Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 
Tikšanās par apmācību ''Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai'' 28.09.2016.

2016. gada 30. septembrī plkst. 10:00 (līdz plkst. 12:30) Grobiņā Liepājas rajona partnerības telpās (Krasta iela 12, Grobiņa) notiks informatīvā tikšanās par SIA ''Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs'' Liepājas nodaļas Valsts Lauku tīkla ietvaros plānoto piecu dienu apmācību ''Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai''. Mācības notiks Liepājā un tās tiek plānotas (Lasīt visu)

 
 
Laiks doties - "Erasmus+: Jaunatne darbībā" 21.09.2016.

Iespējams jau zini, kas ir programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā", bet vai zini, kā pieteikties programmas finansējumam, kā organizēt, piemēram, Jauniešu apmaiņas projektu vai doties Eiropas Brīvprātīgajā darbā? Meklēsim atbildes kopā 12. oktobrī Jelgavā, Sarmas ielā 4. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Jelgavu, Latvijas jauniešu galvaspilsētu (Lasīt visu)

 
 
Nākotnes veidošanas pasākums - iespēja Zemgales jauniešiem 20.09.2016.

Ja Tu esi 18-25 gadus vecs/-a jaunietis/-te, sabiedriskās domas izpētes uzņēmums RAIT Latvija sadarbībā ar SIA ''Baltijas Konsultācijas'' CIMULACT projekta ietvaros ielūdz Tevi pieteikties dalībai Nacionālajā Nākotnes pētījumu seminārā, kas notiks: 30. septembrī, plkst. 9:00-16:00, Rīgā (precīza vieta tiks paziņota vēlāk apstiprinātajai grupai). (Lasīt visu)

 
 
Atklās vides objektu veltītu Jelgavai - pirmajai Latvijas jauniešu galvaspilsētai 21.09.2016.

Rīt, 22. septembrī Jelgavā, Pasta salā, plkst. 17.30 tiks atklāts vides objekts  ''Jelgava- pirmā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2016''. 2015. gadā, pirmo reizi Latvijas vēsturē, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi un  organizēja (Lasīt visu)

 
 
Jelgavas pilsētas NVO sporta spēles 16.09.2016.

Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI ''Sporta servisa centrs'' aicina Jelgavas pilsētas NVO pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2016.gada 25.septembrī plkst.12:00 (reģistrācija no plkst. 11:20) Sporta hallē (Mātera iela 44a).Sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju (Lasīt visu)

 
 
Aicinām jauniešus piedalīties Zemgales reģiona apmācībās ''Uzņem apgriezienus'' 13.09.2016.

Apmācību mērķis ir veidot izpratni par uzņēmīgumu un sniegt praktiskus rīkus uzņēmīguma praktizēšanai ikdienā, stiprināt jauniešu pašiniciatīvu, neatlaidību un atbildības izjūtu par ideju īstenošanu, kā arī pilnveidot zināšanas par jauniešu ideju īstenošanas iespējām – iesaistoties projektos, uzņēmējdarbībā u.tml. Apmācības notiks no 2016. gada 30.septembra līdz (Lasīt visu)