu pēc kārtas – organizē Vidusdaugavas reģiona NVO forumu. Tas norisināsies 28.oktobrī plkst.13.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā un tēma - brīvprātīgais darbs. Arī šogad foruma dalībnieki, noslēdzot nopietno sadaļu, varēs piedalīties meistardarbnīcā un izveidot latviešus spēka zīmes amuletu, izvēloties (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas neredzīgo biedrībai - 55 12.10.2016.

Atzīmējot starptautisko Baltā Spieķa dienu un Jelgavas Neredzīgo biedrības 55 dzimšanas dienu, jelgavnieki tiek aicināti uz mīļu svētku svinēšanu un izstādes "Es redzu tā. Tumsa krāsās" atklāšanu 14. oktobrī pl.13:00 Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē. Ieeja bez maksas. Izstāde jau tagad skatāma Sabiedrības integrācijas pārvaldes aktu zālē. (Lasīt visu)

 
 
ES māja izsludina konkursu dalībai PRAKSES KALVĒ 2016 12.10.2016.

Eiropas Savienības māja līdz 21. oktobrim izsludina pieteikšanos nodarbību ciklam jauniešiem uzņēmējdarbības un komunikācijas prasmju attīstīšanai "Prakses kalve 2016''. Konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji izvēlēsies mērķtiecīgākos un motivētākos 25 jauniešus, kuriem katru nedēļu no šī gada novembra līdz (Lasīt visu)

 
 
Izsludina konkursu "Labākais darbā ar jaunatni 2016" 12.10.2016.

Izglītības un zinātnes ministrija izsludina konkursu, lai noskaidrotu labākos darbā ar jaunatni 2016. gadā. Izvirzīt pretendentus līdz 31.oktobrim var jebkura fiziska vai juridiska persona. Konkursa noslēgums un laureātu apbalvošana paredzēta 9. decembrī, Jelgavā. Konkursa ''Labākais darbā ar jaunatni 2016'' (turpmāk – konkurss) mērķis – izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību (Lasīt visu)

 
 
IV Starptautiskais horeogrāfijas konkurss "Zvaigžņu deja" Kazahstānā 05.10.2016.

No 28. līdz 31.oktobrim Kazahstānas galvaspilsētā Astana notiks IV Starptautiskais horeogrāfijas konkurss "Zvaigžņu deja". Konkursa ietvaros tiks organizētas arī meistarklases, kuras kolektīvu vadītājiem pasniegs konkursa žūrijas locekļi. Starptautiskajiem konkursa dalībniekiem nav jāmaksā dalības maksa. Konkursā var piedalītes gan kolektīvi, gan solisti vecumā no 7 (Lasīt visu)