Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

DARĪTĀJU NOTIKUMS ZEMGALĒ „Zemgales NVO forums”

Ievietots 29.06.2018
 

Teika vēsta, ka reizi gadā visi aktīvie zemgaļi sanāk kopā darītāju notikumā. Esam patiesi gandarīti ielūgt Jūs uz gada lielāko DARĪTĀJU NOTIKUMU ZEMGALĒ, kas notiks no 9. -10.augustam, Viesu namā ''Lizari'' Vircavas pagastā Jelgavas novadā. Pasākumam aicinām pieteikties visus tos cilvēkus, kuri vēlas redzēt aktīvu un spēcīgu Zemgales pilsonisko sabiedrību. Gaidīsim arī draugus un atbalstītājus no citiem novadiem!

  • Mēs diskutēsim par mērķiem un pieredzi, par izaicinājumiem un padarīto 2018. gadā.
  • Mēs izcelsim to, cik nozīmīga ir konfliktu risināšana, izmantojot mediācijas metodes.
  • Mēs nodosim Tev prasmes par publiskā tēla veidošanu.
  • Mēs sniegsim Tev jaunu pieredzi kā palīdzēt sev un kolēģiem, izmantojot profesionālu supervīziju.
  • Mēs dalīsimies ar Tevi jaunākajās metodēs darbā ar dažādām mērķa grupām.
  • Mūsu pienākums ir pozitīvi Tevi uzlādēt jaunam darba cēlienam un uzlādēties pašiem.

 

Visas lekcijas vadīs profesionāļi konkrētās jomās, kuru vārdi zināmi ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Nav svarīgi, kādu organizāciju Tu pārstāvi, svarīgi ir iepazīties, būt kopā un pilnveidoties, dalīties ar savu pieredzi un plānot Zemgales attīstību. Tas ir tas, ko mēs darīsim!

 Forumam pieteikties aicināti 1 - 2 personas no organizācijas. Pieteikumus dalībai lūdzam aizpildīt šeit. Pieteikšanās ilgst līdz 31.jūlijam. Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājumu dalībai pasākumā. Dalība forumā ir bezmaksas, bet vietu skaits - ierobežots.

Leģenda vēsta, ka Namejs dzīvojis Zemgalē un visiem zināmā liecība - bizē sapītais gredzens ir spēka un izturības simbols, kas atgādina par vienotību. Piesakies forumam, lai varam veidot spēcīgu mūsu Zemgales reģionu! 

 PASĀKUMA PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT.

Pasākums notiek ZEMGALES NVO CENTRA  projekta ''Kompleksi pasākumi Zemgales NVO darbības stiprināšanai'' ietvaros. Projektu finansē Latvijas valsts budžeta programma ''NVO fonds'', kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds, Nr. 2018.LV/NVOF/DAP/MAC/007/15