Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Sarunu cikla ''CEPUMS AR SLAVENĪBU'' ceturto sezonu atklās grupa GAIN FAST 05.10.2016.

Sarunu cikla ''Cepums ar slavenību'' ceturtā sezona ir klāt! Pirmdien, 10. oktobrī plkst. 18:00 jaunieši aicināti uz tikšanos ar poproka grupu GAIN FAST, kas nesen izdevusi savu jaunāko studijas albumu "Pāri laikam". Jaunās 2016./2017. gada sezonas atklāšanas pasākums notiks kafejnīcas ''Silva'' konferenču zālē. Šī gada ''Cepums ar Slavenību'' būs ne vien sarunu cikla jaunās (Lasīt visu)

 
 
Labdarības veikals "Otrā elpa" aicina pieteikties stipendijai 05.10.2016.

Līdz 23.oktobrim ir iespēja pieteikties labdarības organizācijas "Otrā Elpa" #4 sociālo projektu stipendiju konkursam un savai idejai iegūt 3000,- Eur lielu atbalstu. Labdarības veikali Otrā Elpa Rīgā un Liepājā kopš 2011. gada rīko regulāru finansējuma konkursu Otrās elpas Stipendija, atbalstot dažādas sociālas iniciatīvas visā Latvijā.Reizi ceturksnī no saņemtajiem (Lasīt visu)

 
 
Tiešsaistes lekciju cikla par jaunatnes jomu Latvijā 2. lekcija 7.oktobrī 05.10.2016.

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību Savienību un Latvijas Jaunatnes Padomi (LJP) organizē tiešsaistes lekciju ciklu, kurš akcentēs aktuālos jautājumus/izaicinājumus jaunatnes jomā Latvijā. Jau šo piektdien 7.oktobrī plkst.11.00-12.30 notiks otrā lekcija, kuras tēma ir Jaunatnes organizācijas pašvaldībā. Pienākumu deleģēšana organizācijām. Prakse, (Lasīt visu)

 
 
Aicina vecākus pieteikt sociālajai rehabilitācijai bērnus, kam noteikta invaliditāte 04.10.2016.

Projekta ''Atver sirdi Zemgalē'' ietvaros ir iespēja pieteikt sociālajai rehabilitācijai bērnus, kam noteikta invaliditāte. Sociālā rehabilitācija ir pasākumu kopums, kas palīdz bērnam sadzīvot ar saviem veselības traucējumiem, tikt galā ar ikdienu un mācīties dzīvot sabiedrībā. Sociālo rehabilitāciju veic tādi speciālisti kā, piemēram, psihologs, logopēds, reitterapeits, hidroterapeits. (Lasīt visu)

 
 
''Latvijas Jauno zemnieku klubs'' aicina jauniešus piedalīties forumā ''Solis 2016'' 30.09.2016.

Biedrība ''Latvijas Jauno zemnieku klubs'' (JZK) no 1. līdz 14. oktobrim izsludina dalībnieku pieteikšanos jauniešu izaugsmes forumā ''Solis 2016'', kas šogad norisināsies Iecavā, viesu namā ''Iecupes''. Forums ilgs 3 dienas, no 28. līdz 30. oktobrim, un pulcēs vairāk kā 50 jauniešus no visiem Latvijas novadiem. Forumā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 18 gadiem. (Lasīt visu)

 
 
Ir iznācis jaunais žurnāla "Jaunatne" numurs 28.09.2016.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina iepazīties ar jaunāko žurnāla ''Jaunatnes'' numura elektronisko versiju šeit. Žurnāla mērķis ir stāstīt par jauniešu un jaunatnes darbinieku iespējām starptautiskos un nacionālos projektos, kā arī informēt par nozarē būtiskāko. Žurnālā atradīsiet informāciju par jaunatnes jomā aktuālo un iedvesmojošo. (Lasīt visu)