Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Biedrības ''ESI LABS'' aicina uz Eiropas Brīvprātīgā darba sarunu vakaru

Ievietots 24.05.2018
 

Eiropas Brīvprātīgā darba sarunu vakarā 28.maijā pl. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā stāstīsim par šobrīd aktuālākajiem EBD projektiem, to veidiem un tavām iespējām tiem pieteikties. Runāsim par to, kas nosaka kandidāta atbilstību kādam noteiktam projektam, ko neaizmirst pieminēt motivācijas vēstulē? Kā arī uzzināsi, kas ir tās lietas, bez kurām nevar doties EBD, piemēram – nosūtītājorganizācija. Kas tā ir un kur to meklēt? Iepazīstināsim arī ar tādām īstermiņa Eiropas programmām, kā jauniešu apmaiņas un apmācību kursi. Savā pieredzē dalīsies arī nupat no EBD atgriezušies ''Esi labs'' brīvprātīgie.

Eiropas Brīvprātīgā darba programma paver iespējas ikvienam (no 17 līdz 30 g.), kam ir interese un motivācija, neatkarīgi no sekmēm mācībās, darba pieredzes vai sociālās situācijas. Eiropas Brīvprātīgais darbs sniedz iespēju ceļot un pieredzēt bez maksas.

Eiropas Brīvprātīgā darba programma jeb EVS (European Voluntary service) ir iespēja tev, ja vēlies uz brīdi izrauties no ikdienas darba vai mācību rutīnas un saprast, ka dzīvē nav noteikti jāiet pēc kāda noteikta tradicionāla plāna: skola, studijas, darbs un ģimene, atvaļinājums divreiz gadā. Eiropas Brīvprātīgajā darbā var doties gan pēc vidusskolas beigšanas, gan pēc bakalaura vai maģistra grāda iegūšanas, gan arī studiju laikā. Tas ir atkarīgs no katra jaunieša motivācijas un attiecīgās situācijas.

Gaidīsim tevi 28.maijā. plkst. 18:00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15). Lūdzu, informē mūs par savu ierašanos, rakstot uz esilabs.evs@gmail.com

Biedrība ''Esi labs!'', kas pēdējos gados ir nosūtījuši EBD projektos ap 100 jauniešus, ir nevalstiska un nekomerciāla organizācija. Tā darbojas kopš 2010. gada ar mērķi veidot aktīvu, iesaistīties gribošu, informētu un atbildīgu sabiedrību. Viens no galvenajiem biedrības darbības virzieniem ir brīvprātīgā darba Latvijā un Eiropā attīstība, atvieglot informācijas apriti starp NVO pārstāvjiem un katru indivīdu par brīvprātīgā darba iespējām, kā arī rosināt izpratni kopumā par brīvprātīgo darbu un tā nepieciešamību.