Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

AS ''Latvenergo'' un Ziedot.lv izsludināja projektu konkursu sociālās jomas atbalstam

Ievietots 25.10.2017
 

2017. gada 23. oktobrī AS ''Latvenergo'' un Ziedot.lv izsludināja sociālās jomas projektu konkurss biedrībām un nodibinājumiem Latvijā. Atbalstam sociālās palīdzības veicināšanai pieejami 150 000 EUR šādās prioritārajās jomās: Palīdzība bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām; Palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām. Atbalsts vienam projektam – līdz 35 000 EUR. 

Projektus var iesniegt biedrības un nodibinājumi, kuru mērķi un darbība ir vērsti uz sabiedriska labuma jautājumu risināšanu sociālajā jomā un organizācija ir reģistrēta sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā vai tai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Pieteikšanās konkursā notiek līdz 2017. gada 21. novembrim. Pieteikšanās un detalizēts projekta konkursa nolikums, pieejams šeit.

Lai AS ''Latvenergo'' ziedojumu sadale būtu maksimāli godīga un caurskatāma, par projektu atbalstu lemj Mērķziedojuma padome, kas koleģiāli pieņem lēmumu finansējuma piešķiršanai.

2017. gada 1. novembrī no plkst. 13.00- 15.00 biedrību un nodibinājumu pārstāvji aicināti piedalīties informatīvā seminārā par projekta pieteikumu sagatavošanu. Seminārs notiks AS "Latvenergo" telpās, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 12. Ieeja tikai reģistrētiem dalībniekiem (caurlaides tiks izsniegtas pie ieejas). Pieteikties semināram līdz 2017.gada 30. oktobrim (ieskaitot) interneta vietnē