Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

NOBĪSTIES JELGAVĀ 2017

Ievietots 19.10.2017
 

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas, tuvojoties visu svēto vakaram jeb Helovīniem 27. oktobrī, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs rīkos piedzīvojumu orientēšanās pasākumu jauniešiem ''Nobīsties Jelgavā 2017''. Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas ar vienu pieaugušo sastāvā. Katram būs iespēja pierādīt savu radošumu, atjautību un orientēšanās prasmes.

Sacensības notiks trīs stundu garumā Jelgavas pilsētas teritorijā, apmeklējot piecpadsmit dažādus kontrolpunktus. ''Nobīsties Jelgavā 2017'' galvenā mērķauditorija ir jaunieši, taču iespēja pierādīt savu erudīciju, veiklību un orientēšanās prasmes varēs ikviens – gan jaunāki, gan vecāki, startējot arī ģimenes komandā. Vienīgais noteikums  -  ģimenes komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam. Ir sagatavoti īpaši uzdevumi kontrolpunktos, kur dalībnieki varēs pelnīt punktus un sacensties ar citiem veiklībā un atjautībā.

Tā kā piedzīvojumu sacensības tiek rīkotas pirms Helovīna, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs aicina pasākuma dalībniekus padomāt par vienotu komandas vizuālo tēlu, jo tas tiks vērtēts sacensību laikā un noslēgumā, taču galvenais ir vēlme piedalīties!

Pasākuma programma:

  • Plkst. 17:00–17:45– reģistrēšanās dalībai sacensībās Skolas ielā 2 (Jelgavas BJC ''Junda'')
  • Plkst. 17:45– 18:00 – komandu dalībnieku instruktāža
  • Plkst. 18:00– 21:30 – STARTS/FINIŠS un orientēšanās pa kontrolpunktiem pilsētas teritorijā
  • Plkst. 21:30– 22:00 – pulcēšanās noslēgumam – zupa un silta tēja (Jelgavas BJC “Junda”)
  • Plkst. 22:00– 22:40 – Pasākuma noslēgums un apbalvošana Skolas ielā 2 (Jelgavas BJC „Junda”)

 

Lai piedalītos baismīgākajās orientēšanās sacensībās Jelgavā un jautri pavadītu rudens vakaru labā kompānijā, komandas piecu cilvēku sastāvā (klases biedri, draugi vai radinieki) aicinātas pieteikties:

  1. Tiešsaistē: ej.uz/nobistiesjelgava2017 (var nopelnīt pirmos 5 punktus) un
  2.  pasākuma dienā reģistrācijas laikā no plkst. 17:00 līdz 17:45 Jelgavas BJC ''Junda'' (Skolas ielā 2, Jelgavā).

 

''Nobīsties Jelgavā 2017'' sacensību nolikums un vecāku atļaujas paraugs atrodami: ej.uz/nobistiesnolikums2017. Atgādinām, ka dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, dalībai sacensībās nepieciešams vecāku apliecinājums. Dalības maksa katram dalībniekam – 3 EUR. Veiklākajiem un  atraktīvākajiem - balvas no atbalstītājiem! Jaunumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos - Twitter (@jauniesuklubs), Instagram (@jauniesuklubs) un Facebook (@NobīstiesJelgavā2017).

Pasākumu rīko: Jelgavas bērnu un jauniešu centrs ''Junda'' Jauniešu klubs

Pasākumu atbalsta: biedrība ''Remoss'', orientēšanās klubs ''Alnis'', Jelgavas zemessardzes 52. kājinieku bataljons, Jelgavas dome, fitnesa klubs ''Fitland'', ''Melno Cepurīšu Balerija'', Pusdienu restorāns ''Otto'', SIA ''Karameļu darbnīca'', SIA ''Jelgavas Tipogrāfija'', A/S ''SEb banka'', SIA ''Aibe'' un ''Jaunā Jelgava''.

Informāciju sagatavoja:
Jelgavas BJC ‘’Junda’’ Jauniešu klubs
Tālr.: +371 63023893
E-pasts: junda@junda.lv