Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

''Cepums ar slavenību'' sezona ir klāt!

Ievietots 04.10.2017
 

Tuvojoties rudenim, kad atsākušies darbi un rosīgas domas, ko darīt darba dienas vakaros, aicinām uz sarunu cikla ''Cepums ar Slavenību'' 5. Sezonas un Karjeras nedēļas 2017 atklāšanas pasākumu kopā ar grupas ''The Sound Poets'' solistu JĀNI AIŠPURU. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas par talantu, mākslu, profesiju notiks pirmdien, 9. oktobrī pulksten 18:00 kafejnīcas ''Silva'' konferenču zālē. Ieeja pasākumā bez maksas.

Grupas ''The Sound Poets'' pirmssākumi meklējami 2006. gadā, kad tā tika dibināta ar nosaukumu ''Smaragda Pilsētas Burvji'' vai saīsinājumā ''S.P.B.'' Bet no 2011. gada tā pazīstama ar līdzšinējo nosaukumu ''The Sound Poets''.  Grupas izdotais albums "Pulsē" saņēmis "Zelta mikrofons" balvu kā ''Labākais pop albums'' un ''Gada albums'', bet dziesma ''Kalniem pāri'' kopā ar solistu Jāni Aišpuru izpildīta XI Skolēnu Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā. Nu īsi pirms Latvijā izsludinātās akustisko koncertu ziemas sērijas ''Joprojām'' Jānis Aišpurs viesosies sarunu ciklā ''Cepums ar Slavenību''. Būs iedvesmojoši stāsti, kā sekots saviem sapņiem, kā no darba bankā nonākt līdz lielajai Dziesmu svētku skatuvei. Un ne tikai.

Par mūziķa profesijas aizkulisēm un karjeras iespējām Latvijā sarunu ciklā ''Cepums ar slavenību'' pirmdien, 9. oktobrī plkst. 18:00 kafejnīcas ''Silva'' 2. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 35 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē šeit.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu un twitter: @Cepums Jelgava. Papildus informācijai: cepumsarslavenibu@inbox.lv.

Sarunu ciklu ''Cepums ar slavenību'' organizē biedrība ''Kultūras un mākslas centrs ''NāTRE'''' sadarbībā ar kafejnīcu ''Silva''. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums ''212''. Pasākums īstenots ar LR Kultūras ministrijas, Zemgales NVO Centra, Jelgavas pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.