Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Tējas pēcpusdiena svecīšu gaismā

Ievietots 03.11.2017
 

Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' un biedrība ''Sadarbības platforma'' aicina jelgavniekus uz sarunu un sadziedāšanās pasākumu Pasākumā radoša darbnīca ar svečturīšu pagatavošanu un koncerts, kurā piedalīsies dzejnieks Guntars Račsuzstāsies Iecavas folkloras kopa ''Tarkšņi'', ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu studija ''Džerelce'', Jelgavas 5. vidusskola deju kolektīvs ''Ija'' un ansamblis ''Soul''. Pasākums ir bezmaksas Norises laiks no 12:30 līdz 16:00 Papildus informācija: Agita - 29432338.

Uz pasākumu no Iecavas dosies autobuss. Tas uz Jelgavu aizvedīs folkloras kopu ''Tarkšķi'', Iecavas sievas un citus interesentus, kas iepriekš, projekta īstenošanas laikā, jau piedalījušies trīs nacionālo tēju pasākumos Iecavā. Noslēguma pasākums notiks Latvijas valsts gadadienas priekšvakarā, tādēļ pasākuma dalībnieki tiks aicināti radošajā darbnīcā pagatavot dekoratīvus svečturīšus, nelielas burciņas apdarinot ar tautiskām lentītēm, mežģīnēm un linu, ar tām noformējot koncerta telpu. Koncertā uzstāsies Iecavas folkloras kopa ''Tarkšķi'', Ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu studija ''Džereļce'', Jelgavas 5.vidusskolas deju kolektīvs ''Ija'' un ansamblis ''Soul''. Svētku koncertu ar dzejas priekšlasījumiem iekrāsos dzejnieks Guntars Račs. Pasākuma noslēgumā dalībnieki baudīs tēju ar saldumiem. Autobuss no Iecavas plānots 11:45 (pie Iecavas Kultūras nama). Radošā darbnīca Jelgavas 5. vidusskolā sāksies 12:40. Koncerts skolas zālē 13:30. Projekta īstenošanā ''Liepas'' cieši sadarbojas ar biedrību ''Sadarbības platforma'', kas pārstāv 26 dažādu Latvijā esošu nacionalitāšu nevalstiskās organizācijas.

Beāta Bundule, Iecavas sieviešu klubs ''Liepas'' valdes priekšsēdētāja, Projekta vadītāja Agita Hauka, tālrunis saziņai 29432338.

Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO centra atbalstu.