Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Praktiska nodarbība ''Sargā sevi pats!'' par drošību internetā ik dienu

Ievietots 21.11.2017
 

Eiropas Savienības (ES) māja 28. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 aicina ikvienu, kurš aktīvi izmanto internetam pieslēgtas ierīces, apmeklēt praktisku nodarbību ''Sargā sevi pats! ABC drošībai internetā ik dienu''. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Kāpēc nepieciešami programmu atjauninājumi un pretvīrusu programmas? Kādas ir drošas paroles? Kā nepieļaut piekļuvi saviem datiem, attēliem un video? Kādas ir tipiskākās interneta lietotāju kļūdas, un kā mēs katrs pats varam sevi pasargāt internetā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs Maija Katkovska, Latvijas Drošāka interneta centra vadītāja.

Aicinām uz pasākumu ņemt līdzi savu portatīvo datoru vai viedierīci, jo M. Katkovska praktiski demonstrēs, kā dažādās programmās un aplikācijās uzlikt drošības un privātuma iestatījumus.

M. Katkovska arī ieteiks, kā pasargāt savus bērnus, kādi privātuma un drošības uzstādījumi būtu ieteicami.

Nodarbība paredzēta ikvienam, kurš ikdienā aktīvi izmanto internetu datorā vai viedierīcēs saziņai, pirkumiem, sociālo tīklu aplūkošanai u.c. aktivitātēm, un vēlas pilnveidot savas digitālās prasmes. Šajā pasākumā netiks mācītas ierīču izmantošanas pamatprasmes.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc interesentus aicinām pieteikties iepriekš: https://goo.gl/forms/7xeIYNujKna4jbiB2.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.