Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

ES savienības māja izsludina skatloga noformēšanas konkursu

Ievietots 02.11.2017
 

Eiropas Savienības māja konkursa kārtībā meklē skolēnu vai studentu grupu, kas pasniedzēja vadībā mācību procesa ietvaros veiktu ES mājas skatloga dekorēšanu pieciem svētkiem 2017. un 2018. gadā: Ziemassvētkiem, Lieldienām, Eiropas dienai 9. maijā, Jāņiem un Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai 18. novembrī. Šī konkursa mērķis ir Izvēlēties izglītības iestādi, kuras skolēniem/ studentiem tiks sniegtas skatloga dekorēšanas prakses iespējas Eiropas Savienības mājā. Veicināt jauniešu profesionālo izaugsmi, kā arī ES mājas sadarbību ar izglītības iestādēm un pasniedzējiem, prakšu vadītājiem. 

Konkursā aicinām piedalīties profesionālās vidējās izglītības, arodizglītības un augstākās izglītības iestādes, kurās tiek nodrošinātas mākslas, vides mākslas, dizaina, interjera dizaina, reklāmas vai citas atbilstošas programmas, kuru ietvaros skolēni un studenti apgūst skatlogu noformēšanas vai citas atbilstošas zināšanas un prasmes. 
 
Konkursā izvēlētajai izglītības iestādei tiks nodrošināts finansējums materiālu iegādei un noformēšanas tehnisko izmaksu segšanai.
 
Lai piedalītos konkursā, aicinām izglītības iestādi nosūtīt pieteikumu un piecas skices – skatloga noformēšanas priekšlikumus (jpg vai pdf formātā) uz e-pastu esmaja@esmaja.lv līdz 2017. gada 17. novembrim (ieskaitot).

Konkursa nolikums un pieteikuma forma publicēta šeit.