Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Jēkabpils NVO resursu centrs saņem pateicību par dalību akcijā ''Izrotā savu egli''

Ievietots 23.01.2018
 

Nupat aizvadīto Ziemassvētku laikā un Sagaidot Jauno - 2018. gadu, Jēkabpilī tika izsludināts konkurss par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu un pirmo reizi pilsētas vēsturē akcija ''Izrotā savu egli'', kurā savu egli rotāja Jēkabpils NVO resursu centra darbinieki un brīvprātīgie. Konkursa un akcijas dalībnieki janvāra vidū tika aicināti uz uzvarētāju sumināšanas pasākumu Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē.

Savā uzrunā klātesošajiem akcijas ''Izrotā savu egli'' iniciators - Jēkabpils pilsētas domes deputāts Kaspars Ģirģens uzsvēra, ka mērķis bijis Jēkabpili padarīt interesantāku un skaistāku: ''Lūsi mūsu pilsētas ģerbonī pārstāv gan volejbolisti, gan basketbolisti. Arī egļu pilsētā ir daudz, bet rotājam tikai vienu, kuru atved. Pārējās tumsā pazūd.'' K. Ģirģens pauda, ka, viņaprāt, ar akcijā izrotātajām eglēm Jēkabpils tapusi skaistāka un piebilda, ka cer - šī pieredze turpināsies kā tradīcija.

Pasākumā tika apbalvoti pirmo triju vietu nominanti konkursā par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu Jēkabpils pilsētā divās kategorijās - juridiskas un privātpersonas, atbilstoši pasniedzot 100; 75 un 50 EUR vērtas naudas balvas.

Par dalību akcijā ''Izrotā savu egli'' pateicības saņēma biedrība ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' un vēl 16 uzņēmumi un iestādes, kā arī viena privātpersona - Larisa Dručuna. Tieši viņas ziedoto egli rotāja Jēkabpils NVO resursu centra pārstāvji. Pateicības saņēma arī citi NVO resursu centra egles rotāšanā iesaistītie: SIA ''Marteks Noma'', personīgi Mārtiņš Svilis - par finanšu līdzekļu ziedojumu materiālu iegādei egļu rotājumu izgatavošanai, SIA ''Sedumi''- par atbalstu materiālu iegādē un SIA ''Jēkabpils pakalpojumi''- par izrotātās egles izgaismošanu.

Arī biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' PALDIES viņiem!

Konkursam pieteiktos Ziemassvētku rotā tērptos īpašumus vērtēja vērtēja: komisijas priekšsēdētājs -Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, kā arī konkursa vērtēšanas komisijas locekļi: Kristīne Ozola, Kaspars Ģirģens, Sanda Mālniece, Inese Zone un Justīne Iie.

Foto: no kreisās pirmajā rindā: Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos  Andris Rutko, biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' projektu koordinatore un valdes priekšsēdētājas vietniece Ligita Upīte,  rotāšanai ziedotās egles bijusī īpašniece Larisa Dručuna, biedrības ''Jēkabpils NVO resursu centrs'' valdes priekšsēdētāja  Agita Pleiko, Mārtiņš  Svilis - SIA ''Marteks Noma'';

otrajā rindā: Jēkabpils pilsētas domess deputātss, akcijas ''zrotā savu egli'' iniciators Kaspars Ģirģens.