Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Radošā darbnīca ''Akmens stāsts'' un bērnu zīmējumu konkurss ''Mana Latvija''

Ievietots 19.09.2017
 

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' Zemgales NVO Projektu programmas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros 2017. gada 23. septembrī plkst. 10:00 Nākotnes kultūras nama  telpās Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Skolas iela 3, organizē radošo darbnīcu ''Akmens stāsts''. Pasākuma mērķis ir veicināt sabiedrības saliedēšanos radošā procesā un iepazīt bagātības, kas ir Latvijā.

Ar mērķauditoriju  ievadlekcijā tiks  izrunāts par Latvijas dabu, dabas bagātībām, par akmens nozīmi cilvēka dzīvē sendienās un mūsdienās. Dižakmeņi, kulta akmeņi.

Katrs radošās darbnīcas dalībnieks apglezno savu akmentiņu ar savu izdomāto stāstu. Darba rezultātā izveidos magnētu, kas būs kā piemiņas lieta, dāvana un atgādinājums par to, cik bagāta mums ir Latvija, kā arī par Latvijas simtgades tuvošanos.

Darbnīcas noslēgumā akmentiņus dāvinās Latvijai, kura vizuāli attēlota uz magnētiskās tāfeles, veidojot vienotu kompozīciju.

Ilgtermiņā šis būs dāvinājums bērniem apgūt Latviju (pilsētas, novadus, nozīmīgas vietas).

Pasākums ir bezmaksas.

Slāvu kultūras biedrība ''Rodņik'' izsludina bērnu zīmējumu konkursu ''Mana Latvija''

Konkursā tiek aicināti piedalīties bērni vecumā no 7-10 gadiem, iesniedzot ne vairāk kā vienu darbu, kurā vizuāli attēlot kādu no tēmām:

  • ''Latvijas daba''
  • ''Svētki /tradīcijas Latvijā''
  • ''Arhitektūra Latvijā''
  • ''Mans novads''

 

Zīmējumus konkursam jāiesniedz vai jānosūta pa pastu līdz 2016. gada 21. oktobrimnogādājot sekojošā adresē: Slāvu kultūras biedrībai ''Rodņik'' Jelgavas novads, Glūdas pagasts, Skolas iela 3, LV – 3040, ar   norādi zīmējumu konkursam ''Mana Latvija''.

Zīmējumus vērtēs Slāvu kultūras biedrības ''Rodņik'' apstiprināta žūrijas komisija, kuru veidos biedrības dalībnieki un pieaicināti žūrijas locekļi pēc sekojošiem vērtēšanas kritēriji: atbilstība konkursa mērķim un izvēlētajai tēmai, oriģinalitāte un darba mākslinieciskais izpildījums.

Konkursa rezultātus labākajiem darbu autoriem paziņos līdz 2017. gada 9. novembrimLabāko zīmējumu autori tiks aicināti uz svētku pasākumu 26. novembrī un saņems pateicības.

Zīmējumu konkursa rezultātā paredzēts no darbu autoru iesniegtajiem darbiem veidot ceļojošo izstādi Jelgavas novadā.

Zīmējumu konkursa ''Mana Latvija'' NOLIKUMS

Jautājumu gadījumā sazināties ar:
Slāvu kultūras biedrības ''Rodņik'' valdes priekšsēdētāju O.Rožko
mob.t.  28451480
e – pasts  olgarozko@inbox.lv

Aktivitātes tiek organizētas projekta ''Latviešu un mazākumtautību tradīciju izzināšana un sabiedrības saliedēšana radošā procesā'' ietvaros. Projektu finansē Kultūras ministrija un Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Jēkabpils NVO resursu centru.