Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Iespēja piedalīties bezmaksas radošās rakstīšanas nodarbībā Pokaiņos

Ievietots 22.06.2018
 

Atzīmējot Latvijas simtgadi un ar Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstu biedrība Piepildīto sapņu istaba aicina Jūs pieteikties bezmaksas radošās rakstniecības meistarklasei Dabā Būt, kas notiks 2018. gada 14. jūlijā no pulksten 12:00 līdz 17:00 Pokaiņu mežā, Naudītes pagastā.  Meistarklases vadītājas Linda Skranda un Inese Priedīte iepazīstinās dalībniekus ar metodēm, kas palīdz pārvarēt radošās domāšanas blokus, atrast idejas rakstīšanai un oriģinālāk izmantot valodu. Šajā nodarbībā īpašs uzsvars tiks likts uz apkārtējās vides izmantošanu un būšanu dabā rakstīšanas un radošajā procesā.

Šī ir praktiska nodarbība - jāraksta būs daudz un pēc vēlēšanās dalībnieki varēs dalīties savos darbos ar citiem. Ja laika apstākļi būs labi, viss darbs notiks laukā. Lietus gadījumā paslēpsimies Pokaiņu meža informācijas centra telpās.

Meistarklasei ir aicināts pieteikties ikviens, kam patīk rakstīt. Vecumam vai iepriekšējai pieredzei rakstīšanā nav nozīmes. Uzdevumi, ko apgūsim, palīdzēs ne tikai daiļliteratūras radīšanā, bet arī vēstuļu, reklāmas tekstu, dienasgrāmatu, blogu un citu rakstu darbu tapšanā.

Meistarklase ietvers divas divu stundu ilgas rakstīšanas sesijas un stundu ilgu pārtraukumu piknikam un neformālai kopā būšanai.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt nelielu pieteikuma anketu tiešsaistē. Sīkāka informācija par šo projektu pieejama arī tā interneta lapā.

Būsim priecīgi ar Jums satikties, kā arī pateicīgi, ja nodosiet šo informāciju citiem cilvēkiem, kam šāda aktivitāte varētu būt noderīga!