Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Iespējas sociālo un aprites ekonomikas inovāciju attīstībai

Ievietots 20.02.2018
 

28.februārī plkst. 16.00 – 18.00 iespēja apmeklēt pasākumu Ziemeļu Ministru Padomes rīkotu pasākumu, kurā ne vien runāsim un diskutēsim par sociālo inovāciju nozīmi un piemēriem, bet arī aplūkosim, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk. Pieteikšanās obligāta šeit: https://goo.gl/forms/rxjcs45JpSNJsBoS2

  • · 16.00 “Ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības tendences Ziemeļvalstīs. Tavs nākamais T-krekls būs taisīts no zivju ādas!” Maija Kāle, Ziemeļu Ministru Padomes biroja Latvijā padomniece.
  • · 16.20 “Eiropas Investīciju bankas un Eiropas Komisijas sociālo inovāciju konkursi: iespēja saņemt līdz 50 000 EUR investīciju” Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore, European Commsion Social Innovation Competition 2017 un EIB Social Innovation Tournament 2017 žūriju locekle.
  • · 16.40 “LIAA piedāvātās iespējas sociālo inovāciju biznesa ideju attīstībai” Liene Pērkone, LIAA Radošo industriju biznesa inkubatora vadītāja.
  • · 17.00 Diskusijas, jautājumi, atbildes un neformālas sarunas par sociālo inovāciju tēmu.

Pasākuma norises vieta: Ziemeļu Ministru Padomes birojs Latvijā, Marijas iela 13/3, Rīga (Berga bazārs)

Vairāk informācijas šeit