Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus aicina uz Tradīciju dienu Latvijas Etnogrāfiskajā br

Ievietots 13.03.2018
 

Lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar Latvijas kultūru un gadskārtu tradīcijām, 2018. gada 1. aprīlī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' ietvaros notiks Tradīciju diena. Tajā aicināti piedalīties trešo valstu valstspiederīgie un imigranti - projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' dalībnieki no Rēzeknes, Jelgavas, Daugavpils, Liepājas un Rīgas. Pasākuma programmā paredzētas ekskursijas pa muzeju, Lieldienu tradīciju izzināšana un radošās darbnīcas.

No plkst. 13.00 līdz 14.30 pasākuma dalībniekiem tiks rīkotas ekskursijas gidu pavadībā, iepazīstinot ar   Brīvdabas muzeju kā izglītošanās un atpūtas vietu, kas saglabā un kopj Latvijas  kultūrvēsturisko mantojumu. Muzejā varēs apskatīt Latvijas tautas tradicionālās dzīves pieminekļus -  zemnieku ēkas un sadzīves priekšmetus no 17. gadsimta beigām līdz 20. gadsimta vidum. Turklāt apmeklētāju ievērībai atklāsies arī citu Latvijā vēsturiski dzīvojošo tautu kultūras atstātās pēdas. Ekskursijas notiks angļu un krievu valodās.

No plkst. 14.30 līdz 16.00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties Lieldienu svinēšanā - izzināt latviešu Lieldienu tradīcijas, pašiem piedalīties radošajās darbnīcās, krāsot olas, dziedāt un iet rotaļās.

Uz Tradīciju dienu aicināti projekta ''Integrācijas ABC - 2017'' dalībnieki. Pasākums ir bezmaksas!

Programma skatīt šeit.

Papildu informācijai:

Lauma Celma, T. 29822258

E. celma.lauma@gmail.com

http://www.sadarbibasplatforma.lv/

https://www.facebook.com/sadarbibasplatforma/

https://www.draugiem.lv/sadarbibasplatforma/

https://twitter.com/sadarbibasplatf

Projektu ''Integrācijas ABC – 2017'' Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība ''Sadarbības platforma''. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma Nr. PMIF/8/2017/1/02.'